ST speelt mep L. Schrier tijdens de pièk-uren uw stroomverbruik! GtöOföB- EN KL^yWIiE^ C. J. H@Eg€u J. vara Halst - Wissekerke „De Porceleijne Fles" \-v s' morgens van 7-9 JP s' middags van 4-6 I Luxe dozen post zijn voorradig in de goedkoopste tot de fijn ste soorten. Als St Nicolaas-reclame een doos postpapier van 25 vel schrijfpapier en 25 enveloppes voor 55 cent Boekhandel Markusse Wissekerke komt thans weer voor op Noord-Beveland. Zij, die hun run deren geënt wensen te hebben, dienen zo spoedig mogelijk hiervan opgave te doen onder vermelding van naam, adres en aantal, waarna zo spoedig mogelijk geënt zal worden. Tevens gelieve men er rekening mede te houden, dat boodschappen opgegeven dienen te worden uitsluitend op het spreekuur van 89 uur v.m., teneinde niet teleurgesteld te worden wat het gevraagde bezoek betreft. Spoedgevallen natuurlijk uitgezonderd. Dierenarts. Kortgene. Telef. 308. I Foto-albums houden de herinnering levendig aan door u gefotografeerde hoogte- punten.Ookkaartalbums zijn voorradig. Wij heb ben ze voor u in ge wone uitvoering en in leder. Boekhandel Markusse Wissekerke Steeds voorradig Kapok matrassen één en tweepersoons bedden interieur bedden matrassen 3/3, gebloemd damast en 10 jaar garantie op verend binnenwerk Aanbevelend, Ooocl! al uw ratten Wilt u ze zelf uitroeien? Ga naar onze wederverkoper en vraag hem een pot LIEVO-PASTA. Van een pot Lievo-pasta van 175 gram maakt u bijna 2 kg radicaal werkend ratten- en muizenvergif. Lievo-pasta is het zekerstwerkende rattenvergif dat er bestaat. Geen rat of muis kan er af blijven. Per pot van 175 gram f 3.50. Ook in grotere potten ver krijgbaar, steeds met handleiding. FIRMA LIEVE Co. - VLAARDINGEN Telefoon 2108 TE KOOP 2 nieuw gecoverde autohanden 720=20, SO ply. S binnenbanden 750-20 2 binnenbanden 700-20 schijfwiet 6 gaats W. DE MOOR - AUTOBEDRIJF - WISSEKERKE - TEL. 329 Alleen-vertegenwoofdiging in Middelburg door Kunsthandel „Rie Minderhoud" Nieuwe Burg 8—10 Blauw Delfts (het echte) Wit Delfts en Reflet Metallique Wij werken met de beste merken Koopt nu nog een nieuw rijwiel aan nog niet ver hoogde prijzen. Ook hebben wij nog gebruikte dames-heren, meis jes- en jongensrijwielen, vrijwel voor elke leeftijd, vanaf f 20. Voorts autopeds en driewielers, grote keuze, dus Voor een rijwiel, groot of klein moet u in 't rijwielhuis zijn. De zaak met de grootste sortering. Rijwielhuis H. Weezepoel Wijngaardstraat 43, Goes, telefoon 2720 Speelkaarten zijn thans ook weer voorradig. Ook patience-kaarten in klein en groot formaat. Boekhandel Markusse Wissekerke Dinsdag 29 November uit Domburg, Wereldkampioene biljarten, in hotel „De Kroon" Wissekerke Aanvang 7.30 uur. I Kogelpuntpennen in de allernieuwste des sins, speciaal voor door schrijfwerk. Ook de vul lingen zijn voorradig. Boekhandel Markusse Wissekerke

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 4