10 kopen zwaarkaphout 12kopen zwaarkaphout 26 lopen knotwilgen lifting zal houden Betere waar autocrick _Spobt 1 Damesvulpennen PREDIKBEURTEN Dankbetuiging. Een mooi boek Zaterdag 3 December a.s. publiek verkopen: Zaterdag 3 December Vulpenhouders Coöperatieve Boerenleenbanken „COLUNSPLAAT ÉÜfe „WISSENKERKE" te Colijnsplaat te Kamperland Tel. (K 1199)-228 yiffjO Tel. (K 1107)-325 Postrek. 316389 Postrek. 365567 A tie Bankzaken Go&peratief i wordt steeds door de vakman verkocht. Prenten-, kleur- en lees boeken koopt men daar om bij Boekhandel Markusse Wissekerke Verloren tussen Kamperland en Kolijnsplaat. Tegen beloning terug te bezorgen bij D. DE KAM, Kamperland. Voetbal Kortgene - Hansweertse Boy a 6-2 Het is Zondag j.l. Kortgene gelukt Hansweertse Boys hun eerste ne derlaag toe te brengen. Dat het van een leien dakje gegaan is, zal wel niemand willen beweren en menig een zal in de eerste helft niet aan een kortgeense overwinning gedacht hebben. Immers de rammelende ver dediging en de 2-2 ruststand spra ken een te duidelijke taal. Vrijwel de gehele eerste helft was Hansweertse Boys in de meerder heid. Wel niet overweldigend, doch juist genoeg om Kortgene, waarvan de verdediging niet vlotte, een on plezierig gevoel te bezorgen. Toch was het Kortgene dat reeds in de 10de minuut het eerste doel punt maakte. Het was de linksbui ten, die uit een mooie voorzet van de rechtsbuiten, de bal hard in schoot. AI vallende wist de keeper deze bal te keren, doch niet onder controle te krijgen, waarna dezelfde speler met een schuiver de keeper passeerde. Hierna kwam pas goed tot uit drukking hoe slecht de kortgeense verdediging op dreef was. De her haalde aanvallen konden slechts moeizaam gekeerd worden, terwijl de ballen slecht weggewerkt wer den en vrijwel steeds voor de voe ten van een tegenspeler terecht kwamen. Doelpunten konden daar door niet uitblijven en reeds 14 mi nuten later strafte de middenvoor een aarzeling af (1-1). Was de hans weertse voorhoede in de toen vol gende minuten doortastender ge weest, meerdere doelpunten zouden zeker gevolgd zijn. Nu volgde er nog slechts één, uit een hard schot van de rechtsbuiten, dat door de keeper juist achter de lat werd ge stompt (1-2). De kortgeense voorhoede vond het nu welletjes en ondernam zelf een paar gevaarlijke aanvallen, die reeds twee minuten later succes op leverden. Wederom was het de rechtsbuiten die een mooie voorzet naar binnen gaf, waar nu de links binnen gereed stond en de bal on houdbaar onder de lat plaatste (2-2). Reeds direct bij de aanvang van de tweede helft bleek duidelijk dat Kortgene de wil tot overwinnen in zich had. Hoewel de verdediging nog niet perfect functionneerde, werden nu de aanvallen toch doel treffender afgeslagen, het plaatsen in diverse uitvoeringen en prijzen. Boekhandel Markusse Wissekerke was veel verbeterd, terwijl het tem po aanzienlijk hoger lag. Was Kortgene in de eerste helft een paar keer door het oog van een naald gekropen, in deze tweede helft was dit het hansweertse doel dat verscheidene malen op miracu leuze wijze aan doorboring ont snapte. De in de tweede helft gemaakte doelpunten ontstonden in 6de, 26ste, 30ste en 44ste minuut en werden respectievelijk gemaakt door de middenvoor (tweede schot was raak), linksbuiten, na voorzet van de rechts buiten, linksbuiten uit solospel en middenvoor, na voorzet van de rechtsbuiten. In deze wedstrijd was dus de rechtsbuiten de grondlegger van vier doelpunten. Oud-Geref. Kerk Kolijnsplaat. Maandagavond 6.30 uur en Dins dag 10, 2.30 en 6.30 uur ds B. Hennephof. Ned. Herv. Kerk Geersdijk. Voorm. ds Meijer en nam. dhr Kraak. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Voorm. dhr Kraak en nam. ds Meijer. Geref. Kerk Wissekerke. 10 uur Ieesdienst, 6 uur ds H. J. Kouwenhoven Jz. te Wageningen. 30 Nov. dankdag, 10 uur ds S. Wou ters te Dordrecht. 2.30 uur ds Scho- ling. Ger. Gem. Kortgene. Woensdag 30 Nov. 10, 2.30 en 6 uur dr Steenblok van Gouda. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Donderdag dankdag, 10, 2 en 6 uur ds Dieleman van Borssele. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. A.s. Zondag 2.30 en 6 uur ds Tal- ma. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een kort stondig lijden, zacht en kalm, onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder, mej. Cornelia van der Maas (wed. van C. T. Versluis), in de ouderdom van ruim 70 jaar. Haar diepbedroefde kinderen, behuwd- en kleinkinderen, Kamperland D. C. de Regt- Versluis. D. J. de Regt. Rinus. Kolijnsplaat: A. P. Versluis. Canada P. Versluis. Driebergen C. D. Riemens- Versluis. P. Riemens. Canada C. Versluis. K. Versluis. Kats: M. de Jonge - Versluis. A. de Jonge Corrie en Herman. Kolijnsplaat: A. Versluis. J. Versluis en verloofde. L. Versluis. A. Versluis- Jasperse. Keesje. Kolijnsplaat, 20 Nov. 1949. Op 22 November overleed na een kortstondig, doch smar telijk lijden in het Gasthuis te Goes, onze innig geliefde zoon, broeder, zwager en oom Willem Arie Koets, in de bloeiende leeftijd van ruim 18 jaar. De Heere sterke ons in dit zo zware verlies. Kortgene: P. Koets. P. J. Koets- Scherp. Marie-Jaap. Arie-Adrie. Mina. Bram. Geersdijk Fam. P. Janse. Kortgene, 22 November 1949. Op 22 November overleed plotseling in het Ziekenhuis te Goes, ons geacht, plichtsge trouw lid en aller vriend Willem Arie Koets, in de jeugdige leeftijd van ruim 18 jaar. Bestuur en leden V.V. „Kortgene" te Kortgene. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ons betoond na het overlijden van onze innig geliefde vrouw en moeder Cornelia Blazina Vermeule (geboren De Kam), betuigen wij onze oprechte dank. Inzonderheid dank aan dokter V. 't Hart voor de liefdevolle behan deling aan haar bewezen. Uit aller naam, J. Vermeule en kinderen. Kamperland, November 1949. (Ingez. Med.) Voor de vele blijken van deelne ming, ondervonden bij het overlij den van onze innig geliefde vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder P. W. Schrler-Gaanderse, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, C. Schrier. Rotterdam-Ü, November 1949. Marinus van der Stoepstraat 2a. is steeds een welkom geschenk voor ieder van uw huisgenoten. Boekhandel Markusse Wissekerke Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Bruyn- zeel en Dr Maas. Bij ons vertrek naar Zuidland aan alle vrienden en bekenden nog een hartelijke groet en Gods zegen toegewenst voor de toekomst. Ds en mevr. Scholing- Bos en gezin. Zuidland, November 1949. Notaris I. J. W. KLOP te Kort gene zal op nam. 2 uur te Kamperland voor het Ambacht Oud-Campen - Soele- kerke nabij hofstede van H. Markusse, vanaf Jacobapolderseweg tot de duinen, kopers moeten het hout zelf kappen, vanaf Brede dijk tot Kamperland, kopers moeten de bomen zelf rooi en. Nadere inlichtingen bij de heer I. Heystek te Kortgene. De ontvanger-griffier van de Stads- en de Adriaanpolder maakt bekend, dat hij op des namiddags van 2—4 uur in „De Korenbeurs" te Kortgene voor het innen van dijkgeschot en belasting op de gebouwde eigendommen voor de laatste termijn. vanaf f 5.90 tot f26.10, compleet met vulpotlood Boekhandel Markusse Wissekerke

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 2