1 Van alle zijden nederlaagwedstrijd geselecteerd peotgoed woonhuis de gehele inboedel nette inboedel bouwterrein Drukkerij Markusse Wissekerke iP^09'o°°'o02£J AA®" B C iSj/MSÊ ÜK"i GALSTEENLIJDERS belangrijke Wissekerke I - Kloetinge I Zeeuwse Bonte en Blauwe Fa M. Wilderom Zn. 2 meisjesjurkjes schuur en erf Zaterdag 9 Juli 1949 publiek verkopen: Zaterdag 9 Juli 1949 publiek verkopen: Br Maas is afwezig Rit ouden van dagen van Kamperland. gesloten Maison Moderne plm. 500 m2 Attentie krijgen wij geregeld bestellingen binnen op onze blocs met weekloonstaten. Bestelt u ze ook, het vergemakkelijkt uw loonadministratie. Alle loonberekeningen staan op de juiste plaats. Het boekje is met medewerking van het boekhoudbureau der Z.L.M. te Goes sa mengesteld en wordt door verschillende instanties ten zeerste aanbevolen. Bloes, bedrukte en blanco loonzakjes zijn ook voorradig bij A. J. de Looff, veerhuis te Kortgene. Als ik zo laohen kon, als die man Maar dat kunt ge toohl Ncem'n Luva Lot van 60 cent hoofdprijs ieder t.w. f 10.000 a.b.o. b/d K.L.M. Lissone Kiosken Giro 241.000 Min. v. Just. 26-10-'482e Afd. a 1506,1507,1508 <4 Geen uitstelZorgt Hfdlg voor Üw lootje I bU nav. adressen LU VA-LOTEN 60 cent te: Kolijnsplaat Korsuize; Geersdijk cour. ag. Leendertse; Kamperland coif, van der Moere; Kats café „De Vriendschap"; Kortgene cour. ag. Kramer; Wissekerke coif. Dobbe laar, bureau dezer. 639 TÈNBRINCKS GALSTEENKRUIDEN lossen Uw Galstenen snel op In de pauze van het jubileum feest te Wissekerke, dat hedenmid dag gevierd wordt, vindt een plaats tussen Aanvang der wedstrijd 4.45 uur De spelers worden met muziek van „Apollo", vanaf de muziektent, naar het terrein gebracht. Entrée 35 cent. Verkrijgbaar van prachtig gewas Elke dag te bezichtigen. Voorraad beperkt. Telefoon 348, Kamperland. Te koop plm. 13 jaar, voor f 7.50 enfl5. Te bevragen bij 1. P. VAN DER MOERE, Veerweg B 182, Kamper land. Te koop aan de West-Kerkstraat B 84 te Kolijnsplaat, groot 1.98 are, be woond door de heer A. Visser. Nadere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van notaris J. J. W. Klop te Kortgene. Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op om half twee, ten huize van de hrer P. Heijboer, Oostachterweg A 227 te 'Wissekerke, wegens zijn vertrek naar Canada als: eikenhouten kamerameuble ment, bestaande uit dressoir, ta fel en 6 beklede stoelen, lees- lamp, rooktafel, tafel, 4 beklede stoelen, radio, naaimachine, haard kachel, keukenkachel, vloerkleed (i.g.st.), pluche vloerkleed (nieuw), zeil, moderne pendule, klokken, kapstok, theeservies, glas- en aardewerk, lampen, schilderijen, spiegel, 2-persoons en 1-persoons ledikant, kapok- en veren bedden, trapje, herenfiets, kinderfiets enz. enz. Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal op nam. 2 uur, ten huize en ten ver zoeke van de Weled. heer J. E- versdljk, Molenweg 112 te Kort gene, wegens vertrek een gedeeltelijke als: fauteuils, crapauds, diverse ta fels, salontafel, diverse kamer- en keukenstoelen, cylinderbureau met stoel, kachel, theekast, buffet, spiegels, lampen, overgordijnen met garnituur, vloerkleden, zeil, matten, schilderijen, radio met standaard, traploper met roeden, ledikant, matrassen, wastafel met wasstel, waskast, rooktafel, vazen, boekenrek, courantenbak, kleren, petroleumstellen, droogrek, koffer, rolveger en wat verder zal wor den aangeboden. Betaaldag 9 October 1949. ROLFILMS Boekhandel Markusse Wissekerke Ook voor Galziekten. Dinsdag 12 Juli na het spreekuur tot Woensdagavond 13 Juli. De praktijk wordt waargenomen door dr Janssen. Een commissie hoopt de ouden van dagen van Kamperland op Vrijdag 15 Juli een autorit aan te bieden door West-Brabant. Zij die 70 jaar en ouder zijn kun nen Maandag 11 juli zich hiertoe van 6.007.30 opgeven in het ge meentelokaal, aan de Veerweg te Kamperland. De commissie. Jonge hennen alle rassen 8 wk. f 4.50, 10 wk. f 5.—, 13 wk. f5.50. N.H. Blauwe Hennen 12 wk. f5. W. Legh. br. '48 a.d. leg f 4. Khaki Campb. Eenden br. '48 f4.— p. st. Erk. Broederij „Willemshoe ve", Parellelweg 98, Veenendaal. Pakje a f 1.80 al leen verkrijgbaar bij Drog. Jan van Asselt Molenstraat 125, Apeldoorn, tel. 3011 Verzending door geheel Nederland. Vanaf 23 Juli tot en met 2 Augustus is onze damessalon wegens vacantie Kolijnsplaat. Te koop aan de Molenweg te Kortgene. Te aanvaarden bij overeenkomst. Brieven onder no 10 bureau van dit blad. De inboedelverkoop ten ver zoeke van de heer C. A. Fi- Iiu8 te Kortgene zal heden middag om half vijf uur i.p.v. half drie aanvangen. Notaris Klop.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 4