Matiné Halt! liienstandscursiis Kolpsplaat. een arbeiderswoning concert van „Apollo" Jubileum (lAp®Ii@w Philips radioapparaten cursus Algemene Handelskennis. Amsterdamse Post-Harmonie P. J. DE PUNDER W. E. VAN DER HEIJDE Hedenavond te Geersdijk AANBESTEDING aan te besteden: landboww- huisboudschoo! Ter gelegenheid van het 60-jarig jubileum van de muziekvereniging Apollo" zal namens de burgB" rij van Wissekerke en Geersdyk op Dinsdag 28 Juni 's avonds 8 uur door de voorzitter van het comité burgemeester J. J. van der Maas op de muziektent een blijvend aan denken aan deze gebeurtenis worden overhandigd. Na afloop hiervan is er van 8.30—9.30 uur in ,,De Kroon" receptie. Het comité roept oud-muzikanten en andere be langstellenden op, de vereniging, die zo n grote plaats in aller harten inneemt, te komen feliciteren. Het comité. Uit voorraad leverbaar verschillende soorten van f 105. G. M. AUGUSTIJN - KORTGENE Telefoon 251 Bij voldoende deelname wordt dit jaar in de maand Augustus begon nen met een Teneinde de studieboekjes vroegtijdig te kunnen bestellen, gelieve de genen die deze cursus willen volgen zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de heren C. HAAK, Kolijnsplaat en N. HOUTERMAN, Ko lijnsplaat. te geven door de onder leiding van de heer Speets, op Zaterdag 2 Juli 1949 ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van „Apollo" te Wissekerke in het bos van het landgoed „Sorgwyck" Parademars met 85 man om 2.30 uur door het dorp. Aanvang manité 4 uur. Entrée f 1.per persoon. Kinderen 25 cent. Programma 1. Mars der Ned. Strijdkrachten G. Miller 2. Ouverture van de opéra „La Cénérentola" (Assepoester) G. Rossini 3. „Diamant" Concertstuk voor trompet Solist de heer G. J. Keenie J. Reynaud 4. Finlandia Poëm. Symphonoque J. Sibelius 5. 2e Hongaarse RhapsodieFr. Liszt Pauze 6. Jubel OuvertureC. M. von Weber 7. Recitatief en Aria uit de opéra „Le Chalet" Bazuin solo. Solist de heer S. F. Schmidt A. Adam 8. Slavische RhapsodieFriedemann 9. Ouverture van de opéra „Wilhelm Tell" G. Rossini Het publiek wordt beleefd verzocht zich tijdens de mars op de trottoirs te begeven. UW DOOD IS NABIJ! Dit perseel aardappels is gespoten met Gesarol 50 Een produel met 50°/o D.D.T. Gebruik 1 kg op 1000 liter wa ter. Niet giftig voor mens of dier. GESAROL is verkrijgbaar bij Groothandel in bestrijdingsmiddelen KWADENDAMME - tel. 235 (K 1194) en bij de vertegenwoordiger voor Noord-Beveland: 209, Kamperland bij gunstig weer Namens de heer P. DE REGT te Kortgene, zal ondergetekende trachten aanbouwen van een beurs- zaal aan, en het ver bouwen van hotel „Oe Korenbeurs" te Kertgene. Bestek en tekening zijn zolang de voorraad strekt tegen betaling van f 10.— verkrijgbaar ten Kan tore van ondergetekende. Restitutie bij ongeschonden in levering binnen drie dagen na de aanbesteding f 7.50. Inlichtingen volgens bestek. De aanbesteding vindt plaats op Vrijdag 8 Juli 1949 te 10.30 uur in het hotel bovengenoemd. De architect, J. A. DE BRUINE. Oostwal 75, Goes, tel. 2318 (K 1100). Uit de hand te koop te Kortgene, Torendijk 382. Aanbiedingen richten aan: Bureau van dit blad onder letter LP. Kortgene Begin September vangt er een tweedaagse cursus aan, voor meis jes die enige jaren U.L.O. of H.B.S. genoten hebben, en een ééndaagse cursus voor meisjes van 15 jaar en ouder, die eventueel al huishoud- onderwijs hebben gevolgd. Op deze cursussen wordt lesge geven o.a. in het naaldvak, zieken verzorging en koken. Inlichtingen zijn in te winnen bij de leden van de commissie van toezicht en bij de directrice. Commissie van toezicht: Mevr. Gelderman-Salomé, Kortgene. Mevr. Schuit-Heijnsdijk, Kortgene. Mevr. Eversdijk, Kortgene. Zuster Krello, Kortgene. Mevr. Scheele-Kruidenier, Wissekerke. Mevr. van der Maas - Noordhoek, Wissekerke. Mevr. van Hee-Verburg, Kamperland. Mevr. Janse-Heijstek, Kolijnsplaat. Mevr. Steendijk-de Regt, Kats. LU VA-LOTEN 60 cent te: Kolijnsplaat Korsuize; Geersdijk cour. ag. Leendertse; Kamperland coif, van der Moere; KATS café „De Vriendschap"; Kortgene cour. ag. Kramer; Wissekerke coif. Dobbe laar, bureau dezer. 639 I5e Jaarlijkse Verloting der Koninklijke Ned. Ver. v. Luchtvaar! 3 Verlotingen A.B.C. ieder met hoofdprijs t.w.v. 10.000 (SxTien mille) ieder pracht-prijzen uitvoerig vermeld o/d raambiljetten K.L.M., Kiosken, Lissone. Giro 241.000

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 4