enige InboedeB enig meubilair het pakhuis Hederlaapedstrijii Lin-litn la. J. Virbirg I Zonen heden Zaterdagmiddag publiek verkopen: publiek verkopen: enz. met erf Herijk Dr Janssen afwezig Aanbesteding Hedenavond Col. Boys I - Goes II maison aubert haardkachel. vlastrekmachine. Zondag 26 Juni belangrijke wedstrijden Kortgene II - Singelkwartier II Kortgene 1 - Singelkwartier I E. C. QE REGT Voor de vele blijken van be langstelling, voor en bij ons huwe lijk ondervonden, betuigen wij u, mede namens wederzijdse familie, onze hartelijke dank. M. P. Schipper. P. N. Schipper- Marinissen. Ede, 21 Juni 1949. Bergstraat 46. Aan allen, die vóór of bij ons huwelijk blijk hebben gegeven van hun belangstelling, zeggen we daar voor hartelijk dank. M. C. Capelle. W. J. Capelle - Balkenende. Kamperland, Juni 1949. De ouden van dagen van Wisse- kerke, die deelgenomen hebben aan de rondrit door Walcheren, zeggen hartelijk dank voor de genoeglijke dag, hen op 16 Juni j.l. bereid. In het bijzonder dank aan de heren autobezitters voor het be schikbaar stellen van hun wagen. Ook dominee en mevrouw Meijer en de heer C. Louwerse hartelijk dank voor al hun moeite tijdens de rit. Ook niet te vergeten de drie jonge vrouwen voor hun vlug ge bediening. Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal om 2 uur aan het woonhuis en ten verzoeke van de heer P. do Smit te Kortgene, Voorstraat 38 alseikenhouten kabinet, mahonie houten linnenkast, 3 veren bed den, springverenmatras, stoelen, kastklok, pendule, lessenaar, thee tafel, divers glas- en aardewerk, w.o. serviezen, haard- en keu kenkachel, wringer, koperen trap roeden, boekenkast, schilderijen, boeken, vloerbedekking, lampen, tafelkleed, lopers, worstmachine, weegschaal, stoven, watervat, bussen, bus verf, kruiwagens, ar beidersgereedschap, konijnenhok ken, enz. NOTARIS E. C. VAN DISSEL te Goes, zal op des nam. één uur te Kolijnsplaat, aan het sterfhuis van mej. de wed. 6V1. Kramer-van der Maas, a contant Sproetera? St^KöTOL Uit de hand te koop: aan de Achterweg te Wissekerke, groot ong. 1.26 are (eigendom van de heer G. Huige). Inlichtingen ten kantore van no taris Klop te Kortgene. van maten en gewichten. Burgemeester en. wethouders van Wissekerke maken bekend, dat de herijk van maten en gewichten zal plaats hebben te: Kamperland op 30 Juni 1949 van 10—12 uur en van 13—16 uur in het gemeentegebouw. Wissekerke op 1 Juli 1949 van 10—12 uur en van 13—16 uur in het gymnastieklokaal der openbare lagere school. De aandacht wordt er op geves tigd, dat buiten deze zittingen al leen nog gelegenheid tot herijk be staat door aanbieding aan het ijk- kantoor te Middelburg op de 2de Donderdag en daarop volgende Vrij dag van iedere maand van 9—12 en van 13.3016.30 uur. Wissekerke, 22 Juni 1949. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. J. van der Maas, burgemeester. N. D. van der Heijde, secretaris. Last van zenuwen s Mijnhardt's Zenuwtabletten helpen U er overheen. van Zaterdagmiddag t.e.m. Dinsdag. Boodschappen dr Maas. van het lessen en vervoe ren van een lading eier kolen (plm, 200 ton). Wordt verwacht in de volgende maand. Briefjes in te leveren vóór 2 juli a.s. bij de secr. N. Houterman. Het Bestuur. Nieuwe leden uit alle gezind ten kunnen zich vanaf heden als lid aanmelden bij P. Kra mer, Veerweg B 8, Kamper land. Aanvang 6.30 uur. De bekende en graag gekochte zijn ook verkrijgbaar bij A. J. DE ILQOFF Veerhuis, Kortgene. Jonge Hennen, alle rassen 8 wk f 4.50, 10 wk f 5.—, 13 wk f 5.50. N.H. Blauwe Hennen 16 wkf5.— Khaki Campb. Eenden br. '48 f 4.— p. st. Erk. Broederij „Willemshoe ve", Parellelweg 98, Veenendaal. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. MOERASBEVERS NUTRIA aangeboden, directe import, prijs op aanvrage. Animali-Vogelhandel, Korvelse weg 97, Tilburg. Te koop een in goede staat zijnde S. DE KORTE, West-achterweg, Kolijnsplaat. Te huur G. DE KORTE, tel 325, Kortgene. Een kinderportemonnaie met inhoud en een dop van benzi netank gevonden. Terug te beko men bij postcommandant Rijkspoli tie te Kamperland. gem. sportterrein Kortgene. 1 uur Opstelling: Kortgene Swenne de Looff Verweij Korshuize Eiff Scherp van Damme Kramer Kooistra Verweij Deurloo Scheidsrechter A. van Boven Dubbelman de Vries Horeman de Groot van Meet Demmers Kalishoek van Anker Edenburg Baan Delwei Singelkwartier Plm. 2.45 uur Opstelling: Kortgene Verburg de Jonge Eversdijk de Fouw Verweij Blok Kramer Scheidsrechter P. Heijkoop van Eijk Cornelisse Cornelisse Delwei Verschoor van Eijk Kasteleijn Oele Qoudswaard Karelse Kakebeeke Verschoor van Meet van de Endt Melskens Singelkwartier Kinderen en donateurs 25 cent Entree 50 cent Het le elftal van Singelkwartier eindigde in de laatste competitie als no 2 in de le kl. Rotterdamse Voetbalbond. Het 2e elftal werd kampi oen van de 2e kl. Rotterdamse Voetbalbond. Wenst si s/w loonadministratie in orde te hebben? Neem dan de alom gevraagde blocs met weekloon- staten van Drukkerij Markusse Wissekerke in gebruik. Zij voldoen thans aan alle gestelde eisen en zijn te gebruiken door iedere werkgever. Ook voorradig bij A. J. de Looff, Veerhuis, Kortgene. Vanaf beden draait ons rijwielreparatiebedrijf weer op volle toeren Personeel dagelijks aanwezig van 's morgens 7.30 uur tot 's avonds 8.30 uur. Telefoon 266, Kolijnsplaat. Wij bieden u aan: Zie onze etalages! Jongenspakjes Japonnen Mantels Kindermantels Rokken Lepelstraat A 31a, Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 3