Kolijnsplaat stemt op lijst nummer twee A.R. en S.GP. vlag Zaterdag 11 Juni Heren werkgevers. Drukkerij Markusse Wissekerke De Kleine Bazar hopen wij onze nieuwe zaak te openen J. A. Schuit - Kolijnsplaat „DE LELIE" Tamboers- en Pijpersdag De Joonbelasting is weer pas gewijzigd. Weet u van welk bedrag u vereveningsheffing moet betalen? Weet u van welk bedrag u loonbelasting moet betalen? Zo zijn er nog verschillende vragen te stellen die voor velen moeilijk te beantwoorden zullen zijn. Met medewerking van het Boekhoudbureau en Accountants dienst der Z.L.M. te Goes hebben wij een loonzakje en een loon briefje samengesteld, die u in de juiste volgorde de goede loon- adminstratie geven. De loonbriefjes hebben wij in bloes gedrukt, 52/52, formaat 13x21 cm, zodat u van 52 loonbriefjes 52 duplo's overhoudt, wat bij eventuele belastingcontrole van zeer groot gemak zal blijken te zijn. Zo een bloc bieden wij u uit voorraad voor slechtst 1.25 per stuk aan. 100 loonzakjes, formaat 11x15 cm, leveren wij u ook uit voorraad voor f 1.15. Bestel spoedig bij Telefoon K 1107 Hebt u nog geen voor feestelijkheden en ver jaardagen van ons oranjehuis? Kom dan even bij ons aan. Wij kunnen u leveren prachtig wollen vlaggedoek Aan 't stuk, dus elke gewenste maat Wissekerke Beleefd aanbevelend, Telefoon 318 IS KONING V oortaan is ons Magazijn Donderdags in het koffieuur van 12.30-2 uur geopend. Onze cliënten kunnen dus Donderdags de gehele dag terecht. VROON DREESNANN ^MIDDELBURG; Dam 28 rood bezoekt a.s. week het eiland Stoomgoederen dezelfde week terug Verven in alle moderne kleuren Tijdelijk telefoon no 2978 Middelburg De Kamperlandse Fluitclub „Nicoleen" organiseert de eerste op Noord-Beveland op Zaterdag 18 Juni a.s. te Kamperland Programma 5.30 uur. Rondgang door het dorp door elk corps afzonderlijk, resp. Goes, Middelburg en Biezelinge. Route: afmars Herv. school, rond de molen, Molenweg, Achterweg en Veer weg heen en terug. 7.00 uur. Gezamenlijke rondgang via Veerweg, Achterweg, naar het terrein van de Firma Wed. A. Schippers. 7.30 uur. Taptoe op de weide van de Firma Schippers. Ter tegemoetkoming in de te maken kosten zal de toegangs prijs op de weide f 0.25 bedragen voor volwassenen. School kinderen f 0.10. Ter verhoging der feestelijkheid wordt het publiek beleefd ver zocht de vlaggen uit te steken! Bestuur „Nicoleen".

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 4