enige meubels Fa. W. Schipper S Zn voetbalwedstrijd Fa. W. Schipper I Zn Geachte Burgerij enige i PREDIKBEURTEN Zaterdag 16 April 1949, publiek verkopen: te koop schudeggen duizendpooteggen zaad- en zig-zageggen tractoreggen Pluimveehouders. 0. A. Groenleer Hedenmiddag Kortgene I - Vere S een nieuw lijstje Joh. Verburg aardappelen. radio. motor- wiedmachines Melotte wiedmachines armstoelen. 3 weibeestjes damesfiets, Gazelle. RIJWIELEN G. M. AUGUSTIJN Ger. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. 10 en 2.30 uur ds Groe- newegen te Bennebroek. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. voor en nam. ds Meijer, bevestiging van nieuwe lidmaten. Goede Vrijdag 7 uur ds Meijer, bediening Heilig Avondmaal. Ned. Herv. Kerk Geersdijk. Voor en nam. de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. Zondag a.s. 10.15 uur dsOdé, n.m. ds Versteeg, bevestiging Jidmaten. J. M. Wiskerke en S. C. Roosendaal hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op Donderdag 28 April a.s. te Nieuwvliet. Kolijnsplaat, „Luctor et Emergo", Nieuwvliet, Dorpsstraat 39, 7 April 1949. Toekomstig adres: Molenweg 65, Nieuwvliet. "1 nijn A Op 15 April a.s. hopen miji grootouders A. Jasperse A en J. C. Jasperse Stoutjesdijk a de dag te herdenken waarop Y zij 40 jaar geleden in het hu- Y welijk traden. Y Nog vele jaren is de wens V van hun kleinzoon V Keesje Versluijs. Kolijnsplaat, Achterweg B 279. Voor de gratis aangeboden en gemeenschappelijk genoten ontspan ningsdag op 5 dezer, naar de Jaar beurs te Utrecht, zeggen onderge tekenden hun patroon, de Weled. Heer A. van Hee, hun welgemeen de en oprechte dank. Het personeel in het Bouwvak. Kamperland, April 1949. Voor de vele blijken van belang stelling, die wij op 1 April j.l. bij onze 35-jarige echtvereniging moch ten ontvangen, onze hartelijke dank. G. van der Heijde. E. J. van der Heijde - "de Regt. Kamperland, April 1949. Voor de deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze geliefde man, vader, behuwd- en grootva der, de heer A. de Pree IVSz., betuigen wij onze hartelijke dank. Wed. A. de Pree- van der Weele. Kolijnsplaat, April 1949. A. A. Leenhouts en kinderen zeggen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij zijn 70ste verjaardag op 4 April j.l. Mede namens wederzijdse familie hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden. W. K. van Nieuwenhuyzen. E. van Nieuwenhuyzen - de Jonge. Oostkapelle, April 1949. Aan allen, waarvan wij op 1 April j.l. gelukwensen ontvingen, langs deze weg onze hartelijke dank. Fam. de Wild. Kerkstraat 34, Kats. Notaris J. J. W. KLOP te Kort- gene zal op om 1.30 uur ten huize van de heer A. de Looze, Veerweg B 136 te Kamperland als: stoelen, tafels, naaimachine, divan, lamp, spiegel, klokstel, kapstokken, matrassen, 2 een persoonsledikanten met spiraal matrassen, keukenkachel, petro leumstellen, glas- en aardewerk, keukengerief, stampton, keulse potten en hetgeen verder wordt aangeboden. Uit de hand van particulier die naar het buiten land is vertrokken zoals eiken lit-jumeaux met spiraal matrassen en driedelige bedstel- len, ook te gebruiken als 2 stuks 1 persoons ledikanten, eiken nacht kastjes, grote eiken spiegelkast, wieg, schilderstukken, diverse stoelen, lopers, lectuurlamp, in- sluithaard, keukenkachel, kamer scherm, enz. Te bevragen en te zien bij M. Ver burg, A 146d, Wissekerke. Uw adres voor alle soorten eggen Wij leveren U uit voorraad 5 en 6 balks 8, 10 en 12 balks Diverse soorten alsmede Nieuwstraat 45 - Tel. 2383 Goes Verkrijgbaar: 10 weekse jonge hennen, W.L.H. Patr. L.H. Barnevelders en R.l. Van goede fokkers afkomstig. Ook te ruil voor vette slacht- kippen. Aanbevelend, Pluimveehandel, Kolijnsplaat. Aanvang 3 uur Wilt u om uw foto of plaatwerk? Breng het dan bij Kamperland en het komt in orde. Aan leden-werkgevers afdeling Kamperland derZ.L M. Hierbij delen wij U mede, dat het collectieve arbeidscontract 1949-1950, binnenkort in druk zal verschijnen. Bestellingen hiervan kunnen ge daan worden bij de secretaris der afdeling J. LEENDERTSE Kamperland B 264. Te koop nog een restant puike Zeeuwse Blauwe A. MARCUSSE, Molenweg 87, Kort gene. Te koop een in goede staat zijnde Te bevragen bij de agent van dit blad, Kolijnsplaat. Leverbaar uit voorraad: met of zonder garnituur. Eenmansbediening. De bekende en aanaardploegen De machine in solide uitvoe ring en met succes door vele landbouwers wordt gebruikt. Inlichtingen verstrekken wij U gaarne Nieuwstraat 45 - Tel. 2383 Goes Te koop 2 zomerjurken en mantelpakje, Ift. plm.17 j. 1 witte mouwschort z.g.a.n. jongenspakje (plusfour). leeftijd 12 a 13 jaar. 3 m donkere mantelstof alles zonder punten. Adres te bevragen bureau v.d. blad. Te koop twee eiken Voorstraat A 118, Kolijnsplaat. Te koop bij GEBR. L. J. en P. WISSE, On rustpolder, Kamperland. Te koop B 16, Kamperland. Paasiopers Paasservetten Na aid etiketten Boekhandel Markusse, Wissekerke. Uit voorraad leverbaar verschillende merken vanaf f 108.25 KORTGENE Op 4 Mei a.s. zal het muziekgezelschap „Apollo" 60 jaar bestaan. Dit feit moet, zo menen ondergetekenden, niet onopgemerk voor bij gaan. Wij stellen ons voor, namens de burgerij, aan „Apollo" een blij vend aandenken te schenken. Aan alle ingezetenen van Wissekerke en Geersdijk zal hiervoor een intekenlijst worden aangeboden. Het comité beveelt deze intekenlijst van harte bij u aan. J. J. van der Maas. M. Verburg. J. L. j. Bruynzeel. G. ,M. F. Bom. M. de Regt S. J.zn. L. H. Lange. J. A. van Pagee. P. M. den Boer. A. A. Hoek van Dijke. C. J. de Smit. C. Verburg. M. J. Noordhoek.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 3