SE HEBERLAHDSE CREDIETMHK NI Lente voetfaalwedstrijil Merwedsiriji competitiewedstrijd Fa. W. Schipper 8 Zn 1 April Wijngaardstraat 41, Goes motor- wiedmachines Melotte wiedmachines SCHOUWING. ^RLAfVp. (AMSTERDAM) BIJKANTOOR GOES maakt bekend, dat haar kantoor met ingang van is verplaatst van L. Vorststraat 34 naar haar eigen gebouw Telefoon 2466 Kantooruren alle bankzaken: Dagelijks van 912; 13l/215 Dinsdags van 9—12; 1372—16 Zaterdags van 911 Mooie Bloemen! Hortencia's, Primula's, Azalia's, Cineraria's Tasjes en Geranium's Tevens alle soorten tuin- en bloemzaden Gladiolen, Anemonen, Dahliaknollen Alléén Zaterdag een prachtige Primula voor 75 cent L. de Waal, Tel. 239, Kolijnsplaat. dus schoonmaak In De Kleine Bazar te Wissekerke vindt u datgene wat u nodig hebt. lm verlichting kanierkappen, kronen, keukenkapjes, slaapkamerscha len en andere ornamentjes enz. In vloerbedekking vooroorlogs Belgisch tapijt, zeer geschikt voor vloer kleden, afgepaste vloerkleden, cocosloper in 100 cm, 70 cm en 50 cm breed, bouclé gangloper, traploper, matten, cocos en japan deurmatten, enz. In gordijnstoffen s gobelin, weefstoffen en andere wollen stoffen, tafel kleden, schoorsteenlopers, divankleden, frotté-kleedjes, voor machinetafeltjes enz., tafelzeiltjes. In Bedden: kapok-, vlokken- en verenbedden, driedelige bedden, stromatrassen, wollen dekens enz. In meubels een goede sortering: dressoirs, theemeubeltjes, boekenkasten, keukenstoelen, strijkplanken, mouwplankjes, huishoudtrappen, kinder stoelen, boxen, wiegen, Mutsaert wagens, enz. Kortom, u komt zien en slaagt. L. Tange. „De Kleine Bazar". Gebruikte landbouwtractor Te koop een goede gebruikte wiel- tractor op luchtbanden, bekend merk, type 1947. Brieven onder no 205, bureau van dit blad. Nieuwe Lente Nieuwe kousen In links en rechtsgeweven, zie onze kousen etalage. De Goedkope Simon Goes Hedenmiddag vriendschappelijke op het gem. sportterrein te Kortgene tussen personeel Coöp. Landb. ver. „Noord-Beveland" en Coöp. Zeeuwse Aankoopver. van Wemeldinge. Aanvang 2.30liur. Toegang vrij. Hedenmiddag Colijnsp. Boys 1 - Kats 1 Aanvang 4 uur Zondag 3 April Kortgene II - Hansweertse Boys I! Aanvang 2.30 uur Te koop een in zeer goede staat zijnde mooie witte kinderwagen prijs f 26.—. Dorpsstraat A 22, Wolfaartsdijk. Te koop een zo goed als nieuw motorrijwiel merk Ariel, 350 cc, bouwjaar 1948. E. C. DE REGT, Lepelstraat A 31a, Wissekerke. Leverbaar uit voorraad: met of zonder garnituur. Eenmansbediening. De bekende en aanaardploegen De machine in solide uitvoe ring en met succes door vele landbouwers wordt gebruikt. Inlichtingen verstrekken wij U gaarne Nieuwstraat 45 Goes Tel. 2383 Bekendmaking. Dinsdag 5 April wordt een oefenvlucht gevlogen van Kruiningen. Inkorven 4 April van 6—7 uur in café „Havenzicht". Hieraan kunnen alle duivenliefheb- bers van Noord-Beveland deelne men. Leden van de Blauwe Doffer 15 cent per duif, niet-Ieden 25 cent per duif. Het bestuur B.D. Kortgene. De besturen van de polders Stads, Adriaan, Anna, Oost, Frederik, Oud- Kortgene en West, brengen ter ken nis van de onderhoudsplichtigen dat véér 13 April a.s. een schouwing zal v/orden gehouden over alle uit- en afwateringskana len. Te koop Bintjes en Bevelanders poters, beide vroeg gerooid. J. MOL, tel. 273, Kamperland. Te koop kinderwagen z.g.a.n. (pracht model) en kinderstoel. Brieven onder no 204, bureau van dit blad. Wilt u met de a.s. feestdagen een mooie foto maken? Wij hebben daarvoor: fototoestellen, rolfilms en flitslampen Alles in voldoende hoeveelheid Komt u eens kijken? Boekhandel Markusse, Wissekerke

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 3