_SPORT nachthemden PREDIKBEURTEN onilarkleiliiio Net meisje gevraagd Bekendmaking. Woensdag 6 April 1949 publiek verkopen het woonhuis en erf MAIS0N AUBERT Koopmansblauwe A Bintje A Ook voor grotere dames in prima Keperflanei Bleu en roze f 9.45 - 15 punten De Goedkope Simon Goes Voetbal. Bekerwedstrijden Wissekerke Col. Boys 1*3. Vriendschappelijke wedstrijd Kortgene I - Middelburg II 7-3. Door de grote toevloed van ad vertenties konden wij de uitgebrei de verslagen van bovengenoemde wedstrijden tot onze spijt niet op nemen. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr V. 't Hart. Ger. Kerk Wissekerke. 10 en 2.30 uur ds van Til uit Mid delburg. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Voorm. dhr Kraak en nam. ds Meijer, bediening H. Doop. Ned. Herv. Kerk Geersdijk. Nam. 2.30 uur en 6 uur dhr Kraak. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. Voorm. ds Meijer, nam. ds Postma. Ger. Gem. Kortgene. Zondag 3 April 10, 2.30, 6.30 uur dhr Zwerus van Rotterdam. Ger. Gem. Kamperland. Zaterdagavond 7 uur student Zwe rus van Rotterdam. Elsje Met blijdschap en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboor te van ons dochtertje en zusje Elena Francina. A. M. van de Sande. J. van de Sande - Duindam. Brammie. Wissekerke, 31 Maart 1949. M. T. Snoodijk en P. M. Ketelaar hebben de eer u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking is bepaald op Woensdag 13 April a.s. Wissekerke, 1 April 1949. A 226a A 168 Toekomstig adres: Middenstraat58 Arie de Nooijer en Jo J. Leendertse geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrek king D.V. zal plaats hebben op 13 April a.s. Kerkelijke bevestiging door de WelEerwaarde Heer Ds H. Scholing in de Geref. Kerk te Wissekerke, des namiddags 4 uur. Wissekerke, A 167, Kamperland, B 433a, 1 April 1949. Daniël de Looff en Elizabeth P. de Bruine hebben de eer u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben D.V. 20 April a.s. Kerkelijke bevestiging in de Geref. Kerk te Kamperland door de Wei- Eerwaarde Heer Ds H. Scholing, des namiddags 4 uur. Vlissingen, Clijverstraat 12, Kamperland, Veerweg B 43, 1 April 1949. Toekomstig adres: Singel 319, Vlissingen. Heden overleed onze gelief de vader, behuwdvader en zorgzame opa, de heer Marinus Provoost, (wednr van mej. Agatha de Back), in de leeftijd van 72 jaar en 6 maanden. De diepbedroefde kinderen en kleinkinderen, C. M. Snoep - Provoost. Adr. Snoep. Piet. Agatha. Kolijnsplaat, 29 Maart 1949. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Johanna de Kam (Wed. van H. K. Kramer), in de ouderdom van ruim 73 jaar. Kamperland: K. J. Kramer. J. W. Kramer - Dieleman. Wissekerke: Jac. K. Kramer. E. M. Kramer- de Ridder. Tholen: J. j. Kramer. K. M. Kramer- Weber. Wissekerke: H. A. Kramer. L. C. Kramer- Verburg. Wassenaar: A. H. Kramer. P. M. Kramer- de Regt. Wissekerke: S. A. Kramer. Brielle: J. Th. Kramer. P. C. Kramer- Bakker. Kinderen en kleinkind. Wissekerke, 1 April 1949. De teraardebestelling zal plaats hebben op Maandag 4 April a.s. om 12 uur. Bij ons vertrek naar Canada roe pen wij alle vrienden en bekenden een hartelijk vaarwel toe. Tevens zeggen wij alle lidmaatschappen op. C. de Bruine en gezin. Palmerston RR 3. Ontario, Canada. Bij ons vertrek naar Canada roe pen wij alle familie, vrienden en bekenden een hartelijk vaarwel toe. Jac. de Smit. J. de Smit - de Haze. Kootje. Rita. St. Mary's, R.R.I., Ontario, Canada. Voor de blijken van belangstel ling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze nicht, P. M. Harthoorn, (weduwe van F. Kluijfhout), betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan de heer G. Heij- boer te Kortgene voor de verleen de hulp en steun tijdens haar leven. Namens de fam. I. Lamain. Middelburg, Maart 1949. Voor de deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze geliefde man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer Anthonie Bouterse, betuigen wij onze hartelijke dank. Wed. Anth. Bouterse - Korsuize en kinderen. Kolijnsplaat, April 1949. Officiële publicatie Dietributiedienst „De Bevelanden" Uitreiking toeslagkaarten bij zondere arbeid. In de week van 4 t.e.m. 9 April zullen de toeslag- kaarten voor de 5e en 6e periode 1949 worden uitgereikt. De datum en het uur waarop moet worden afgehaald is vermeld op de bij de vorige uitreiking verstrekte naam lijst. De aandacht wordt er op ge vestigd dat de naamlijst van de vo rige verstrekking moet worden o- vergelegd. De nieuwe naamlijst moet volledig zijn ingevuld, geda teerd en door de werkgever onder tekend. Aanvragen werkkleding. Be drijven en personen die in Januari 1949 verzuimd hebben werkkleding aan te vragen, worden alsnog, tot uiterlijk 16 April a.s., in de gele genheid gesteld een aanvraag hier voor in te dienen. Bij de indiening van de aanvragen moeten de Twee de Distributiestamkaarten van de arbeiders worden overgelegd. In lichtingen omtrent de voor werk kleding in aanmerking komende beroepen worden verstrekt door de Centrale Kas ambtenaren. Na-uitreiking van de bonkaarten voor de 5e t.e.m. 8e periode 1949 wordt gehouden te Geersdijk op Maandag 4 April van 12.30 tot 14.00 uur. In enorme sortering op elk gebied. De Goedkope Simon Goes voor hulp in de huishouding door MEVR. RIJK, Klokstraat 5, Goes. Door vergissing eerst heden geplaatst. Burgemeester en wethouders van Wissekerke brengen ter algemene kennis dat door hen, krachtens het bepaalde bij art. 26, 3e lid der al gemene plaatselijke politieverorde ning, het doen uitvliegen van duiven in de bebouwde kommen wordt verboden, gedurende het tijdvak van heden tot 15 Mei 1949. Overtreding van dit verbod wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste zes dagen of geldboete van ten hoogste vijf en twintig gulden. Wissekerke, 23 Maart 1949. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. J. van der Maas, burgemeester. N. D. van der Heijde, secretaris. Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op 's avonds 7 uur in het café van dhr Splunter te Kamperland ten ver zoeke van de erven A. Geelhoed, te Stroodorp B 304, groot 1.48 are. Aanvaarding in genot van de huur bij de betaling. Betaaldag 6 Mei a.s. Bezichtiging Zaterdag 2 April van 3—4 uur. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. GELD verkrijgbaar tegen 3 zonder borg, voor alle doeleinden, niet beneden f 1500.—. Vraagt inlichtingen. „Samenwerking", Verstolkstraat 31 Leeuwarden. Nog af te geven Witte Legh. br. '48 f 5.50 p. st. Andere rassen f 6.50 p. st. Witte Legh. br. '47 f 4.50 p. st. Khaki Campb. Eenden br. '48 f 4.50 p. st. Witte Legh. en Rh. Isl. Reds hen netjes 8 weken oud f 4.— p. st. Hoenderbedrijf „De Onderneming", Veenendaal. Ik heb en zou die willen ruilen tegen WED. C. VAN DRIEL, „Bouw- en Plantlust", Kats.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 2