afbraak Algemene vergadering Openbare vergadering heden Zaterdag grote partij herenpak keukenkachel. prima meisjesmantei „DE BEVELANDERS" op Dinsdag 1 Maart Lucerne klavers. wasmachine MAISON AUBERT 1898 - 1949 slagerij Ineke Met blijdschap en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboor te van ons dochtertje en zusje Catharina Rfüaatje. J. Balkenende. E. J. Balkenende - Brouwer. Matty. Kamperland, 24 Februari 1949. Zo de Heere wil, hoopt onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder, de wed. A. van Gilst-de Boo op 28 Februari haar 75ste geboortedag te vieren. Dat zij nog lang gespaard mag blijven, is de wens van haar kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kortgene, Kaaistraat 279. Na een kortstondige onge steldheid werd onverwacht van onze zijde weggenomen, onze geliefde man en der kinderen zorgzame vader en behuwd- vader, de heer Jacob de Smit, in de ouderdom van bijna 65 jaar. Dat hij thans de eeuwige rust geniet, die er over blijft voor het' volk van God, lenigt onze diepe smart. 1. P. de Smit - Wilderom. jacoba. P. de Smit. C. de Smit- Clement. C. A. van Gilst- de Smit. I. J. van Gilst. Dingenis. Marinus S. Boeaja (In.). Marina. Kolijnsplaat, 18 Febr. 1949. De begrafenis heeft plaats gehad op Dinsdag 22 Febr. j.l. Heden overleed, na een kort stondig lijden Jacob de Smit, in de ouderdom van bijna 65 jaar. Vele jaren mocht hij zijn krachten geven als bestuurslid van de afdeling Noord-Beve land van de C.B.T.B. Het bestuur. Kolijnsplaat, 18 Febr. 1949. Heden overleed onze gelief de moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder L. Versluis (wed. van j. Tazelaar), in de ouderdom van 95 jaar en 5 maanden. Uit aller naam, J. J. Geldof. Wissekerke, 22 Febr. 1948. Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te ge ven van het overlijden van onze lieve echtgenote, moeder, behuwd- en grootmoeder Adriana de Looze (geboren Oele), in de ouderdom van 70 jaar en 6 maanden. Kamperland A. de Looze. J. de Looze. A. van der Moere - de Looze. Jan. Middelburg: A. van der Weele de Looze. C. van der Weele. Ankie. Kolijnsplaat B. Verwey- van der Moere. Verwey en kinderen. Kamperland, 19 Febr. 1949. A. Hoogerheide en J. E. Hoogerheide-Fortuin zeggen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. In het bijzonder het bestuur, juffrou wen en kinderen van de Chr. Be waarschool. Kolijnsplaat B 58. Deurwaarder HEIJBOER verkoopt mm. 12.30 uur te Kats en n.m. 2 uur te Kolijnsplaat (op de stoof bij dhr van der Weele), voor dhr Westdorp als: pracht partij planken, balken, palen, ribben, latten, tengels, biels, schuurtjes, kippenhokken, grote partij brandhout, gereed schappen,- enz. Betaaldag 26 Mei a.s. Vereniging „Hei Groene Kruis" te Kais met afd. voor Ziekenhuisverpleging op Donderdag 3 Maart, des avonds half acht bij i. S. Versprille. Naast de gewone agendapunten be vat de agenda het bestuursvoorstel tot contributieverhoging. Voor het bestuur, G. J. de Graag, secr. Te koop wegens vertrek een nieuw zwart met dito hoed en das. Informaties bureau van dit blad. Te koop zo goed als nieuwe Adres bü'reau van dit blad. RATTEN EN NIUIZEN zijn dol op LIEVO-PASTA. Wanneer U ze éénmaal hierop onthaalt, lig gen de ratten en muizen na één dag dood voor.de kast. Verkrijgbaar bij: C. A. de Kam, B 61, Tel. 207, Kamperland. Het damescomité voor de te houden Bazar voor de centrale verwarming van de Ned. Herv. Kerk te Kolijnsplaat hoopt in de week van 28 Februari i.e.m. 3 Maart a.s. U een lijst te presenteren, waarop U beleefd wordt verzocht te willen intekenen voor een geldelijke bijdrage en-of toezegging van een handwerk of iets dergelijks en, indien mogelijk, gaarne als toegift één textielpunt voor de aankoop van wol, ga rens, enz. Te koop leeftijd plm. 12 jaar, f 15.—. Te bevragen bij I. P. van der Moe re, B 182, Kamperland. Te koop een zo goed als nieuwe kinderwagen en een wandelwagentje Voorstraat A 109, Kolijnsplaat. Te koop 2 armstoelen wandeiwagen kinderstoel kinderledikantje WIJSHAKE, Kolijnsplaat. VOETBALVERENIGING KAMPERLAND De trekking van de verloting (goedgekeurd door burge meester en wethouders van Wissekerke op 20 Juli 1948) vindt plaats op Zaterdag 5 Maart 1949 in café „Haven zicht". Aanvang 7 uur. van de Bond van ouden van dagen afdeling Kortgene in Hotel „Graaf van Buren" des avonds om 7 uur. Opkomst gewenst! Het voorlopig bestuur. Te huur 300 roeden C. J. BROEKHOVEN, Voorstraat 26, Kortgene. Te koop een zo goed als nieuwe electrische merk „Miele" met motor en wrin ger, prima eikenhouten kuip. Te bevr. bij mej. A. L. VAN DER WEELE, A 46, Kolijnsplaat. Te koop Prima Witte Legh. 7 mnd. a. d. leg f 6.50 p. st. Andere rassen f 7.50 p. st. Khaki Campb. eenden 7 mnd. f 4.50 p. st. N.H. Blauwen, van pri ma legstam, 4 mnd. f 6.— p. st. Hoeroderbedrijf „De ÜWfloBen" Veenendaal. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Ifoor iets goeds maar de erkende kantoorboekhandel Dames- en herenvulpotloden Vulpennen Ook reparatie Boekhandel Markusse Wissekerke Met deze bericht ik de geachte clientele van Wissekerke en om streken dat ik mijn heb overgedaan aan mijn zoon P. A. Sturm. Met dank voor het genoten vertrouwen, beveel ik mijn zoon in uw aller gunst aan. Hoogachtend, C. STURM. In aansluiting op bovenstaande beveel ik mij beleefd in uw aller gunst aan als Runder-, Varkens- en Lamsslagerij en handel in fijne vleeswaren Aanbevelend, P. A. Sturm Kerkstraat A 66, Wissekerke Telefoon K 1107-214 Kalf- of Moerziekten LIEVE'S CALTON is aan te wenden, zowel ter genezing als ter voor koming van kalfziekte, kopziekte en de z.g. chronische kalfziekte. Een specialité op dit gebied. Agent: S. van den Houten, Nieuweweg C 41, Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 3