I Heden Competitiewedstrijd Competitiewedstrijd Th. de iooff QRANJEVEREN1GIN0 „GEERSDIJK" E. G. DE REST Hedenmiddag Coiijnspi. Boys li - Waarde I Zondag 23 Januari Kortgene S - Volharding '32 I Een arbeider gevraagd Pluimveehouders Eéira wasu de dHe, huishoudster een haardkachel Drukkerij Markusse Wissekerke Op Zaterdag 29 Januari en Zaterdag 5 Februari a.s. zullen door de Oranjevereniging te Geersdijk de jaarlijkse voordracht- en zangavonden warden gegeven Lokaal voormalige O.L.-school (voorzijde) Aanvang 7 uur n.m. precies De leden kunnen één van deze avonden bezoeken op vertoon van een toegangsbewijs, dat tegen betaling van 25 cent in ont vangst genomen kan worden in bovengenoemd lokaal; Op Maandag 24 januari voor de eerste uitvoering Op Maandag 31 Januari voor de tweede uitvoering telkens tussen 6.30 en 7.30 uur s' avonds Kaartverkoop aan niet-leden a 50 cent per kaart zal plaats vinden respectievelijk op Dinsdag 25 Januari en Dinsdag 1 Februari ten huize van de heer E. W. van der Heyde. Leden genieten dus voorkeur. Personen beneden 14 jaar beslist geen toegang. Het Bestuur van de Oranjever. „Geersdijk". De afdeling Noord-Beveland van de N.F.O. in samenwerking met de Kring Noord-Beveland der Z.L.M. roept leden van N.F.O. en Z.L.M. op tot het bij wonen van een Lezing op Donderdag 27 Jan. a.s. in „De Korenbeurs" te Kortgene. Aanvang 2 uur. Onderwerp Enkele bijzonderheden over de Benelux door de Weled. Heer M. J. Noordhoek, hoofdassis tent le klasse Rijkstuinbouwconsulent. begin van onze puntenvrije verkoop tegen zeer verlaagde prijzen M/lantels Japonnen Kinderkleding „BERC0"-FILIAAL Lepelstraat A 31a, Wissekerke Aanvang 2.30 uur. Aanvang 2.30 uur. bij J. WISKERKE, Prinsendijk, Kort gene. Evenals vorige jaren ont vangen we eieren, die u wil leveren, op dezelf de wijze. De verzamelaar, Kolijnsplaat naar persoonlijke smaak, want alle drie zijn goed tegen ruwe, rode handen en schrale huid: Purol (balsem)-Hamea (crème) Hamea (gelei). In prijzen v. 30-75ct Terstond gevraagd waar de vrouw afwezig is. Brieven onder no. 98 bureau van dit blad. Te koop bij P. M. KETELAAR, bode, Wis sekerke. Onze papier- en enveioppenvoorraad is thans zodanig op peil dat we gerust kunnen zeggen Geen order te groot Geen order te klein Neemt eens proef Doet Uw bestelling bij de bekende agenten of rechtstreeks aan Telefoon K 1107 - 308 Onze nieuwe drukkerij Onze nieuwste machines Onze nieuwe letters Onze 40-jarige ervaring zijn een waarborg dat Uw drukwerk keurig wordt uitgevoerd

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 4