JOH. GUNST Th. Wolse Zaterdag 8 Januari WOLSE Familie van Dis Boekhoudbureau voor Noord-Beveland Leonard en Laurence Maas verschijnt het volgend nummer van dit blad. De Uitgever. A. P. Karelse L. P. Karelse-Verburg Kamperland g.n. G. J. de Korte H. de Korte - van der Voorde g.n. Torendijk 364, Kortgene. Bakkerij Kortgene g.n. D. Priester M. J. Priester-Hoveijn Kats g.n. M. de Lange J. C. de Lange-Clement Geersdijk p.f. Kolijmsplmat Aan familie, vrienden, kennissen en clientele een gelukkig nieuwjaar toegewenst. Th. Visser. M. Visser - Hoogerheide. Pluimvee- en varkenshandel. C. A. Groenleer J. Groenleer-Nelisse Pluimveehandel wensen familie, vrienden en clien tele een gelukkig 1949. Voor het nieuwe jaar wensen wij u allen Gods onmisbare zegen toe. Bakkerij Contant. Gelukkig Nieuwjaar. Fam. de Waal. Bloemenhandel. L. W. Leendertse en gezin pi p£ Wed. J. Kole-Karreman P. Bak en echtgenote Molen p.f. Aan alle klanten vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar toegewenst. W. DINGEMANSE Levensmidd.bedrijf, Kolijnsplaat. GOES Huizerweg 51 Bussum &n. De konijnenkoopman uit Goes wenst vrienden en begunstigers een voorspoedig nieuwjaar. Dankend voor het genoten ver trouwen in de voorafgaande jaren, beveelt hij zich weer bij vernieu wing aan. J. Eversen. Wijngaardstraat 34, Goes. Wij wensen onze familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voor spoedig 1949. Joh. Brëas. J. Brëas-Strijd en kinderen. Den Haag. Aan familie, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar toege wenst. P. M. de Vos. W. de Vos-van der Salm. Hoogstraat A 24, Montfoort. Aan al onze familie, vrienden en bekenden een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar toegewenst. H. Bosselaar. A. Bosselaar-Imanse. Nelly, Jo en Hubert. Chatham RR 5, Ontario, Canada. De volgende Noord-Bevelandse militairen E. M. de Regt, Kamperland; P. van Gilst, Kolijnsplaat; A. Fieman, Kats; C. E. Priester, Kats; wensen hun ouders, broers, zusters, verloofden, familieleden en beken den een gelukkig nieuwjaar toe. Batavia, 1949. Alle familieleden, vrienden en bekenden een gelukkig en voor spoedig 1949 toegewenst, ook na mens echtgenote en kind. Sold. Ie kl. P. de Fouw. Paseh, N.O.I. A. de Fouw - Heijboer. Hanny. Kortgene, 387. Alle familie, vrienden en kennis sen een gelukkig nieuwjaar toege wenst. Korp. Jacobus Buijze, le Escadron, 2e afd. 3e pel. Huzaar van Boreel, leger no 27-11-23-107, veldpostkantoor Soerabaja. Te velde soldaat C. J. Vermeuie, 4-I1I-3 R.I. wenst zijn ouders, zus, familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Medan, Sumatra. Hiermede wens ik mijn ouders, broers, zusters, familie en kennissen een gelukkig nieuwjaar. Sold, le kl. P. M. Slimmen, no. 25-02-12-082, 4-III-3 R.I. Veldpost Medan. Aan familie, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar. Sold. I. P. Flipse, 2-III-3 R.I. Poefaradja, Sumatra. S.M.A. M. B. Wilderom, 4-5-3 R.I. wenst vanuit Talang Betoetoe (bij Palembang) familie en bekenden van Kamperland een voorspoedig 1949 toe. Vanaf het s.s. „Tjikampek", varende in de omgeving van Zuid- Afrika, roep ik mijn familie, vrien den en kennissen een gelukkig nieuwjaar toe. J. M. Noordhoek, stuurmansleerling a.b. s.s. „Tjikampek" Royal-Interocean-Lines. Soldaat Jac. Marcusse wenst alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Palembang. Henk van Royen en Ko de Kos ter wensen vanuit Batavia vele Noordbevelanders een gelukkig en voorspoedig 1949. Vanuit Indië wensen wij alle fa milie, vrienden en kennissen een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar toe. Korp. C. Nijsse, 5—3 R.I., Palembang. Sold. P. Nijsse, 413 Batt. Inf., Batavia. Wij wensen vanuit de rimboe op Zuid-Sumatra familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voor spoedig 1949 toe. Sold. Leen de Bruyne. Sold. Adrie Feitel. Sold. Thomas de Fouw, 1-5-3 R.I., Palembang. PALEMBANG Een gelukkig nieuwjaar toege wenst aan ouders, broers, zusters, meisje en familie en tot spoedig weerziens. Dpi. sold. F. van der Maas. Leger no 27-02-05-106 4-5-3 R.I. Vanuit Tg-Priok familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voor spoedig 1949 toegewenst. Dpi. Korp. C. de Nooyer. Dienst Welzijns Verzorging Batavia. Vanuit het verre Indiëland Rijken wij in gedachten hen de hand, Die zijn onze kennissen en vrinden En alle andere welbeminden, Veel voorspoed, heil en zegen, In 't nieuwe jaar op al uw wegen. Korp. M. de Smit. Sold. F. van der Maas. 5e bat.-3 R.I., Palembang. Soldaat 1ste klas H. Korshuize wenst familie, vrienden en beken den vanaf Sumatra's Oostkust een gelukkig 1949 toe. Publicatie Distributed! ernst D© Bevelandem Zittingen central© kas» Gedurende de maand Januari 1949 zullen de zittingen van de centra le kas te Kamperland worden ge houden iedere Donderdag van 9 tot 10 uur en te Kortgene iedere Vrijdag van 9 tot 10 uur. Zittingen voor handelaren en bonkaartuitrei kingen vangen op deze plaatsen en dagen pas aan om 10 uur. 50-jarig jubileum. Donderdag 16 December j.l. her dacht de heer G. A. Breas te Wis- sekerke de dag waarop hij voor 50 jaar als timmermansknecht in dienst trad in de zaak thans in beheer bij de heer R. Slotema. Naar aanleiding van dit feit werd des avonds in de zaal van de heer G. Verburg aldaar een bijeenkomst belegd om de ju bilaris te huldigen. Zijn werkgever, de heer Slotema, noemde de jubilaris een eerste klas vakman, die in alle opzichten zijn plicht, en meer dan dat, doet. Hij bood een bloemenmand aan en een enveloppe met inhoud. Namens zijn vroegere werkgever M. H. van Hee werd hem een taart en eveneens een enveloppe met in houd aangeboden. Een collega voerde hierop het woord en schetste de kameraad schap en de opgeruimde geest van de jubilaris. Namens het personeel werd hem een mooie stoel aange boden. Burgemeester van der Maas noem de een jubileum als dit een zeer grote zeldzaamheid en deelde mede, dat het H.M. de Koningin had be haagd de jubilaris te begiftigen met de ere-medaille in brons verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Dit feit werd door de aanwezigen met luid applaus begroet, waarna hem de ere-medaille op de borst werd gespeld. Ds Meijer feliciteerde de jubilaris en zag in de zeer lange diensttijd een onmiskenbaar teken dat hij als vakman op de bovenste trap staat. In korte bewoordingen dankte de jubilaris voor de toespraken en de mooie cadeaux. Hierna werden door verschillende personen in rijm en proza de ver schillende deugden en specifieke eigenschappen van de betrokkene naar voren gebracht en de avond verder in gezellig samenzijn door gebracht. Cliënten, vrienden en kennissen een voorspoedig 1949 toegewenst van het N. Houterman, Nieuwe weg A lc, Kolijnsplaat wensen familie, vrienden en bekenden een voorspoedig 1949. 3155 Wallance ave, Grandville Mich., U.S.A.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 6