PRIESTER Café „Havenzicht" J. C. de Vos Hotel „Zeelandïa" Kamperland Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. Wed. H. P. Leendertse. wenst allen een recht gelukkig 1949. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. Gebr. M. en D. de Haze. Ook dit jaar zullen wij gaarne alle voorkomende timmer- en met selwerken voor U verzorgen en wensen U een gelukkig en voor spoedig nieuwjaar. Firma M. P. de Kam Zn. Veerweg B 21. Kamperland. Aan vrienden en bekenden een gelukkig en gezegend nieuwjaar toegewenst door A. C. van Hee. Allen een gelukkig en voorspoe dig 1949. Familie Iz. Lamain. Allen een gelukkig nieuwjaar. C. M. Clement. M. Clement-Bouterse. Met het begin van 1949 allen een gezegend nieuwjaar toegewenst. K. J. Kramer en gezin. Aan allen Gods onmisbare zegen toegewenst. M. van Goudswaard. H. R. van Goudswaard- de Looff. Veerweg p.f. Familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. J. G. Marcusse. C. Marcusse - Verburg. J. Israël N. Israël-Leendertse g.n. Allen een gelukkig nieuwjaar. Gebr. van der Weele. Vrachtautobedrijf. Allen een gelukkig nieuwjaar. W. E. van der Heijde en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. I. van der Moere en gezin. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. C. Meulenberg. G. Meulenberg - Kempe. Allen een gelukkig nieuwjaar. J. van der Moere. J. I. Karelse M. Karelse-Willemse p.f. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. j. Filius en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. H. Bakker. Schilder en drogist. Allen een gelukkig nieuwjaar. M. A. de Looff en gezin. Molenaar. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig jaar. Fam. C. Karreman. Aan ieder Gods zegen toegewenst in 1949. C. J. Noordhoék. A. M. Noordhoék - de Looff en gezin. Aan allen een gelukkig nieuwjaar. Joh. Meyaard en echtgenote. Bakkerij. Allen een gelukkig 1949 toegewenst. H. A. van der Moere. M. M. van der Moere-de Vos. Melk- en zuivelhandel. J. C. Noordhoék S. Noordhoék-Leendertse Boerenleenbank g-n- M. J. Bustraan P. A. L. Bustraan-Bouwense p.f. Beste wensen aan alle mensen. L. Alewijnse en vrouw. Aan ieder Gods zegen toegewenst. Wed. C. Verburg en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. M. de Mol. A. de Mol-de Smit. Onze beste wensen voor 1949. Fam. de Kam. ,,'t Dagelijksbrood" Allen een gelukkig nieuwjaar. H. D. Meulenberg-Reijnhoudt. Allen een gelukkig nieuwjaar. j. Lous en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. C. Koole- Bakker. Aan allen een gelukkig nieuw jaar. J. Kramer. Slagerij. L. E. v.d. Moere L. J. v.d. Moere - Marcusse g.n. Allen een gelukkig nieuwjaar. Café „Revanche" Allen een gelukkig nieuwjaar. Jac. de Smit Sr. Aan familie, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar. P. Israël-Geluk. Allen een gelukkig 1949. I. P. van der Moere Hz. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. Huiszoon M. Huiszoon-Markusse Allen een gelukkig nieuwjaar. L. Schrier. M. Schrier - Perrels. Familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. P. G. Leendertse. Gods onmisbare zegen toegewenst aan familie en vrienden voor 1949. J. Karreman Sr. D. Karreman- Bouterse. Stroodorp. J. Leendertse „Welgelegen" p.f. Geersdijk A. P. Verburg C. H. Verburg - Priester Slagerij p.f. i. D. Noordhoék P. Noordhoék - de Vlieger p.f. Familie J. Kastelein Fouragehandel p.f. Aan allen een gelukkig nieuw jaar toegewenst. A. W. Geluk. G. Geluk-Geene. Bakkerij. Familie J. Lansen Wagenmaker en schilder Telefoon 257 p.f. G. Fiikweert C. Fiikweert - Willemsen p.f. M. D. Kabboord T. Kabboord - Hollestelle Smederij p.f. NI. Heijstek A. Heijstek - Maarsman p.f. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. P. Kastelein. P. Kastelein-van Gilst E. W. v.d. Heijde F. v.d. Heijde-de Oude p.f. Allen een voorspoedig en gelukkig Textielhandel nieuwjaar Middelburg Allen een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar P. A. Meulenberg N. Meulenberg - van der Weele Manufacturen - Levensmiddelen een gezegend nieuwjaar A. Buijze en gezin Bakker en winkelier Gelukkig Nieuwjaar

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 4