De Stadswijnkelder HOTEL Twee daverende avonden! Duo Maurer Siebert Guus Keddy De Willany's De 3 Franels Upkiki De Truxinis Hatha Yoga Ver k® ia til Eh ei cl Kerstartikelen Nieuwjaarskaarten K BLOK ZONEN OPINING Klokstraat 21 De Goedkope Simon Boekhandel Markusse Wissekerke drukte adviseert PTT Kerstbrieven en Nieuwjaarswensen voor Indië nu reeds te posten. Vliegtuig stort op restaurant Te Bandoeng is een militair jacht vliegtuig neergestort op het restau rant „Almanak". Een majoor van de Kon. Landmacht met zijn dame wer den zwaar, twee Indonesische kell- ners licht gewond. Piloot P. Forty overleed. 9 mijnwerkerswoningen per dag. De staatsmijnen hopen bin nenkort negen „Limburghuizen" van stamiet-blokken per dag voor de mijnwerkers op te trekken. 200 gevallenen in 1948. Tot op heden vielen reeds meer dan 200 militairen in Indonesië tengevolge van bestandsschendingen, terreur of aanslagen. f 250 millioen voor de slacht offers. De voorl. federale regering te Batavia stelt f 250.000.000 be schikbaar voor vergoeding van ge leden oorlogsschade. Bep van Klaveren vertrok.... De Ned. bokskampioen Bep van Klaveren is op de Volendam naar Australië vertrokken omdat zijn vrouw in Nederland niet kon aar den. Bep wordt bookmaker en heeft zijn contract voor de wedstrijd te gen Delannoit verbroken. Woedende supporters aan de boot. Duits cement naar Nederland. In Bizonia 2ijn" grote cementcon- tracten afgesloten, die waarborgen, dat Nederland in 1949 voldoende cement voor de heropbouw zal kun nen betrekken. Publicatie Distributiedienst De Beveianden NA-uitreiking van bonkaarten voor de le en 2e periode 1949 wordt gehouden te Geersdijk, op Woensdag 22 December 1948 van 1.30 tot 3 uur. Uitreiking van bonkaarten voor de 3e en 4e periode 1949. In het tijdvak van 20 December 1948 t.e.m. 12 Februari 1949 wor den de bonkaarten voor de 3e en 4e periode en tabakskaarten uitge reikt. De juiste datum en uur van de uitreiking is vermeld op de thans geldige bonkaart van een der gezinsleden. Te Kortgene is echter de volgende wijziging aan gebracht: degenen die opgeroepen zijn op 31 December 1948 dienen af te halen op 14 Januari 1949. Bij deze uitreiking dienen naast deTD's van alle gezinsleden te worden overgelegd de inwisselbonnen van de thans geldige bonkaarten, bo vendien voor mannen geboren vóór 1932 de bon „tabak 07" van de tabakskaart QA 901 en voor vrou wen geboren vóór 1932 de bon „Diversen 10" van de diversenkaart QC 901. Zittingen centrale kas. Op 25 December en 1 Januari worden geen zittingen gehouden. Inplaats hiervan wordt zitting gehouden op Vrijdag 31 December te Kamperland van 9 tot 10 uur, te Wissekerke van 10.30 tot 11.30 uur, te Kortge ne van 1.30 tot 2.30 uur, te Geers dijk van 3.30 tot 4 uur. 3e kerstdag 27 December, om 8 uur de lachkanonnen in hun dolkomische solo's en duetten humorist met De Voetbalwedstrijd Holland-België! pracht zang en accordeon en het verdere programma 1 Januari, om 8 uur enorme acrobaten het toppunt van kracht clown, lachen!! lachen!! Fakir kunst weer iets geheel nieuws! Entree f 1.50 pl. belasting Plaatsbespreking vanaf heden 1 Januari om 3 uur kinder- en familievoorstelling Zie de biljetten van neus, keel of borst, snuift en wrijft U weg met Verkrijgbaar Komt zien! verschillende soorten. Ook bedrukte kaartjes met Gelukkig Nieuwjaar Bestelt of koopt ze direct Stel niet uit iermede berichten wij U dat wij VRIJDAG 24 DECEMBER geen zitting zullen houden Achtend, KAPELLE Wie met de a.s. feestdagen een fijn glaasje wijn of likeur wil drinken kan bij ons zeer goedkoop terecht Cultura f 1.75 Vermouth f 2. Schilletje f 2.95 Brandewijn met suiker f 2.95 Cherry Brandy f 2.16 Crème de cacao f 2.95 Coctail 1.95 Punset f 2.95 Kersen op sap f 2.05 Kersthulst in iedere hoeveelheid L de Waal - Tel. 239 - Kolijnsplaat A.s. Maandag, 20 December, om 2 uur openen wij onze nieuwe spe ciaalzaak in tricotages De verkoop begint op Dinsdag 21 December om 9 uur U wordt beleefd tot een bezoek uitgenodigd Goes, Klokstraat 21Telefoon 2447 Aanbevelend, Joh. Verfeurg Kamperland heeft thans voor U in flinke sortering voorhanden vele soorten tabelarische kasboeken, gewone kasboeken, registers,^ winkelboeken, rekening- bloes, rekeningpapier, notitieboekjes, notitie- bloes, agenda's, kantoorkalenders, blocnotes in verschillende maten, kwitantieboekjes, potloden e zwart, rood en blauw schrijvend, vulpennen met gouden pen, vlakgummie, schrijfmachinelint enz.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 5