Competitiewedstrijd Competitiewedstrijden Heden Zaterdag Hed. Herv. Kerkkoor Kerst-zanguitvoering wijnen en likeuren gebak en koekjes Zaterdag 1 Januari 1949 Gelukwensen véór Donderdag 30 Dec. predikbeurten Dokter V. 't Hart is afwezig Algemene vergadering Land- en Tuinbouwzaden G. J. van Wouda. Agent J. Serier. Gestellijsten voor Land- en Tuinbouwzaden Colijnspl. Boys I - Krabbendijke i Zondag 19 December Kortgene II - Luctor II Kortgens I - Luctor I laatste houtveiling haardkachel insluit-haard en huishoudkachet bedrag beschikbaar lichtblauwe hoofddoek. W. Heuseveldt - Wissekerke verschijnt het eerstvolgende nummer van dit blad. Evenals voorgaande jaren is er weer gelegenheid om daarin Uw aan familie, vrienden en bekenden, zowel hier als in Indië, op te nemen. Geeft Uw advertentie gaarne spoedig op bij de uitgever of bij de bekende agenten. Zij die reeds jaren gewoon zijn zo een gelukwens te plaatsen, worden aan huis door een onzer bezocht. Advertenties voor dat nummer worden ingewacht des avonds 5 uur. De Uitgever. Wie puzzlet er mee? Doe mee aan onze grote reclame-puzzle met als prijzen GRATIS SNOEP Zie de etalage W. Dingemanse Levensmiddelenbedrijf - Kolijnsplaat Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. G. Gelderman en Dr V. 't Hart. 25 en 26 December doen dienst dr Bruynzeel en dr Maas. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. voorm. dhr Louwerse en nam. Ds Meijer, voorbereiding Heilig Avondmaal. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. Zondag a.s. voorm. geen dienst. Nam. Ds Versteeg, H. Doop en 's avonds 6 uur Ds Meijer. Geref. Kerk Kolijnsplaat. 10 en 3 uur Ds van Ankem uit Delft. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Anna Lena. J. M. Verwey. B. Verwey - van der Moere. Leni. Kolijnsplaat, 14 December 1948. Voorstraat A 138. Leen M. van der Weele en il/larina Vogelaar hebben de eer U. namens weder zijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de voltrekking is bepaald op Donderdag 30 December a.s., om 3 uur te Kortgene. Kolijnsplaat, „Eigen Haard", Kortgene, Prinsendijk, 30 November 1948. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlij den van onze geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder Cornelia de Visser (wed. van D. Poortvliet), betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, Fam. Poortvliet. Kamperland, December 1948. van Vrijdag 24 December tot en met Maandag 27 December. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ons betoond na het overlijden van onze geliefde moe der, behuwd-, groot- en overgroot moeder Cornelia van der Weele, betuigen wij onze hartelijke dank. Tevens betuigen wij onze dank voor de hulp en liefderijke verple ging door de pltsv. geneesheer dok ter Maas en zuster Krello. Uit aller naam, C. Broekhoven. Kortgene, December 1948. Spr. 17: 17 b Hand. 917 midden Jac. 5: 19—20 van de afdeling der Z.L.M. te Kolijnsplaat Landb.vereen. „Unitas" op Maandag 20 December 1948, des avonds 7 uur bij A. J. Wester weel. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen en ingekomen stukken. 3. Bestuursmededelingen. 4. Rekening en verantwoording. 5. Verkiezing 2 bestuursleden, af tredend K. Janse en Joh. Breure Jr. (herkiesbaar) en voorzien in vacature door overlijden van de heer A. Hartog. 6. Lezing door de secr. van de Z.L.M. de heer Mr Slingemann over de reis naar Zweden, met film. Ook de film over de Z.L.M.- dagen op Noord-Beveland zal vertoond worden. 7. Rondvraag. .8. Sluiting. Namens het bestuur, M. de Bruijne, secretaris. Te koop 4 Patrijs-hennen a.d. leg, met haan, geb. '48 en 2 bruine kippen, geb. '47 bij H. VAN DER MAST, Geersdijk- polder C 3, Wissekerke. Wederom alle verkrijgbaar ook in depot van Beleefd aanbevelend, Kolijnsplaat, B 25. Aangezien ondergetekende ver hinderd is de op te komen halen, vraagt hij zijn geachte cliënten deze s.v.p. zelf even aan huis te willen bezorgen. Bij voorbaat dank. J. A. DE VOS. KORTGENE. Voorstraat 117. Aanvang 3 uur. Aanvang half één. Aanvang half drie. Wint Kortgene I deze wedstrijd, dan vergroot zij haar kans op de lste plaats. te 10 uur te Kamperland, te 1 uur te Kortgene, voor dhr Westdorp Deurw. Heijboer. ^z^aslbl tabletten i&^siiLIJ Medicijn bij Kou en Pijn Het te Kortgene geeft Ie Kerstdag een in de Ned. Herv. Kerk te Kortgene Entree 50 cent Aanvang 7.30 uur „Zeg Kees, voor 5 gulden kocht ik deze literkruik oude bij Suurmond" Te koop 1 gebruikte 1 nieuwe I. C. BOUWENS, Kamperland. Particulier heeft bepaald voor le hypotheek. Brieven onder Ietter O.H. aan uit gever dezes. Verloren te Kortgene Verzoeke terug te bezorgen bij uit gever dezes. Met de a.s. feestdagen voor

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3