PREDIKBEURTEN. Denk om d@ Kerstpakketten-actie, 't Is nu de laatste week. geense verdediging is nu echter beter op post en weet alle aan vallen te keren. Toch is het ook nu weer Kort- gene dat succes blijft oogsten. Twee minuten voor het einde maakt hun middenvoor het laatste doelpunt van de wedstrijd, 7-3 en met deze stand blaast de scheidsrechter het einde. Damsport. De Damclub Kortgene organiseer de op 8 October j.l. een simultaan- wedstrijd in hptel Graaf van Buren. Simultaanspeler was de heer An derson, kampioen van Zeeland, te gen 16 borden. De uitslag was als volgt: de Zeeuwse kampioen won 13 partijen en tegen de heren C. Hollestelle, O. Scherp en J. Engelvaart speelde hij remise. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. Zondag a.s. Voorm. de heer Beek en nam. Ds Nutbey van Wilhelmi- nadorp. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr J. L.J. Bruynzeel en Dr L. G. Gelderman. Nog zegels verkrijgbaar bij Joh. Heuseveldt a f 5.- per stuk. Wel gegaan, maar niet vergeten Straks zal weer de Kerstklok luiden Over 't kleine vaderland, En wij zullen 't heerlijk vinden Als de kaarsjes-boom weer brandt 1 Dan zal 't licht zijn in de harten Dan zal 't feest zijn rond de dis, Waarop altijd nog met Kerstmis Weer een extra toegift isl Dan zal elk van ons beleven Het geluk van thuis te zijn, Een geluk, omstreeld door stralen Van de zachte kaarsjes-schijn 1 Tweemaal honderdduizend plaatsen Zullen helaas ledig zijn, En van eenzaamheid getuigen Trots de gulden Kerstfeest-schijn 1 Ver van huis en haard verwijderd Steken zij, die zijn gegaan In de rimboe, of de dessa Ook hun eenzaam kaarsje aan En de gamelan moog' klinken Maar het schoonste lied ten spijt, Immer zingt weer het verlangen Het refrein is: eenzaamheid Straks zal weer de Kerstklok luiden Straks zal 't feest zijn rond Uw dis, Dat dan ook van onze rijkdom Nog voor'hen iets over isl En dat 'tnu reeds moge blijken, Niemand onzer geef belet, Doe de daad, wacht niet tot morgen: Koop een NIWIN-KERSTPAKKET. Opdat hij, die in de rimboe Van uw gul geschenk geniet 'tMoge weten: „Het is Kerstfeest En vergeten ben je niet!" T. van Boksem. Officiële publicatie Distributiedienst „De Bevelanden". Zittingen Centrale Kasambte- naar. Ingaande 25 October zijn de zit tingen van de Centrale Kasambte- naren gewijzigd en als volgt vast gesteld: Kolijnsplaat op Woensdag van 9 tot 10 uur, Kats op Woens dag van 11 tot 12 uur, Kamperland op Zaterdag van 9 tot 10 uur,-Wis- sekerke op Zaterdag van 10.30 tot 11.30 uur, Geersdijk op Zaterdag van 9 tot 10 uur, Kortgene op Za terdag van 10.30 tot 11.30 uur. Uitreiking bonkaarten. In het tijdvak van 25 October t.e.m. 18 December 1948 worden de bonkaarten 901 voor de lste en 2de periode 1949 en tabaks-, versnape ringen- of gecombineerde kaarten uitgereikt. Tengevolge van een re organisatie van de Dienst zijn de verschillende uitreikdagen gewijzigd en vervallen de op de thans geldi ge bonkaarten vermelde data. We kelijks zal gepubliceerd worden wanneer en waar bonkaarten 901 afgehaald moeten worden. A.s. week (25 Oct. t.e.m. 30 Oct.) worden op Noord-Beveland nog geen uitrei kingen gehouden. G. P. van der Weele en A. J. M. Onderdijk hebben de eer U, mede namens we derzijdse familie, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking is bepaald op Donderdag 4 November a.s. om 3 uur, te Oosterland. Kolijnsplaat, „Eigen Haard", Sirjansland, Dillingsweg, October 1948. Toekomstig adres: „Nieuwe Zorg", Kolijnsplaat. Met dank aan God en grote blijd schap geven wij kennis van de voorspoedige geboorte van ons dochtertje en zusje Jannie. A. van de Putte. E. van de Putte- van Schijndel. Joke. Kolijnsplaat, 15 October 1948. Nieuweweg A 7. Heden overleed plotseling, na een smartelijk lijden, onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder, mevr. Marie Cornelia Kole (wed. van de heer A. Hartog), in de leeftijd van ruim 59 jaar. Kolijnsplaat Chr. «Hartog. S. Hartog - de Jager. Marleintje. Schoondijke T. A. W. Risseeuw- Hartog. A. B. Risseeuw. St Maartensdijk: A. W. Geluk - Hartog. G. M. Geluk. Kolijnsplaat, 18 Oct. 1948. Geen bloemen. De teraarde-bestelling heeft plaats gehad op Donderdag 21 October 1948, om 12 uur te Kolijnsplaat. Nog af te geven Prima jonge hennen in alle rassen, 4 mnd. f 7.50, 5 mnd. f 8.50 en 6 mnd. f 9.50 p. st. Gekruisd ras 5l/2 mnd. f 8.50 p. st. W. Legh. br. '47 f 4.50 p. st. Andere rassen br. '47 f 6.- p. st. Khaki Campb. en Reekl. loopeenden 5 mnd. f 5.- p. st. Hoenderbedrijf „DE ONDERNE MING" Veenendaal. Heden overleed plotseling, na een smartelijk lijden, onze lieve zuster, schoonzuster en tante, mevr. Marie Cornelia Kole •(wed. van.de heer A. Hartog), in de leeftijd van ruim 59 jaar. Fam. J. C. Kole. Kolijnsplaat, 18 Oct. 1948. Op Donderdag 17 October 1948 overleed in het zieken huis „St Joanna" onze gelief de vader, behuwd- en groot vader, de heer Jacobus van der Weele (wednr. van mejuffr. Magdalena de Looff), in de ouderdom van 80 jaar en 2 maanden. Zijn diepbedroefde kinderen en kleinkind, Kamperland; C. A. Kramer- van der Weele. J. Kramer. Kolijnsplaat P. van der Weele. M. van der Weele- Hoogerheide. Kolijnsplaat, October 1948. De begrafenis heeft plaatsge had op Woensdag 20 Oct. te Kolijnsplaat. Maandag 25 October a.s. hopen D.V. onze lieve ouders J. Boot en S. C. Boot - de Smit hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kin deren Johan en Mien. An en Dig. Jo. Gerard. Gelegenheid tot feliciteren van 3 tot 5 uur. Wissekerke, October 1948. S g De ouden van dagen uit Rustoord, S H En daarbuiten vele oudjes (dus enzovoort), f- 5 Voor wie op 8 October een gezellige avond werd bereid, f» Zijn allen vervuld met dankbaarheid. Alles verliep zonder enige stagnatie En gul en royaal was de tractatie. Allen, van vijf en zestig jaar tot en met negen en tachtig, Vonden ook de Kroningsfilm prachtig. Niemand behoefde zich te vervelen, g En plechtig klonk het Wilhelmus uit al die oude kelen. Het ging dan ook van mond tot mond: a a Wat is het toch een gezellige avond. a a Daarom geachte voorzitter van het C.C.B. a En de overige leden van het comité, Met allen, die hebben bijgedragen 1» Om deze avqnd zo goed te doen slagen: Onze dank, die hartelijk en welgemeend is; U We willen nog wel zoiets, dus: bis! J. Kramer, „Rustoord", Kolijnsplaat. ©CS) CS) (OX'S) OS) C& OS) CSX®) CQ) OS) OS) CS) (O) (IQ) (O) (IQ) (Q) (IQ)

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 2