JE LELIE" Oranjevereniging Kamperland Stuur hem dan de Spiegel Joh. Verburg te Kamperland. Oranjevereniging Kortgene. voetbalwedstrijd jongensfiets, gesiotera meisjesvest. DE LELIE Programma Kortgene I - Col. Boys I. fotoamateur rolfilm Foto Kramer spreekuur Dinsdag 17 Aug. a.s. net dagmeisje Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr V. 't Hart. 1 Petr. 47a en 10 Evan. Joh. 6:11 1 Cor. 1123einde, 24-25 Officiële publicatie Distributiedienst „De Bevelanden". Uitreiking van bonkaarten te Wis- sekerke op Donderdag 19 Augustus van 10.30 tot 12 uur huisno's A 201 t.e.m. A 240, van 13 tot 15.30 uur huisno's A 241 en hoger. Met grote dankbaarheid geven wi] kennis van de geboorte van ons zoontje Cornells Dingenis. P. A. Sturm. T. Sturm - van Gilst. Wissekerke, 7 Augustus 1948. Noordeindstraat A lila. Jan E. van Driel en Nelly van der Weele geven U, mede namens wederzijdse ouders, kennis van het voornemen in het huwelijk te treden, waarvan de voltrekking zal plaats vinden D.V. op Woensdag 1 September a.s. te Kolijnsplaat. Groede, Oostburgseweg W 8, Kolijnsplaat, „Hoekhof", 13 Augustus 1948. Toekomstig adres: Oostburgseweg W 8. Enige en Algemene kennisgeving. Met deze geven wij kennis van het overlijden van onze nicht, mej. Wilhelmina van der Hage, Fam. van der Hage. Kortgene, 12 Augustus 1948. Ondergetekenden zeggen hun dank voor de felicitaties op hun 55-jarige echtvereniging ontvangen. Ook dank aan de muziek voor de serenade, ons gebracht. Jac. de Looff en vrouw. Kortgene, Augustus 1948. Bij ons vertrek uit Kortgene, zeg gen wij alle vrienden en bekenden dank voor de prettige omgang, die zij ons geschonken hebben. Tevens zeggen wij hierbij alle lidmaatschappen van verenigingen op. J. STOLK. Vondellaan 16, Vlissingen. Te koop: ook te ruilen tegen damesfiets. Iz. BOLLE, Kortgene. Dinsdagavond en Donderdagavond J. P. SCHIPPERS Kortgene. Verloren tussen Kolijnsplaat en Wissekerke, donkerrood, gebreid Tegen beloning terug te bezorgen bij A. JOOSSE, Oostsingel 32, Goes. Het bestuur der Oranjevereniging stelt op Dinsdag 17 Au gustus 1948 voor de tweede en laatste maal de inschrijving open voor de diverse spelen, welke gehouden zullen worden op 31 Augustus a.s. Ingeschreven kan worden voor het volgende: 1. Praalwagenoptocht. a. Praalwagens, inschrijvingsbedragf 2.50 b. per persoonf 0.50 c. per paardf 0.50 d. per groepf 1.— 2. Stoeltjerijden met fietsen, inschrijvingsbedrag f 0.25 3. Ringrijden met motorrijwielen, inschrijvingsbedrag f 0.50 4. Ringrijden met fietsen, inschrijvingsbedrag f 0.25 5. Hardlopen op 200 en 800 m, inschrijvingsbedrag f 0.25 De inschrijving wordt dus gehouden op 17 Augustus, des avonds van 7.30 tot 9 uur in het Gemeentelokaal. Namens het bestuur, I. Ligthart Schenk, voorzitter. M. J. Meulenberg, secretaris. Hebt U een zoon, broer of verloofde in Indië? Abonneert U. Het kost niets meer en wij zullen er zorg voor dragen, dat hij er vlug komt elke week. Elke week dan contact. Even zijn adres opgeven aan 99 99 bezoekt a.s. week het eiland. Stoomgoederen als het moet nog dezelfde week thuis. Verven in alle kleuren. Dam 28rood Middelburg van de feestelijkheden ter herdenking van het 50-jarig Re geringsjubileum van H.M. de Koningin op 31 Augustus 1948. 8 uur Reveille, daarna gewijde muziek. 9 uur Toespraak van de Burgemeester vanaf het Gemeentehuis. 9.30 uur Herdenkingscantate in de Ned. Herv. Kerk. ±11.30 uur Kinderonthaal. 12—13 uur Pauze. 13—18 uur Opstellen optocht enz., kinderspelen, gecostumeerde voet balwedstrijd, wielerwedstrijd. 18—19 uur Pauze. 19 uur Muziek en zang op de tent, volkszang, fakkeloptocht, z.m. openluchtfilm. Bij genoegzame deelname zal een etalagewedstrijd worden georganiseerd. Deelnemers gelieven zich op te geven bij de secretaris van het Oranje- Comité de heer Roodenburg, Voorstraat 37. Deelnemers aan de wieler wedstrijd (16 jaar en ouder), alsmede deelnemers -aan de versierde op tocht (paarden, bespanningen, auto's, motorrijwielen, fietsen enz.) kun nen zich eveneens aan voornoemd adres opgeven. De inschrijving sluit uiterlijk 27 Augustus a.s. De buurten worden verzocht de straten en hui zen zoveel mogelijk te versieren. Het plaatselijk comité, C. Hoek, voorzitter. Hedenmiddag Aanvang 3.15 uur. Scheidsrechter P. A. Kakebeeke. Voor iedere een bij Te Kamperland verkrijgbaar bij Joh. Verburg; Te Wissekerke verkrijgbaar bij I. de Moor; Te Kortgene verkrijgbaar Iz. Kramer, waar ook alle fotowerk kan wor den afgegeven. Kolijnsplaat De Burgemeester van Wis sekerke is voornemens te houden op des nam. van 2 tot 3 uur in het gemeentegebouw. De burgemeester voornoemd, J. J. van der Maas. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk bij M. J. NOORDHOEK, Prov. weg C 66, Geersdijk.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3