Voetbalwedstrijd BootdienstopZierikzee Net meisje gevraagd scheerétui poitemitiaie Slagershumor in 1948. Tandarts van der Veen dienstbode gevraagd Hadenavond Bevelanders - Kats café „Wielersrust" i.g.st.z. tafel met stoelen. 2 fauteuils en 4 stoeien De dagtaak postduiven. houdt zitting te Geersdijk meisje voor dag en nacht. GELD f 80a" 5 pCt zonder gesloten zijn. sta S15 bh g GESLOTEM MAISON AUBERT Uitslag „Fluitclub-Rebus" Een vaste arbeider HUWELIJK. aggr „excelsior" -ths schosnhandel met schoen- en zadelmakerij P. VERBURG. 10.75 GESCHENKENHUIS praktijk hervat. Door vertrek naar elders bij G. LEENDERTSE, B253, Kam perland. ter gelegenheid van de ope ning van het nieuwe sportter rein te Kamperland. Opening en aftrap door de Edel- achtb. Heer Burgemeester. Aanvang 5.30 uur. Ondergetekende maakt bij deze het geachte publiek van» Wisseker- ke en omstreken bekend, dat hij zijn met 1 Augustus a.s. heeft overge daan aan zijn zoon j. J. Beije. Dankend voor het gedurende 19 jaar genoten vertrouwen, beveelt hij zijn opvolger beleefd aan. Wissekerke, Juli 1948. j. C. BEIJE. Aansluitend op bovenstaande be veelt ondergetekende zich beleefd aan, belovende te trachten door goede waar en nette bediening zich het vertrouwen, dat zijn ouders ge noten, ook waardig te worden. Aanbevelend, J. J. BEIJE. Wissekerke, 1 Augustus 1948. Te koop Adres te bevragen bureau van dit blad. Te koop bij S. VAN DEN HOUTEN, Nieu- weweg C 41, Kolijnsplaat. is niemand te zwaar met Mijnhardtjes. Zi^iemen^moeheid^en^Ioomheu^jveg. Vertrek Kolijnsplaat: 9.20, 2.15 en 6.45 uur. Vertrek op Zondag: 9.20 en 6.45 uur. Voor tussendienst belle men Telefoon 238, Zierikzee. Aanbevelend, Jac. Berrevoets. Zierikzee. Te koop wegens overbevolking enige koppels Jonge en oude. Alle prima vliegers. P. J. VERBURG, Kaaistraat 181, Kortgene. Van particulier verkrijgbaar HELD onder verband van le hypotheek. Bevragen kantoor deurw. Heijboer. De gemeente-ontvanger van Wis sekerke voor het innen van schoolgeld, hondenbelasting en reinigingsrechten in het café van de heer Flikweert op 3 Augustus 1948, des namiddags van 2 tot 3 uur. De gemeente-ontvanger voornoemd, B. KRAMER. Gevraagd te Overschie, in gezin met 1 kind Inlichtingen Veerweg B 132, Kam perland. borgen, voor elk doel. Vrijbl.voorw. SCHRIJFT ALLEN. Spaarcred. Inst. Mathen. weg 110 •R'dam-W. Wij verleenden reeds honderdduizenden guldens. door MEVROUW MAAS, Nieboer- weg 227 te Den Haag. Desverlangde inlichtingen bij fam. Maas, Molenweg 83 te Kortgene. De Noord-Bevelandse Bouw vakpatronen maken het pu bliek bekend, dat hun bedrij ven van 2 - 7 Augustus we gens vacantie Met Festival te Kamperland voor rijwielen en motoren op de hofstede van M. Israël. 4-5 Augustus 11 -12 Augustus P. van der Moere Kamperland Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.; toez'. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. De oplossing luidt: Door aan deze rebus mee te doen, draagt men een steentje bij tot meerdere bloei van onze fluitclub. De prijzen zijn gevallen op de volgende nummers: 193 le prijs Truus Feijtel, C61a, Geersdijk, 153 2e pr. Ant. de Haze Pz., Stroodorp B 304a, 25 3e pr. C. M. Verplanke, B 319, Stroodorp, 74 4e pr. Nelly Ringelberg, B310, Kamperland, 134 5e pr. Mej. C. de Bruine-de Visser, B 201, Kamperland, 3 6e pr. J.van Maldegem, „Stadswijnkelder", Kort gene, 149 7e pr. Jac. Wisse, Veer weg B 29, Kamperland, 175 8e pr. L. P. de Kam, B 381, Kamperland, 200 9e pr. Marie Wilderom, B47a, Kamperland, 172 10e pr. C. M. Moer man, Achterweg 202, Kortgene, 158 lie pr. Cobi van Dalsen, Verdamstr. 48, Leiden, *146 12e pr. Mej. P. L. de Regt-Wisse, B 29, Kamperland, 106 13e pr. Mej. B. A. Hoogerhei- de, Seisplein 1, Middelburg, 201 14e pr. Mej. L. P. v.d. Heijde, B 173, Kamperland, 135 15e prijs P. Wisse, B 12, Kamperland. gevraagd bij A. J. HENDRIKSE, Wissekerke. Dames en Heren, zoekt U kennis making? Wendt U vol vertrouwen tot Directie Mevr. J. van- Tricht. De grootste organisatie in Neder land. Speciale afdeling voor de ge goede stand en alle geloofsrichtin gen. Desgewenst huisbezoek door geheel Nederland. Hoofd adm. Ministerpark I8A, Hilversum. Hierbij maak ik het geachte pu bliek van Kortgene en omstreken bekend, dat ik mijn heb overgedaan aan mijn knecht Piet Verburg, die gedurende een tiental jaren mij met ijver en toe wijding heeft gediend. Hem in ieders gunst bejeefd aan bevelend en allen dankend voor het genoten vertrouwen mij al die jaren geschonken, Hoogachtend, J. DE WAAL. Aansluitend op bovenstaande be veelt ondergetekende zich beleefd aan bij het geachte publiek van Kortgene en omstreken, hopende het zelfde vertrouwen te genieten als zijn baas. U vindt steeds een grote keuze in Dames-, Heren en Kinderschoenen. Schoenhandel. Schoen- en Zadelmakerij. Kaaistraat 181. Kortgene, Leren geheel compleet 16.85 Leren grote maat 4.10 Leren Verzending door heel Zeeland GOES J Lange Kerkstraat V. De Noord-Bevelandse slagers, Zijn bepaald toch geen klagers. Daarom hun lot ook bezongen. Zijn nu toch gedwongen Hun zaken te sluiten, Er kwam geen aanvoer van buiten Van vee ook geen bonnen. Wat zijn ze nu weer begonnen? Geen rantsoentje aan te wijzen? Dat valt niet te prijzen. In het meer vlees beloven, Zich daaglijks uit te sloven, Dat is ook een vak. Maar dat kan op gemak Ook een schoolkind presteren. Dat is geen kunst van regeren! Maar waarom dat gepruttel. Ze gunnen ons ook een luttel Vacantiegenoegens; een prachtige trip, Per moter, per fiets, per trein of per schip. Naar oom en naar tante, naar neef of naar nicht, Maar denk er om slager, je zaakje eerst dicht Van Maandag twee tot Zaterdag zeven. Dan hopen wij u weer twee ons op uw nieuw bonnetje te geven. De van 2 tot 7 Aug. vacantie-erende slagers.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3