mm 1 Boekhoudbureau voor M-leveland K1109 - 253. f Plastic Kinder-bsker Plastic Salade-Couvert 1.50 Plastic Kop en Schotel 1.15 VJ Bekerwedstrijd 5e Nederlaagwedstrijd ^UiiiiiiiniiiiiiiiiiiniiniwiiuiiiiiiiiniiiniiF 0.60 Hebt U moeilijkheden met het invullen van Uw belastingbiljetten'? Wendt U dan tot het A 1c, Kolijnsplaat Zondagdierost artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Bruyn- zeel en Dr Maas. BURGERLIJKE STAND WISSEKERKE Geboren 4 Juni Jacob, z.v. P. Nijsse en J. van der Maas. 8 Juni Anthonetta, d.v. C. G. Flikweert en M. M. Leendertse. Jacobus Adriaan, z.v. A. J. Filius en P. A. Geelhoed. 9 Juni Cornelia Janneke, d.v. M. J. Marcusse en J. M. Maljaars. 18 Ju ni Cornelis Pieter, z.v. A. J. Re- mijnse en M. H. van der Weele. 19 Juni Neeltje Cornelia, d.v. C. Hoogerland en J. Visser. 27 Juni Jacobus Abraham,-z.v. P. G. A. de Lange en J. P. de Kam. 29 Juni Cor nelia Christina Jacomina, d.v. A. C. Aarnoudse en J. van den Berge. 30 Juni Cornelis Simon, z.v. W. J. de Smitten A. A. Marcusse. Getrouwd 16 Juni B. de Looff, 23 jr en T. C. Versluis, 20 jr. 23 Juni J. de Fouw, 25* jr, te Wol- faartsdijk en A- C. Leendertse, 25 jr. Overleden 14 Juni Sara Bouterse, 86 jr, wed. van A. Filius. 28^ Juni Jannetje de Jonge, 81 jr, weaf van C. Janse, eerder wed. van S. Mar- kusse. Officiële Publicatie Distributiedienst „De Bevelanden". Zitting reizend ambtenaar en afd. Handel te Geersdijk. Ingaande 12 Juli houdt de reizend ambtenaar te Geersdijk alleen zit ting op Maandag van 11 tot 12 uur. Detaillisten van Geersdijk moeten inleveren op Maandag van 1.30 tot 2.30 uur. Alle slagers van Noord- Beveland, ingaande 19 Juli, op Maan dag van 2.30 tot 4 uur te Geers dijk. Uitreiking bonkaarten. In het tijdvak van 7 Juli tot en met 28 Augustus worden de bon kaarten en de toeslagkaartjes voor a.s. en Jonge Moeders bestemd voor de 10e en 11e periode uitgereikt. Voor Noord-Beveland zal de uit reiking wekelijks worden gepubli ceerd. A.s. week uitreiking op .Dinsdag te Kolijnsplaat: voorm. huisno's A 1 t.e.m. A 63, namiddags A 61 t.e.m. A 120. Woensdag te Kats: voorm. huisno's 1 t.e.m. 70, namiddags 71 en hoger. Donderdag te Kamperland voorm. huisno's B 1 t.e.m. B 60, namiddags B 61 t.e.m. B 120. Vrij dag te Kortgene: voorm. huisno's 1 t.e.m. 70, namiddags 71 t.e.m. 140. Alle zittingen voormidnags van 10 tot 12 uur en namiddags van 1 tot 3.30 uur. HANGARS Mededelingen van het Bureau Wederopbouw Boerderijen in de Provincie Zeeland. Zij, die bij het B.W.B. als bouw- nummer zijn ingeschreven, en tot dusver nog geen hangar zijn toe gewezen, kunnen voor 1949 onder de volgende voorwaarden doen in schrijven 1. Alleen diegenen, die ook over 1948 geen hangar kregen toe gewezen komen in aanmerking. 2. Alleen en uitsluitend ingeschre ven bouwnummers bij het B.W.B. komen in aanmerking. 3. Alleen zij komen in aanmer king, die voor 14 Augustus 1948 ziclr aanmelden en vanaf dat moment 25% van de bouwkos ten in contanten kuHnen vol doen. 4. Niet in aanmerking komen die genen, die rèeds een normale hangar of Iandbouwschuur in gebruik hebben. 5. Aanmeldingen kunnen uitslui tend schriftelijk geschieden bij de volgende districtbureaux: A. Voor Oost- en West-Vlaanderen Districtsbureau Wederopbouw Boerderijen, Bredestraat, te Oost burg. B. Voor overig Zeeland Districts bureau Wederopbouw Boerde rijen, Bierkaai 11, te Middel burg. De inspecteur V.W. voor Zeeland van het Bureau Wederopbouw Boerderijen, D. STAM. Gevonden in het bos „Sorgwijck" een grijze ceintuur van dames mantel. Terug te bekomen bij de Postcommandant der Rijkspolitie te Kamperland. Kortgene. Alhier is onder voor zitterschap van de heer P. Goed hart uit Goes een bond voor ouden van dagen opgericht. Het doel van deze bond is zoveel mogelijk alle ouden van dagen uit Noord-Beve land een gezellige oude dag te be zorgen. Alhier gaven zich 14 per sonen als lid op. Alle ouden van dagen uit Noord- Beveland, geeft U dus als lid op. Geef Uw naam en adres op aan de voorzitter Chr. Noordhoek, Toren- dijk te Kortgene: Heden werden wij verblijd met de geboorte van ons zoontje en broertje Marinus. J. D. de Regt. A. M. B. de Regt- de Vos. Kamperland, 8 Juli 1948. De Heere verblijdde ons door de geboorte van een dochtertje Klazina Cornelia (Klasientje) A. A. de Nooijer. C. J. de Nooijer - de Kam. Wissekerke, 7 Juli 1948. Algemene kennisgeving. Zondag 4 Juli overleed in het Gasthuis te Goes, onze geliefde vrouw, moeder, be huwd- en grootmoeder Jacobs Wiliemina Kramer (geboren Abrahamse), in de ouderdom van ruim 62 jaar. Haar diepbedroefde man, i kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Wissekerke, 4 Juli 1948. Bezoekt het circus te Zierikzee. 's Avonds 6.45 uur van Kolijnsplaat. Na afloop terug. BERREV0ETS. Veerman. Zierikzee. Met uw bonnen naar het ij Levensmlddelenbedrijf Voorstraat A 03 U KOLIJNSPLAAT J HH Telefoon 224 jgl Vele bonvrije artikelen m Het beste adres voor rotting tuinameublementen en kamerstoelen is en blijft de Rietmeubel- en Mandenmakerij Fa J. F. CASTELEIJN Zn Keizerstraat 3 Goes Grote keuze vanaf f 10.50 Komt U in Middelburg Laat bij ons uw foto maken Fotoatelier les Latnain. L. Noordstraat 27. Middelburg. Telefonisch aangesloten onder nummer Rijwielbedrijf PHILIPS KLEPHI. Kolijnsplaat, A 12. (met oor) Verzending door heel Zeeland GESCHENKENHUIS Lange Kerkstraat GOES Zaterdag 2e kermis Colijnsplaatse Boys I - Kortgene I Aanvang 2.30 uur. Zondag 11 Juli Kortgene I - RoburI (3e kl. K.N.V.B.) Aanvang 2.30 uur. De ontvanger der gemeente Wis sekerke zal zitting houden voor het innen van schoolgeld, hondenbelasting en reinigingsrechten op Dinsdag 13 Juli 1948, des namrddags van 2 tot 4 uur in het gemeentegebouw te Kamper land. De ontvanger voornoemd, B. KRAMER.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3