enige inboedel het huis het huisje afwezig Tegen de Revolutie Het EVANGELIE! i. SCHOUTEN „Sport Bijverdienste. K1199-223 Zeto- PrinsBernhardstichting- P.C.B0UM Zaterdag 10 Juli 1348 Zaterdag 10 Juli 1948 Stemt Anti Revolutionair No 1 lijst tien man die toveren kan I Si'ent Zijn alle mensen bang van lijst 3 DUIVENSPORT. Noord-Bevelandse Vereniging van Postduivenhouders. Gevestigd te Kortgene. Uitslag van de wedvlucht op 26 Juni vanuit Orléans (Fr.). 430 km. Gelost 9 uur. Aankomst eerste duif 16.48.45 uur. Laatste prijswinnende duif 19.28.02 uur. Prijzen als volgt: J. Sturm, Kolijnsplaat 1-4-5. O. Scherp, Kortgene 2-7. H. C. Noord- hoek, Kats 3-6. Z. van Damme, Kortgene 8. DISTRlBUTIEDIENST „DE 8EVELANDEN" Na-uitreiking bonkaarten. De na-uitreiking van bonkaarten voor de 8e en 9e periode 1948 wordt gehouden voor inwoners van Noord- Beveland op Dinsdag 6 Juli van 14 tot 15 uur. De opbrengst van de inzameling voor de tentoonstelling „de Neder landse vrouw 1898-1948" heeft in de gemeente Kortgene, omvattende de dorpen Kortgene, Colijnsplaat en Kats opgebracht f 675.10. Aan alle ingezetenen wordt har telijk dank gezegd. PREDIKBEURTEN Ned. Herv. Kerk Wissekerke Zondag 4 Juli v.m. dhr Louwerse, n.fn. ds Meijer. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat A.s. Zondag voorm. 10.30 uur dhr Heijboer uit Hansweert. Nam. 2.30 uur Ds Versteeg, doopsbediening. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr J. L.J. Bruynzeel en Dr L. G. Gelderman. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig geduldig gedragen lijden, onze innig geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Wed. C. Janse-de Jonge in de ouderdom van 81 jaar en 7 maanden. Uit aller naam, H. A. A. Markusse. Kamperland, 28 Juni 1948. Voor de overstelpende bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde en zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader, de heer Adriaan Hartog, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, Fam. Hartog. Kolijnsplaat, Juni 1948. Voor de veie bewijzen van deel neming, on$ betoond bij het over lijden van onze geliefde moeder, mejuffrouw Wed. A. J. Rollema Haspels, betuigen wij onze hartelijke dank, inzonderheid aan dokter Maas en zuster Van Sabben. I. Rollema. j. C. Rollema. Kolijnsplaat, Juli 1948. Aangeboden door WIJNHANDELAAR voor verkoop in Noord-Beveland aan particulieren en landbouwers alle soorten wijnen. Brieven onder letter AS aan bureau van dit blad. Keuring voor de dienstplicht. Alle oproepingen voor de keuring voor de lichting 1949 zijn verzon den. Zijn er in 1929 geboren manne lijke personen, die hier te lande wonen of geacht worden te wonen en een dergelijke oproeping of'een bericht van niet-inschrijving niet hebben ontvangen, dan moeten zij zich vóór 10 Juli a.s. ter gemeente secretarie aanmelden. Wissekerke, 1 Juli 1948. De burgemeester van Wissekerke, J. J. van der Maas. Dames directoirs in fantasie weefsel maat 40-42, f 1.99, slechts '3 punten. DE GOEDKOPE SIMON Tel. 2447 Goes Telefonisch aangesloten onder nummer Gebr. Kievit Kolijnsplaat Nu het nog geen fraai zomerweer is en een wandeling niet aanlokt, nu is een boek weer 'de vriend van oud en jong. Jeugdlectuur Romans Ontspanningslectuur kan iedereen vinden in Boekhandel Markusse te Wissekerke. Het Consultatiebureau voor Zuigelingen te Kortgene wordt niet gehouden op Dins dag 6 Juli, doch op Donderdag 8 Juli a.s. Voor krimpvrije overalls DE GOEDKOPE SIMON Tol. 2447 Goes Voor grote dames hebben wij speciale maten directoirs DE GOEDKOPE SIMON Tel. 2447 Goes loten loten SUURMOND Kolijnsplaat Hollandse nieuwe Ze zijn er weer! Gestoomde Wijting Gestoomde Makreel Gerookte paling Op bestelling steeds Verse paling Vishandel Kolijnsplaat Tel. 254 Bij de rondrit der Z.L.M. verloren een WBELBS@P> van oen Studebaker-auto. Degene die deze vindt, wordt vriendelijk verzocht dit te be richten aan de eigenaar J. J. van der Weele „Veldzicht" Kolijnsplaat. Wilt U een fijn stukje volvette, komijne of hmch-kaas dan naar W. DINGEMANSE Levensmidd.bedrijf Kolijnsplaat Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op nam. 2 uur, ten verzoeke van de heer H Bossetaar aan diens wo ning te Geersdijk C 6a publiek verkopen: als: 2 tafels, 2 fauteuils en 4 stoe len met pluche, buffet, theekast, kasten, radio in salonkast, kroon- lamp, pendule met zijstukken, vloerkleed, ledikanten, keuken kachel, haardkachel, vloerzeil, glas- en aardewerk, damesrijwiel en wat verder zal worden aange boden. Betaling uiterlijk 9 October a.s. Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op 's avonds 7 uur in hotel „De Ko renbeurs" te Kortgene ten verzoeke van de Diaconie der Ned. Her vormde Gemeente te Kortgene pubiiek verkopen: 1. met erf aan de Voorstraat 29 te Kortgene, 2.37 are (verhuurd aan F. van Ge- mert). 2. met erf no 128 te Kortgene, 3.59 are (ver huurd aan I. Koole). Aanvaarden in genot van huur bij de betaling. Betaling uiterlijk 10 Augustus a.s. Dokter 't Hart is a.s. Woensdag 7 Juli de gehele dag Dr Bruynzeel en Dr Gelderman nemen spoedgevallen waar. Nadere inlichtingen bij de notaris. Witte Heren Polo hemden in prima matting, f 7.15 en maar 8 punten. DE GOEDKOPE SIM0N Tol. 2447 Goes

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 2