CICHOREI. Fa GEIL L 8. El C. I UI Gill. Oproep voor hulp pril in nstura al te staan ills! Hallo! Grote Feestavond Toneel - Muziek - Dans „DQRPZICHT" KOI «PLAAT Hedenavond 7.30 our „De Jantjes" cichoreiwortelen te contracteren Cichorei Cichorei Cichorei KORTGENE. TELEFOON 206 EN 306. een aantrekkelijk filmprogramma aan dat gratis toegankelijk is. in hotel „De Stadswijnkelder" op Zaterdag 27 Maart. Moeders, die nog weten hoe wit de was werd voor de oorlog, vertellen nu haar dochters, dat zij Klok- zeep moeten vragen. Die heerlijke ouderwets- goede zeep is er geluk kig weer. Natuurlijk nog schaars, maar.... mis schien kan Uw winkelier U een plezier doen. In èlk geval; vraag erom! ZEEPFABRIEK- „DE KLOK" MEERDE Als mttraetie 30 verrassingen Bij ondergetekenden bestaat gelegenheid tegen een nader door de regering vast te steiien prijs. Vorig jaar was deze prijs f 40.- per 1000 kg. De opbrengst was, niettegenstaande de droogte, gemiddeld goed, bij en kelen zelfs tot ca 20.000 kg per gemet, waardoor de gel delijke opbrengst per gemet wel niet zal zijn tegengevallen. Wij menen dat de door de regering vast te stellen prijs niet veel zal verschillen met die van vorig jaar. is een vijand van het bietenaaltje en tevens door de late zaaitijd en de welige groei, een onkruidverdelger. Raadpleeg hierover Uw Voorlich tingsdienst. vraagt weinig stikstof. Men zaaie wat super en kali. gezaaid op lichtere grond (zavel) geeft ook zonder gebruik van kunst mest een zekere opbrengst, doch ook op arme grond kan een goede oogst worden verkregen. Op zware kleigrond zaaie men geen cichorei. Voorschot kan decgewenst worden verstrekt. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot aan onze hongerende landgenoten in Wenen, Boedapest en Parijs, namens het Nederl. Rode Kruis Verwijzende naar het ingezonden stuk in deze krant, doet de afdeling Noord-Beveland van het Nederlandse Rode Kruis een dringend beroep op de goedgeefsheid der bevolking om voor onze landgenoten buiten 's Rijks grenzen bij de plaatselijke bestuursleden. Namens het plaatselijk bestuur der afdeting, Dr L. P. Maas, voorzitter. Gironummer Rode Kruis 35309 De afdeling Noord-Beveland van het Nederlandse Rode Kruis biedt haar leden en de kinderen der leden 30 Maart te Kats in café „De Vriendschap". Aanvangstijden: jeugdprogramma 17.00 uur, volwassenen 19.30 uur. 31 Maart te Kolijnsplaat in hotel „de Patrijs". Aanvangstijden: jeugdprogramma 15.30 uur, vol wassenen 19.00 en 21.15 uur. 1 April te Kamperland in de Ned. Herv. Kerk. Aanvangstijden: jeugdprogramma 15.30uur, vol wassenen 18.30 en 20.45 uur. 2 April te Wissekerke in zaal Verburg. Aanvangstijden: jeugdprogramma 16.30 uur, volwasse nen 19.00 en 21.15 uur. 3 April te Kortgene in „de Stadswijnkelder". Aanvangstijden: jeugdprogramma 14.30 uur, volwassenen 19.30 uur. 5 April te Geersdijk in de Ned. Herv. Kerk. Aanvangstijden: jeugdprogramma 16.00 uur, vol wassenen 19.30 uur. De leden dienen er rekening mee te houden, dat dit programma slechts eenmaal wordt gepubliceerd. Namens het bestuur, L. P. Maas, voorzitter. ter gelegenheid van het behaalde kampioenschap der V.V. „Kortgene" in de Zaterdagcompetitie 2e klasse A plm. 30 medewerkenden. Aanvang 7 uur precies. Vanaf heden kaarten verkrijgdaar a f 1.— (bel. inbegrepen) aan de zaal. De leden moeten hun kaarten afhalen voor of op Maandag 22 Maart in café „Havenzicht". Medewerking A.B.C.-band. Komt allen naar deze avond en steunt onze vereniging. HET BESTUUR.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3