DANSEN meubilaire goederen, Hotel „De Stadswijnkelder" Kortgene Morgen is voor eeuwig Nederlands Bijbelgenootschap Bezoekt de Bazar Dinsdag 30 Maart 1948, publiek verkopen: enige nette meisjesmantel jongenspakje kinderwagen. Verenigingsgebouw Kamperland schuurtje, „DQRPZICHT" Reproductiewer L. de WaaS. Kolijnsplaat. Hedenavond Aanvang 7.30 uur afdeling „Noord-Beveland". herenrijwiel, 3 m grijze mantelstof ten bate van „Ons Genoegen" te Kamperland op Zaterdag 27 en Dinsdag 30 Maart a.s. Opening 2 uur. Deurwaarder G. Heijboer te Kort- gene, zal op n.m. 2 uur, op de hofstede van de heer J. L. Versprille aldaar, voor de fam. de Loöff, als: 4 fauteuils, 2 armstoelen, div. andere stoelen, ledikant, mah. uit trek- en andere tafels, eikenh. linnenkast, klok, schilderijen, spie gels, bloementafels, theekast, keu kenfornuis, brandkast, gramafoon met platen, parapluiebakken, sto ven, keukenbuffet, enz. Zindelijke goederen kunnen worden ingebracht, waarvan opgaaf te doen ten kantore van de deurw. vóór a.s. Donderdag. Wie ruilt leeftijd 8 9 jaar, voor leeftijd 7 jaar. Te bevr. bij I. P. van der Moere, Kamperland. T© koop vooroorlogse Adres: Molenweg B 434g, Kam perland. GELD verkrijgbaar. Zonder borg, voor alle doeleinden door ons spaarcredietsysteem. Vraagt inlichtingen. „Samenwerking", Verstolkstraat 31 Leeuwarden. Algemene Ledenvergadering te houden op Woensdag 24 Maart a.s. des avonds 7.15 uur in het Gemeentelokaal. Punten van behandeling: le Verslag van de 2e inteken-actie. 2e Bestuursvoorstel betreffende de verder te volgen lijn. Namens het bestuur, Ligthart Schenk, secretaris. Te koop met asbest bedekking, groot 3.70 m. lang en 3 m. breed. J. VAN L1ERE, Wissekerke. 10 prijzen. Hebt U Stuurt het ons op. Wij zorgen voor prima vakwerk Foto-atelier les Lamain Noordweg 76 Middelburg Tulpen per bos 75 cent In voorraad primula's hortensia's, geraniums Alle soorten bloemen, planten, bouquetten, manden en kransen op bestelling verkrijgbaar bij Telefoon K 1199 - 239. De Bio-Onderneming presenteert U, met in de hoofd rollen Claudette Colbert, Orson Welles en George Brent (Tomorrow is forever). Dit Is d© film die U wéér en wéér wilt zien. Dit is de film waarvan gehoord en geflezen hebt. Dit is de film die het leven zeif op het doek brengt, met al zijn tegenslagen en grillige lotsbeschikkingen. Dat is „Morgen is voor eeuwig". Toegang 14 jaar. Zondagavond 21 Maart a.s., om 7 uur, houdt Ds J. Boerlijst uit Goes een bijbelrede In de Ned. Herv. Kerk te Kolijnsplaat. leder die belang stelt in het werk van het Nederlands Bijbel genootschap, of daarover wil worden ingelicht, is hartelijk welkom. Te koop met nieuwe banden. J. BOUTERSE, B 145a, Kamperland. Te koop met passende voering. Voorstraat A 135, Kolijnsplaat. Alleen al de bezichtiging van onze prachtige handwerken is een bezoek ten volle waard. Alle handwerken en tex- tielgoederen worden zonder punien verkocht. Ook kunt U op een zeer gemakkelijke manier in het be zit van een handwerk of ander kostbaar artikel komen door een enkel lot te kopen. Verder kunt U zich kostelijk amuseren bij de verschillende spelen, o.a. vrolijke keuken, rad van avontuur enz. Mede dank zij de steun van de burgerij, kunnen wij U aanbieden thee en koffie met gebak, wafels, patates-frites, enz. Dit alles kunt U op aangename wijze nuttigen in onze gezellig ingerichte theesalon. Er is een nette bediening en om de feestelijke stemming te verhogen, muziek aanwezig. Het zal ons zeer aangenaam zijn indien U ons met een bezoek wilt vereren en, evenals voorheen, wij Uw ge waardeerde steun mogen ondervinden. Het comité. Bestuur en leden van „Ons Genoegen". Mail i£If U w koffi. vlak voor het zet ten niet eerder. D« heerlijke geur ea •maak blijven daa bet beate behoudea t Gefiltreerd en geschonken met warme melk ie Douwc Egberts koffie een ware tractatie!

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 2