IET GEMAK BIEST »E MENS! vroom Dii?ee sman n Ned. Here. School Kamperland. aangifte van leerlingen H.H. Pluimveehouders. pip beam en eeiÉgsbdens M.Verhage,Wiss8kerke Wordt meer! dameswintermantels Openbare samenkomsten van de „Bond tegen liet vloeken". Dames! Vereniging voor Ziekenhuisverpleging Zuid- en Noord-Beveiand te Goes. Voorstellen voor de e.v. algeme ne vergadering moeten vóór 7 Maart a.s. worden ingediend bij de secretaris-penningmeester, Wil- helminastraat 9 te Goes. Nota's betreffende Ziekenhuis verpleging, alsmede die van ver voer (waarbij medische verklaring moet worden overgelegd) en de specialisten-nota's, alle betrekking hebbende op 1947, moeten ten spoedigste doch uiterlijk 23 dezsr, worden ingediend bij het zelfde adres. Verder wordt er aan herinnerd, dat ziekenvervoer per auto (be halve in spoedgevallen) steeds voor af moet worden aangevraagd op een formulier, verkrijgbaar bij H.H. artsen en in de ziekenhuizen. Ten slotte wordt er op gewezen dat de leden geheel vrij zijn in de keuze van ziekenhuis. Bij opna me buiten Zeeland moet echter ten spoedigste hiervan bericht wor den gedaan, onder bijvoeging van medisch advies. Namens het bestuur, A. de Lange. Secretaris-penningmeester. Het bestuur van bovengenoemde school deelt mede, dat er gelegen heid bestaat tot voor het cursusjaar 1948—'49. Ouders worden daartoe verzocht zich te vervoegen bij het hoofd der school op Woensdag 3 Maart en Vrijdag 5 Maart van 78 uur. S.v.p. trouwboekje meebrengen. N.B. De kinderen moeten vóór 1 April 6 jaar zijn. Uw bonnen voor kunt U opzenden aan Ceniraal-opfokbedrijf. Wordt Politie-agent. Inl. bij IN STITUUT ROOS te Maarsbergen. GELD verkrijgbaar. Zonder borg, voor alle doeleinden door ons spaarcredietsysteem. Vraagt inlichtingen. „Samenwerking", Verstolkstraat 31 Leeuwarden. Te koop 2 zo goed als nieuwe leeftijd 16 jaar. Adres C 67, Geersdijk. Wist U, dat wij een geregelde Auto-dienst op Noord-Beveland Hebben Deze kan U op verschillende wijze van dienst zijn. Ie) Desverlangd komen wij geregeld bij U aan om te informeren of wij U met iets van dienst kunnen zijn. 2e) Komen wij U de bij ons gekochte artikelen thuis bezorgen. Dikwijls immers is het U niet mogelijk om de bij ons gekochte pakjes of artikelen zelf mede te nemen. Dat is dan ook geen bezwaar; daar is onze geregelde Auto-dienst op Noord-Beveland voor, die U bij de eerste gelegenheid, zonder extra kosten, alles thuis bezorgt. -j middelburg Dinsdag 24 Februari te Kamperland in de Geref. Kerk. Sprekers: Ds H. Scholing, Ds A. Postma en N. M. Laarman, secr. van de Bond tegen het vloeken. Onderwerp: „Vol van namen der godslastering". Woensdag 25 Februari te Wissekerke in de Geref. Kerk. Sprekers: Ds G. Visser, Ds H. J. Meijer en N. M. Laarman, secr. van de Bond tegen het vloeken. Onderwerp: „Is er redding voor een vloekend volk?" Vrijdag 27 Februari te Kortgene in café Havenzicht te 7.30 uur. Sprekers: Ds W. A. Versteeg en N. M. Laarman, secr. van de Bond tegen het vloeken. Onderwerp: „Ik beschuldig". Vrije toegang. Ieder is welkom. Vragen stellen en bespreking der onderwerpen toegestaan. Is er een onderdeel van de vergas ser stuk? Wel jammer, maar niet onherstelbaar, want wij kunnen U alle onderdelen leveren, zoals oliehouderbak binnencylinder buitencylinder opstand standaard katoen KAMPERLAND. KONING THE CUSTOMER4? ui A Z Cl

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 4