DANSEN kt tiufs Smidsknecht ygvraegd Zaterdag 28 Februari 1948 d. g. dijkman foto krhmer gesloten. Hiermede geven wij U ken nis, dat zacht en kalm is o- verleden.onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder, mej. Jannetje Kooman (geb. den Boer), in de ouderdom van bijna 89 jaar. Uit aller naam, J. C. Verhulst- Kooman. J. A. Verhulst. Geersdijk, 20 Februari 1948. Algemene Vergadering van de afd. der Z.L.M. Lanribouwver. „Unitas" te Koiijnsplaat op Maandag 23 Februari 1948, des avonds 7 uur bij A. J. Westerweel. Agenda 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Rekening en verantwoording. 5. Verkiezing 2 bestuursleden, aftr. A. Hartog en C. M. Hanson (herkiesbaar). 6. Benoeming afgevaardigden naar de Kring. 7. Lezing door de secretaris der Z.L.M., de WelEd. Heer J. F. G. Schlingemann, over het onderwerp: Wat doet de Z.L. M. nog, nu de Stichting voor de Landbouw er is. Hierna zal de mooie film „100 jaar Z.L.M." worden vertoond. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. A. Hartog, voorzitter. M. de Bruijne, secretaris. P.S. Het bestuur vraagt alle leden op te komen naar deze belangrijke vergadering. Gp Dinsdag 2 Maart aanvang 7 uur is er een werkvergadering voor de Bazar. Alle medewerksters worden vrien delijk verzocht aanwezig te wil len zijn in het bezit van hun hand werk. Het comité. Breiwerk gevraagd. Molenweg B 434g, Kamperland. Te koop Ontromer Karn Bietenmolen (Vleeshouwer.) Alles in goede staat. JAC. VAN DER MOERE, Molen weg, Kamperland. Zo goed als nieuwe kookhaard te koop. Bij J. KASTELEIN, Geersdijk. Tractatiel Te koop een fonkelnieuwe Etna keukenkachel Fa. GEBR. GUNST, Nieuwstraat 13, Goes. Telefoon 2046. „Het Groene Kruis" te Kortgene. Algemene vergadering op Donderdag 26 Februari 1948 in het hotel „De Korenbeurs", des a- vonds 7.30 uur. Agenda a. Opening der vergadering en no tulen der vorige vergadering. b. Ingekomen stukken. c. Rekening en verantwoording door de penningmeester over 1947. d. Vaststelling ener begroting voor 1948. e. Benoeming nieuw lid voor de financiële commissie. f. Benoeming van 2 bestuursleden wegens periodieke aftreding van de heren L. G. Gelder man en I. M. Heystek. g. Benoeming van een bestuurslid, vacature J. L. Versprille. h. Voorkomende zaken. Opkomst gewenst. De waarnemend secretaris, J. L. Versprille. Kortgene, 18 Februari 1948. Aanmelding van nieuwe leden bij de wnd. secretaris of de bode. Verenigingsgebouw Kamperland. Het bestuur nodigt U dringend uit tot het bijwonen van de openbare vergadering welke gehouden zal worden op he den, Zaterdagmiddag 21 Februari, des namiddags 4 uur in het Ge meentegebouw. Enig programmapunt: Hoe staat het met het Verenigingsgebouw? Komt in ieder geval! Namens het bestuur, Ligthart Schenk, secretaris. Het bestuur van de Stads-pol- der te Kortgene, roept sollicitanten op voor de vacante betrekking van tijdelijke ontvanger-griffier aan die polder. Gegadigden dienen hun schrif telijke sollicitaties in te zenden, vóór of op 25 Februari 1948, aan de dijkgraaf van bovengenoemde polder, de heer J. D. Verburg te Kortgene, alwaar tevens nadere in lichtingen zijn te verkrijgen. Het Bestuur. Het Bestuur van de Frederiks- polder te Kortgene, roept sollicitanten op voor de vacante betrekking van tijdelijke ontvanger-griffier aan die polder. Gegadigden dienen hun schrifte lijke sollicitaties in te zenden vóór of op 25 Februari 1948, bij de dijk graaf van bovengenoemde polder, de heer C. L. Maas te Kortgene, alwaar tevens nadere inlichtingen zijn te verkrijgen. Het Bestuur. Het bestuur van de Waterkering van de Calamiteuze „Leendert A- braham-polder" te Kats, roept sollicitanten op voor de vacante betrekking van tijdelijke secretaris-ontvanger aan die Waterkering. Gegadigden dienen hun sollicita ties schriftelijk in te zenden vóór of op 25 Februari 1948, aan de Voorzitter van genoemde waterke ring, de heer D. Priester te Kats, alwaar nadere inlichtingen kunnen worden verkregen. Het Bestuur. Het bestuur van de Waterkering van de Calamiteuze „Jonkvrouw Anna-polder" te Kortgene, roept sollicitanten op voor de vacante betrekking van tijdelijke secretaris-ontvanger aan die Waterkering. Gegadigden dienen hun schrif telijke sollicitatie in te zenden, vóór of op 25 Februari 1948, aan de voorzitter van genoemde Waterke ring, de heer J. S. de Regt, lllf, te Kats, alwaar tevens nadere in lichtingen kunnen worden verkregen. Het Bestuur. De Meisjesvereniging „Trifosa" en de Jeugdclub „Bloeiende Jeugd" hebben het voornemen om a.s. Dinsdag en Woensdag 24 en 25 Februari hun jaarfeest te houden. Begunstigers worden vriendelijk verzocht hun kaarten af te halen a.s. Zaterdag tussen 2 en 5 uur bij Mej. E. Meulenberg, Lepelstraat A 36 te Wissekerke. Notaris J. 1. W. KLOP te Kort gene zal op nam. 2 uur in het café van de heer Wirtz te Kamperland, voor de er ven S. Flipse - P. Dekker publiek verkopen te Kamperland B 84 (met erfpacht grond) groot 1.15 are. Aanvaarding in genot van de huur bij de betaling. Betaling vóór 29 Maart a.s. H.H. Veehouders! Verkrijgbaar P. Sluis Ochtendvoer Opfokvaer Gemengd graan Kuikenzaad Paardenmeel, koek en brokjes Rundveemeel, koek en brokjes Varkensvoer y Levert uw bonnen vroegtijdig in bij ondergetekende. Aanbevelend, Molenaar Wissekerke Ondergetekende houdt zich beleefd aanbevolen voor het matten van stoelen en tevens gelegenheid voor het spinnen van wol. J. W. Alebregtse, Nieuweweg B 4, Koiijnsplaat. Komt U in Middelburg Laat bij ons uw foto i»:. maken Fotoatelier les Lamain. Noordweg 76. Middelburg. Attentie A.s. Woensdag 25 Febr. en Zaterdag 28 Fehr. worden geen opnamen gemaakt. Zij die dringend pasfoto's nodig hebben, gelieven deze hedenmiddag te laten maken. KOLIJNSPLAAT. Hedenavond „De Jantjes" Dorpzieht, Koiijnsplaat. Te koop nieuw Hol!. H. rijwiel, DORPZICHT, Koiijnsplaat. bij M. A. DE VOS, Wissekerke. Het Agentschap der Centrale - Suiksrmaatschappij te Amsterdam wordt voortgezet door de heer J. L. Versprille Jzn. te Kortgene C.S.M. Maandagavond en Dinsdag J. P. Schippers, Koiijnsplaat. H.H. Land- en tuinbouwers! Wij hebben alle soorten tuin- en bloemzaden in voorraad. landbouwzaden op bestelling bij Selectiebedrijf „El.Za" Kamperfoeliestraat 56, Goes. Vert, en depothouder J. W. Alebregtse Nieuweweg B 4, Koiijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 2