Openbars Vergadering J TH. IE «FF. „BE LELIE" Garage en Reparatie-inrichting. Iveralls Fantasiebreeken Manchesterbroeken P. A. Meuienberg, Kamperland. der A.R. Kiesvereniging te Kamperland op Dinsdag 17 Februari Spreker: li Weledelgestr. Heer 1. Schout Indervverp: Ju zeker Paraat". PREDIKBEURTEN Bananen- Citroenen- Sinaasappel- honnen eerste soort grote verse eieren. Aan de lezers van dit blad Onzichtbaar stoppen Plisseren Tapijtreinigen alléén jongenspak niet plusfour. Kippenhouders. Enkhuizer almanakken kleine en grote schilderijen. Jaarvergadering een keukenkachel, MIJMHARDT Weet U liet al? I. M. DE IV100R, Autobedrijf. WISSEKERKE. Op Uw werkkledingbonnen kunnen wij leveren: 1897 - 1947 Up 17 Februari a.s. herden- ken wij het 50-jarig huwelijksfeest van onze lieve ouders, be- huwd- en grootoudersMolën- k weg te Kolijnsplaat, n.l. X Jan Korsuize Y en Dina Korsuize - Fortuin. Y Rotterdam V G. C. Huige. V A. Huige- y Korsuize. y M. J. Huige. H. J. van Kooy. D. N. van Kooy A Huige. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, onze geliefde zoon en broeder Pieter de Looff, in „Vrederust" te Bergen op Zoom, in de ouderdom van 43 jaar en 4 maanden. Zijn diepbedroefde ouders, broers, zusters en verdere familie Kolijnsplaat Joh. de Looff. Janna de Looff- Flipse. J. I. de Looff. I. de Looff. W. M. de Looff- Hollestelle. C. N. Goulooze- de Looff. J. J. Goulooze. Jac. de Looff. Kamperland: N. de Smit- de Looff. G. M. de Smit. Abr. de Looff. Kolijnsplaat, 11 Februari 1948. Onze dank voor de vele blijken van" belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na hel over lijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Cathalina Anna Bakker (wed. van P. J. Leendertse). Inzonderheid aan Dr Metselaar en Zr Weststrate. Namens de familie, A. L. Leendertse. Kamperland, Februari 1948. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen tijdens de ziek te en na het overlijden van onze innig geliefde vader, behuwd- en grootvader, de heer Joost van den Band (wedn. van D. C. Breas), betuigen wij U hiermede onze har telijke dank. Inzonderheid aan Dr Bruynzeel voor de jarenlange be handeling en Zr Weststrate voor de liefderijke hulp aan hem bewezen. Uit aller naam, J. N. Karstanje. Wissekerke, Februari 1948. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. G. Gelderman en Dr D, Metselaar. 2 Sam. 2316a Rom. 821a Joël 2:21 Hiermede betuig ik alle inwo ners van Wissekerke mijn harte lijke dank voor de belangstelling, ondervonden bij mijn terugkomst uit Indië. Sergeant D. Litzau. Wissekerke, Februari 1948. Voor Uw deelneming, betoond bij het overlijden van onze lieve man, vader, behuwd- en grootva der Huhrecht van der Maas, betuigen wij U onze hartelijke dank. Uit aller naam, Wed. I. A. van der Maas- Hage. Kortgene, 13 Februari 1948. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. Zondag 15 Februari voorm. 10 uur dhr Louwerse en nam. 2.30 uur Ds Boerlijst uit Goes. bij Kou. Griep, Pijn H.H. Pluimveehouders. Nog af te geven: prachtige Witte Legh. br. '47 aen t. de leg f7.50 p. st. Andere rassen br. '47 a. en t. de leg f 9.- p. st. Khaki Camb. Loopeenden br. '47 f 6 - p. st. Be stel vroegtijdig uw jonge hen netjes. Hoenderbedrijf „DE LEG GENDE KIP", Nieuweweg70, Vee- nendaal. Levert Uw in bij KOLIJNSPLAAT. Tevens op Uw eierbonnen Wanneer U, na lezing van bijgesloten prospectus over de volksuitgave van het boek „Koningin Wilhelmina99, mocht besluiten dit boek te bestellen, wilt U dan zorgen dat Uwe opgave voor a.s. Zaterdag 21 Februari in geleverd is bij boekhandel Markusse te Wissekerke of bij diens bekende agenten. Gaarne vestigen wij de aan dacht van schoolbesturen en heren onderwijzers op deze unieke uitgave. De zeer la ge prijs maakt het uiterma te geschikt voor versprei ding onder de schooljeugd. Bij voorbaat dank. Dam 28rood. Middelburg. To koop i.g.s.z. Leeftijd 1416 jaar. Te bevr. Agent van dit blad te Kolijnsplaat. Bij de fabrikant kopen is ook UW voordeel. Wiegen vanaf f 15.» Rieten stoelen vanaf f 10.90 Wasmanden vanaf f 4.90 Verder prachtsortering kinder ledikanten, commode's en alle soorten mandenwerk. Rietmeubel en mandenfabriek J. F. CASTELEIJN Keizerstraat 3 - Goes Uw eieren kunt u inleveren iedere dag te Kamperland bij Joh. Ver burg. Levert u ze voor Donderdag 2 uur in s.v.p. Te Wissekerke opgeven bij J. Dour- leijn, te Geersdijk bij Lanse. Voor Kortgene, Kats en Kolijnsplaat bericht aan TH. DE LOOFF. Nog enkele voorhanden en ook neg enige S. VAN DER PEUL. Boekhandel, Kolijnsplaat. Afdeling Kamperland Ned. Chr. Landarb. Bond. op Woensdag 18 Februari a.s., des avonds te zeven ure, in het Ge meentegebouw. Onderwerp: „Vakorganisatie en Chr. roeping". HET BESTUUR. Te koop SMEDERIJ HaARTSEN, Kolijns plaat. ZENUWTABLETTEN I kalmeren Uw zenuwen Gevestigd Beleefd aanbevelend, Telefoon K 1107 - 210. Telefoon K 1107 - 274. 's avonds 7 uur in de Chr. School. lid van Gedeputeerde Staten. Toegang vrij.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3