TH. DE LOOFF. PREDIKBEURTEN BURGERLIJKE STAND Dankbetuiging. Dienstbode of werkster keukenkachel. Zangkanaries te koop. radio. stoel. Hoe zet ik de ■other Gefiltreerd en geschonken met warme, melk is Douwe Egberts koffie een ware tractatiel dat ze naar Schouwen moesten, zijn allen aanwezig geweest bij de plaats van afvaart. Toen bleek dat het veerbootje totaal ongeschikt was, heeft men zich direct via de dis trictsbestuurder Luckart, die ook aanwezig was, in verbinding gesteld met de leiding van de D.U.W., zelfs tot in Den Haag toe en ook de burgemeester van Kortgene is on middellijk van een en ander op de hoogte gebracht. De burgemeester zegde zijn me dewerking toe. De directeur van de D.U.W., die toch ongetwijfeld precies op de hoogte was, gaf er de voorkeur aan de arbeiders te beschuldigen van onwil. De arbeiders weten beter, wie in deze onwillig is geweest en ten slotte hopen zij van een. „voorlich ting" zoals de P.Z.C. die geeft, verschoond te blijven. U, mnr. de redacteur, nogmaals dankend voor de plaatsruimte. Kats, Jan. 1948. M. Rozel. Zondagdlenst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr J. L. J. Bruynzeel. Jozua 24:20 Ex. 32:8—11 2 Kon. 10 28—31 Wissekerke Geboren 21 Jan. Jan, z.v. W. Heu- seveldt en D. B. de Loof. 24 Jan. Tannetje Jasperina, d.v. A. I. Ver sluis en P. Platschorre. 27 Jan. Tho mas Dingenis, z.v. L. Verhulst en A. L. van de Kreeke. Ondertrouwd J. J. Nelisse, 25 jr en J. C. Jeronimus, 25 jr. Overleden 21 Jan. Joost van den Band, 57 jr, wedn. van D. C. Breas. 14 Jan. Hendrik Jacob Hendrikse, -.17 jr, z.v. A. J. Hendrikse en N. C. Bakker. 28 Jan. Pieternella Leinse, 49 jr, echtgen. van I. Versluis. 30 Jan. Cathalina Anna Bakker, 68 jr, wed. van P. J. Leendertse. Examens Pitmanschool. Op Maandag 2 Februari werd te Goes in de Pitmanschool een exa men gehouden vanwege de Ned. Bond van Pitman-leraren. Het di ploma kantoortypiste kon worden uitgereikt aan: Mej. J. A. de Bourgraaf, Wemel- dinge. Mej. L. Eding, Yerseke. Mej. C. E. Harinck, 's-H. Abtskerke. Mej. K. G. Koole, 's-H. Ar.kerke. Mej. M. M. Lindenberg, Wolfaartsdijk. Mej. J. Lobbezoo, Goes. Mej. Jac. de Priester, 's-H. Ar.kerke. Dhr Jan Schrijver, Goes. Dhr P. Speykers, Nieuwdorp. Mej. W. C. Sleutel, Goes. Mej. J. J. Waverijn, Kruinin- gen. Mej. Tr. van Anrooij, Ierseke. Mej. E. C. de Back, Goes. Mej. A. Felius, Baarland. Dhr. J. M. Kake- beeke, Driewegen. Dhr. A. J. de Kok, Nieuwdorp. Mej. P. H. de Koster, Kolijnsplaat. Mej. S. N. H. Kramer, Goes. Mej. C. J. van Loo, Wol faartsdijk. Dhr. I. M. Priem, St. Maartensdijk. Mej. Ina M. Schipper, Wolfaartsdijk. Mej. Nelly Traas, Baarland. Mej. Janny Zegers, Wol faartsdijk. Alle geslaagden waren leerlingen van de Pitmanschool te Goes. Nieu we cursussen vangen aan op 16 Februari a.s. (Zie advertentie). Door zuster Weststrate werden twee giften van resp. f 2.— en f 1.— ontvangen voor het Rode Kruis-werk. Ned. Herv. Gem. Kolijnsplaat 10 uur dhr Heijboer. 2.30 uur ds Strating. Ger. Gem. Kortgene Zondag 8 Februari 9.30, 2.30 en 6.30 uur ds van Stuijvenberg. Heden overleed, zacht en kalm, na een geduldig lijden, in stil vertrouwen op Gods beloften, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Catharina Anna Bakker (wed. van P.J. Leendertse), in de ouderdom van 68 jaar. Kamperland: C. van der Moere. Wissekerke: L. T. Versluis- Leendertse. W. J. Versluis. Kamperland J. de Kam - Leendertse. M. de Kam. A. L. Leendertse. C. J. Leendertse- Provoost. N. A. Jille - Leendertse. J. Jille. Den Haag: A. N. de Moor- Leendertse. Wissekerke: P. Meulenberg- Leendertse. A. Meulenberg. Kamperland: J. Flipse - Leendertse. L. Flipse. Klein- en Achterkleinkinderen. Kamperland, 30 Januari 1948. Tot onze diepe droefheid is heden plotseling overleden on ze innig geliefde vrouw en der kinderen zorgzame moe der, behuwd- en grootmoeder Maria Janna van Hakken, in de ouderdom van bijna 68 jaar. Geersdijk A. de Haze. J. P. de Haze. S. de Haze - Leendertse. J. J. de Haze. W. N. de Haze- Vroonland. Kolijnsplaat: C. Th. Brandes - de Haze. K. Brandes. Wissekerke A. C. de Haze. T. M. de Haze- de Ridder. Kamperland J. H. de Smit- de Haze. J. de Smit en Kinderen. Geersdijk, 4 Februari 1948. Voor de vele blijken van deel neming ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer Marinus Israël Sr, (wedn. van Maria de Kam) betuigen wij U hiermede onze har telijke dank. Inzonderheid aan Dr. Gelderman voor de hulp en Zr. Weststrate voor de liefderijke ver pleging aan hem bewezen. Uit aller naam, P. Israël Mz. Kamperland, Februari 1948. Voor de talrijke bewijzen van belangstelling tijdens de ziekte en voor de dêelneming ontvangen na het overlijden van mijn geliefde moeder en onze zuster en schoon zuster, mej. Dina J. Verhuist, (wed. van Jac. Israël) betuigen wij onzen hartelijke dank. Inzonderheid aan Dr Bruijnzeel voor de jarenlange behandeling aan haar bewezen. Cath. M. Israël en familie. Kamperland, Febr. 1948. Langs deze weg zeg ik hartelijk dank aan ieder die de 3de dezer tot een onvergetelijke dag voor mij gemaakt hebben. S. de Looff. Geersdijk, Februari 1948. Verwachten weer Kabeljauw Haring Mossels Bokking Harderwijkers Stokvis KOLIJNSPLAAT. Het bestuur van de Cal. Onrust polder brengt ter algemene kennis, dat het verslag der schatting van de onzuivere opbrengst der gronden in die polder vanaf 9 Februari 1948 gedurende veertien werkdagen ter inzage van belanghebbenden is ne- dergelegd ten kantore van de ont vanger-griffier. Binnen dertig dagen na afloop van deze termijn van ter inzage- Hgging kunnen belanghebbenden bezwaren tegen de uitkomsten der schatting indienen bij Gedeputeerde Staten van deze provincie. Wissekerke, 4 Februari 1948. Het bestuur voornoemd, J. I. KARELSE, Dijkgraaf. J. GEUZE, Ontv.-Griffier. gevraagd. S. J. VAN LANGERAAD, Kamper land. Te koop een C. J. VAN DAMME, Kortgene. Broed 1947. E. J. VAN DER HEIJDE- DE REGT, Kamperland. Door omstandigheden te koop eerste klasse moderne In prima staat. Adres te bevragen bij de uitgever dezes. Te koop een met leer beklede Verende zitting en hoge rugleuning. Te bevr- bij I. P. VAN DER MOERE, Agent van dit blad, Kamperland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 2