NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD keus 717 No. 2357 Zaterdag 31 Januari 1948 51e Jaargang PREDIKBEURTEN. Consultatiebureau voor zuigelingen. Dinsdag 3 Februari consultatiebureau Net meisje gevraagd of werkster DRUK EN UITGAVE A. G. M. MARKUSSE TE WISSENKERKE TELEFOON No. 308 GIRO No. 32622 Abonnementsprijs f 1.50 per jaar. Franco per post f 3.00. 2240 betalende abonné's. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. G. Gelderman en Dr D. Metselaar. Ger. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. Voor- en namiddags Ds Oostenbrink van Oostburg. Ger. Gem. Kortgene. Zondag a.s. 10, 2.30 en 6.30 uur de heer Van Gilst van den Haag. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. Zondag a.s. 10.15 uur Ds de Roos van 's Heer Hendrikskinderen, H. Avondmaal en 1.30 uur Ds Boerlijst. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Hedenavond 6 uur de heer H. van Gilst van den Haag. Met blijdschap geven wij U ken nis van de geboorte van ons zoon tje en broertje Johannes Klaas. J. J. de Looff. T. de Looff - Kalsbeek. Joukje. Marina. Kortgene, 28 januari 1948. Zo de Heere wil en hij leeft, hoopt onze geliefde vader, be huwd-, groot- en overgroot- vader Steven de Looff, op Dinsdag 3 Februari zijn 90ste verjaardag te vieren. Zijn dankbare kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen. Geersdijk, C 51, Jan. 1948. J. Verwey en S. Verwey-de Fouw zeggen, namens wederzijdse ouders, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kortgene, januari 1948. Heden overleed, zacht en kalm, na een kortstondig lij den, onze geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder, mejuffr. Wilhelmina Hollestelle (wed. van A. Kramer), in de ouderdom van 83 jaar en 6 maanden. Familie M. Kramer. Kolijnsplaat, 28 januari 1948. Heden overleed onze gelief de man en vader, de heer Johannes Levinus Versprille, in de ouderdom van 69 jaar. Wed. 5>. P. Versprille- van Oeveren. L. Versprille. M. I. Versprille- Verhulst. Kortgene, 28 Januari 1948. Met diep leedwezen geeft het bestuur der waterkering van de Calamiteuze Leendert Abrahampolder, mede namens de dijkraad en de waterbouw kundige ambtenaar, kennis van het overlijden van haar hoog geachte secretaris-ontvanger, de heer J. L. Versprille te Kortgene. Kats, 28 Januari 1948. D. Priester, voorzitter. Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te ge ven van het overlijden van Önze plichtsgetrouwe secreta ris-ontvanger, de heer Johannes Levinus Versprille, die ons Waterschap meer dan 36 jaar heeft gediend. Het bestuur van de Calamiteuze Jonkvrouw Annapolder, J. S. de Regt, voorzitter. Joh. Vogelaar, lid. P. de Dreu, lid. Kats Kortgene 28 Januari 1948' Hiermede vervullen wij de droeve plicht U kennis te ge ven van het overlijden van onze lieve man, vader, be huwd-, groot- en overgroot vader, de heer Jan Paulus de Kam Jz., in de ouderdom van bijna 80 jaar. Biezelinge: Wed. C. W. de Kam- Marcusse. L. L. Bierens - de Kam. W. Bierens. Rotterdam: j. J. de Kam. M. M. de Kam- Hoogesteger. Klein- en achterkleinkinderen. Biezelinge, 28 Januari 1948. Heden overleed tot ons leedwezen onze geliefde oom Jan Versprille. Leen van Oeveren. Mientje de Looff. Johan Breure. Leen de Looff. Mies Hanson. Hansje en Adrietje. Kortgene, 28 januari 1948. Hiermede vervullen wij de droeve plicht U kennis te ge ven, dat na een smartelijk lij den tot onze grote droefheid is overleden, onze innig ge liefde vrouw en moeder Pieternella Versluis-Leys, in de ouderdom van 49 jaar. I. Versluis. Maatje. Kamperland, 28 Jan. 1948. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen tijdens de ziek te en na het overlijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader A. Versluis Cz., betuigen wij, namens allen, onze hartelijke dank. Inzonderheid aan dokter Bruynzeel en zuster Westra- te voor de liefderijke hulp aan hem bewezen. Namens Familie Versluis. Kamperland, Januari 1948. Namens de V.V. Colijnsplaatse Boys hartelijk dank aan allen die hun medewerking hebben verleend aan de op 17 Januari 1948 gehou den verloting. HET BESTUUR. Distribufiedienst Wissekerke Werkkleding De werkkleding dragende per sonen, werkzaam in eigen bedrijf, of wel in bedrijven met minder dan 5 personen, kunnen, voor zover na 30 Sept. '47 geen werkkleding is ontvangen, volgende week een form. MD 333-06 afhalen, hetwelk dan volledig ingevuld en door de werkgever ondertekend, in de week van 9 t.e.m. 14 Februari a.s. op de bekende plaatsen en uren moet worden ingeleverd. Bij het afhalen en indienen van de formulieren moet de stamkaart worden medege bracht. Scheerzeep. Aan alle mannelijke personen, geboren in 1930 of eerder, dieniet in het bezit zijn van een tabaks- kaart, zal volgende week een rant soenbon voor scheerzeep worden uitgereikt op de bekende plaatsen en uren. Stamkaart medebrengen. De burgemeester van Wissekerke maakt, met verwijzing naar de reeds gedane publicaties, bekend, dat de ingeschrevenen voor de lichting 1948, voor zover zij niet reeds zijn ingelijfd ot een oproeping ter inlij ving hebben ontvangen, tot- 1 Fe bruari 1948 een aanvraag kunnen indienen, teneinde te worden be stemd tot buitengewoon dienstplich tigen wegens broederdienst. In aanmerking komen zij, die ten minste twee broeders hebben of ge had hebben, die dienen of gediend hebben bij de landmacht, bij de zeemacht of bij de overzeese strijd macht. In een van deze gevallen wordt geacht te verkeren de broeder, die vóór 1 Februari 1948: a. ten minste 30 dagen in werke- lijke dienst is geweest, of b. tengevolge van een in 1946 of 1947 verleend uitstel van eerste oefening nog niet of nog geen 30 dagen in werkelijke dienst is geweest, of c. in het genot van militair pen sioen is gesteld, of d. gedurende zijn verblijf in wer kelijke dienst is overleden. De burgemeester voornoemd, J. J. van der Maas. Gevonden voorwerpen. Op het Groepsbureau der Rijks politie te Kortgene zijn als gevon den aldaar gedeponeerd, c.q. van vinden kennis gegeven, van: een collier, een paar dameskousen, een stofbril, een kinderwindjack, een kinderwant, een dameshoed, een bronzen medaille Z.L.M. 1935 voor 3-jarige merrie's, Gr. M. Doya K 19735 No 2, een paar z.g. ski-sok ken, een nummerplaat motorrijtuig K 12071, een motorcontactsleutel tje, acht portemonnaies met en zon der inhoud, twee ceintuurs, enige zakdoeken, enige handschoenen c.q. wanten, enig geld. P. K. de Haas, districts-kinderarts te Goes, zal op van 2 tot 3 uur en verder Dinsdags om de 14 dagen, te Kortgene in het Gemeentehuis (zij-ingang) houden voor babys van 0 tot 1 jaar. voor halve dagen één dag per week. Aanmelding Voorstraat 41Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 1