"dansclub. fotoÏmmei. bekehdmakTng! 'EiMM een toneelavond eendags-kuikens Kodak kiapcamera's Schraals Broederij trekking verloting v.v.KoiijnsploatseBoys Th, BE looff. kuikens en jonge hennen. PREDIKBEURTEN. Donderdag 26 Febr. kanthooi ta koop Oranjevereniging „Wissekerke". Jaarvergadering Kippenhoudars Z.P.M. en L J.G. Zeeland 23 en 24 Januari „Waar is mijn dochter" H.H. Pluimveehouders. I. KOOLE. mahoniehouten tafel een keukenkachel een eerste knecht Pluimveehouders. G. A. GROENLEER. H.H. Pluimveehouders. M. VERHAGE. Tel. 246. WISSEKERKE. Met dank aan alien die met de jaarwisssling van hun belang stelling deden blijken, wensen de heer en mevrouw Gelderman-Sa- lomé een ieder een gezegend 1948. Bij mijn terugkomst uit Indië be groet ik alle bekenden en dank te vens voor de hartelijke belangstel ling daarbij ondervonden. Piet Kievit. Kolijnsplaat, Januari 1948. Voor de vele blijkt-n van deel neming, ontvangen tijdens de z'ek- te en na het overlijden van onze innig geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, mejuff. Sara Moerman (wed. van dhr Pieter de Fouw Thz.), beluigen wij namens allen onze har telijke dank. Inzonderheid aan dok ter Maas voor de liefderijke hulp aan haar bewezen. Namens de familie, Th. de Fouw. Kolijnsplaat, Januari 1948. Voor de bewijzen van deelne ming ondervonden voor en na het overlijden van onze geliefde broe der Leunis van Gilst, betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan Dr Maas en Zr van Sabben voor hun medische hulp. Louis van Gilst. Paulus van Gilst. Kolijnsplaat, Januari 1948. Distributiedienst Wissekerke. Na-uitreiking bonkaarten 801 zal plaats hebben op 20 Januari a.s. van 2 tot 3 uur te„ Geersdijk. Mattheus 10:8b 1 Thessalonicenzen 2:9 en 12 Handelingen 820 Oud Oer. Gem. Kamperland. Zondag a.s. Ds de Gruiter van Oost burg. Ned. Herv. Kerk Kolijnsplaat. Zondag a.s. voorm. dhr Louwerse en nam. Ds Breek van Kattendijke. bij Kou, Griep, Pijn Landelijke Rijvereniging „Noord-Beveland" De Ruiteravond zal niet worden gehouden op 3 Februari, maar op Buitengewone algemene ledenvergadering van de vereniging Het 8'oens Kruis te Kortgene op Dinsdag 20 Januari, des avonds half acht, in „De Korenbeurs". Voorstel tot deelneming in de Stichting genaamd „Centrum voor kraamzorg van de gezamenlijke Groene Kruis-verenigingen op Zuid en Noord-Beveland". Namens het bestuur, de voorzitter, L. G. Gelderman. Ongeveer 3000 kg bij JAC. FORTUIN, Wissekerke. op Vrijdag 23 januari in café „De Kroon". Aanvang 7 uur. Agenda Opening. Notulen. Rekening en verantwoording. Verkiezing 5 bestuursleden (3 aftre dend en 2 nieuwe). Bespreking a.s. Regeringsjubileum H.M. de Koningin. Rondvraag. Sluiting. HET BESTUUR. die eieren willen leveren kunnen dit doen te Kamperland bij Joh. Verburg, te Wissekerke bijj. Dour- leijn, te Geersdijk bij Lanse. De anderen worden aan de be drijven afgehaald na ontvangst van bericht. Te Kolijnsplaat bij TH. DE LOOFF. afdeling Noord-Beveland organiseert op in „De Stadswijnkelder" te Kortgene. Opgevoerd wordt het blijspel door Ank van der Moer. Verder medewerking van het L J.G.-orkest. Aanvang 7 uur. Toegangsprijs f 1.50. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal en bij de volgende adressen: N. de Kam, „Molenzicht", Wisse kerke. S. Remeijnse, „Bouw- en Plantlust", Kamperland. A. de Kam, C 11, Geersdijk. J. Klompe, „Korenbloem", Kortgene. N. van der Weele, „Hoekhof", Ko lijnsplaat. M. van Arenthals, Zuidlangeweg, Kats. Vrijdag extra bus, half 7 van Kam perland. Van Kolijnsplaat gewone busdienst. Wilt U prima (alle rassen) Levert dan Uw bon zo spoedig mo gelijk in bij Molenweg B 437. Kamperland. De dames en heren welke zich reeds opgaven, of dit nog willen doen, zowel voor getrouwden als niet, worden uitgenodigd hedenmiddag half vijf in café „Dorpzicht" te Kolijnsplaat De dansleraar komt de zaak be spreken. H.H. Pluimveehouders! Nog af te gevenprachtige Wit te Legh. 8 mnd. f 7.50 p. st. An dere rassen 8 mnd. f 9.- p. st. Kha ki Camb. Eenden 8 mnd. f 6.- p. st. Allen a.d. leg. Hoenderbedrijf „DE LEGGENDE KIP" Nieuweweg 70, VEENENDAAL. Te koop met ingelegd kleedje. A. BEGTHEL, Oost-Kruisstraat 149, Kolijnsplaat. Te koop bij D. GILLESSE, 332, Kortgene. Gevraagd bij A. J. PRIESTER, Kortgene. Wij hebben ontvangen enige KOLIJNSPLAAT. levert vanaf Maart weer Barnevelders, Witte Legh., Patrijs L.H., Rode Islands, Kuikens (ook gesexte). 95 gegarandeerd. Zendt Uw bon tijdig aan Agentschap Noord-Beveland Achterstraat A 169. Kolijnsplaat. Beleefd aanbevelend. Zaterdag 17 Januari in café „Juliana" bij de heer A. Verburg om 7 uur. Prijzen worden bekend gemaakt in het Noord-Bevelands Advertentie blad. Verwachten Zaterdag weer verse kabeljauw (zonder graat) stokvis bokking Harderwijkers mosselen zure haring. KOLIJNSPLAAT. Evenals andere jaren leveren wij U dit voorjaar weer Deze kunt U tot 20 Januari aanvragen bij Uw P.B.H. De kuikens en jon ge hennen worden geleverd volgens voorwaarden van het Bedrijfschap voor Pluimvee en Eieren, tegen vastgestelde prijs. Geleverd kunnen worden W. Legh., Patr. Legh., Excheq. Leghorn, R.I. Reds en Barnev. Desgewenst gesext en gelewiekt. Beleefd aanbevelend, Centrale Kuiken opfok. Aan onze rekening-couranthouders en spaarders. Wij delen U mede, dat li, als gewoonlijk, zeer binnen kort een oproeping zult ontvangen om Uw boekjes te laten controleren en de rente te doen bijschrijven. Wij zullen trach ten dit in de 2e helft van Januari zoveel mogelijk af te wer ken. Het zal natuurlijk geoorloofd zijn dat U, wanneer U als gezinshoofd een oproeping ontvangt, U ook de boekjes van de overige gezinsleden meebrengt. Wij achten dit zelfs zeer gewenst en maakt zulks ons werk gemakkelijker. Voorts de len wij U mede, dat, zodra deze controle klaar is, wij direct hopen te beginnen om de afwikkeling der geldzuivering af te werken. U krijgt t.z.t. daarover persoonlijk bericht. Dit werk kan onmogelijk tegelijk met de beekjescontrole geschie den. Het werk zou elkaar teveel doorkruisen. Wacht U dus rustig even af, ook deze zaak heeft onze volle aandacht. Wij rekenen alzo op Uw ailer medewerking. Namens het bestuur der Coöp. Boerenleenbank „Wissekerke" gevestigd te Kamperland, L. J. Hoveijn, voorzitter. Kamperland, Januari 1948.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3