GEZEEFDE BRUINKOOL 1 Fl SE «8. A. SCHIPPERS - KI MPER lil „Os twee Jantjes". SeliÉife fialipgww lui. snoeien van vruchtbomen. G. M. AUGUSTIJN, KORTGENE in zaal „Zeelandia" te Kolijnsplaat Nationale Monumenten Oommissie voor Oorlogsgedenktekens enige actieve personen een nette dienstbode, RIJNSBÖRGER UIENZAAD. mahoniehouten tafel 4 keukenstoelen. Wij ontvingen Regenbroeken Regenpijpen Leren handschoenen Leren jassen Rijwiel-voetpompen Pompslangen Aanbeveiend, En als iémand het weten kan, dón is het Moeder! Die wast al sinds haar eerste wasdag met die beste, heerlijke Klokzeep. Nog nooit is ook maar één ander merk haar zo goed bevallen. En haar doch ters knopen het goed 19 haar oor, als -ze weet zegt: Zo schoon wordt het alleen met Klokzeep. HEERDE Uit voorraad leverbaar zonder bon Bestellingen kunnen ook worden opgegeven te Wissekerke bij N. Karstanje en D. A. Fortuin. De Haagse Toneelcombinatie brengt op Dinsdag 13 Januari te 7.30 uur haar grootste succes: Het volksstuk Spel van het zeemansleven door Cor Bremers. De „Rooie" en de „Sproet" houden U drie uur in spanning met een lach en een traan. Een zeldzaam toneelstuk! Vele medewerkenden! Entree f 1.50. Kaartverkoop vanaf heden aan de zaal. Wij brengen U 100 procent amusement. Ma afloop hal. Jllll ^l| Hiermede berichten wij U dat wij verhinderd zijn a.s. Vrijdag 16 Januari zitting te houden. IHL B!@k Zonen, Kapelle. .uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Alom is reeds bekend, dat bovengenoemde Nationale Commissie voor Oorlogsgedenktekens zal overgaan tot het oprichten van Oorlogs gedenktekens, dit om onze gevallenen voor vrijheid en recht te her denken en te eren. In alle gemeenten van ons land zijn plaatselijke comité's opge richt die mede dit doel willen helpen steunen. De gelden benodigd voor het stichten dezer monumenten zullen verkregen worden door symbolische verkoop van het midden Damplein te Amsterdam en zullen z.g.n. certificaten worden uitgegeven, in ver schillende prijzen (minimum 50 ets.) Ook te Wissekerke is een Plaatselijk Comité opgericht dat in de loop van de komende week zal trachten certificaten te plaatsen. Enige dames zullen U komen bezoeken en U vragen een certifi caat te willen kopen voor één of meer cm2 grond van het Damterrein te Amsterdam. Laten we allen dit mooie werk steunen opdat wij ook onze ge vallenen eren en de wetenschap mogen hebben dat we ze niet en ook nooit zullen vergeten. Het plaatselijk comité voor Wissekerke, J. J. van der Maas, voorzitter. N. D. van der Heijde, secretaris. G. van Hekken, penningmeester. J. van Halst. L. Hoveijn. P. de Haze. Joh. Heuseveldt. Joh. Dingemanse. Bovenvermeld comité zou graag zien, dat ook de graven van de ge allieerde soldaten, die op Wissekerke en Kamperland hun laatste rust plaats vonden, werden geadopteerd door inwoners onzer gemeente. Het is natuurlijk onnodig te zeggen, op welke hoge prijs dat door de nagelaten betrekkingen zal worden gesteld, vooral als de adoptanten ook willen corresponderen met hen. Opgaven hiervoor te richten aan R. J. Scheele, Wissekerke A 280. P.S. Mochten er reeds, personen zijn die reeds briefwisseling onderhou den met één der familieleden van de gevallen soldaten die hier begra ven liggen, willen deze dat dan ook even melden? Bij grote, reeds gevestigde Verzekeringsmaatschappij kunnen geplaatst worden voor Noord-Beveland. Brieven onder letter AM aan bureau van dit blad. Gevraagd voor Tehuis ouden van voor dag of dag en nacht. Aanmelding Huize „RUSTOORD", Kolijnsplaat. Te koop goedgekeurd De ui die bewezen heeft in op brengst nog niet door de nieuwere soorten te zijn overtroffen. J. G. LEERDERTSE. Vlietepolder A 272. Wissekerke. Te koop een ingelegde met 2 uittrekbladen, lang 2.35 m, breed 1 m, i.z.g.st. en Te bevragen 92 te Kortgene. Ondergetekende houdt zich beleefd aanbevolen voor het B. DE LQQFF. Dorpsdijk A 188. Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 3