Twee Levens Victor. „De Stadswijnkelder" Orig. „Galathee" uienzaad. Orig. „Bola" uienzaad. M. WILDERQM. paardenknecht knecht gevraagd. arbeider gevraagd. 5 pk benzinemotor. Pluimveehouders. eieren inleveren Verenigingsgebouw Kamperland. spoedvergadering pansponsen schuurpapier haardenwas koperpoets vlekkenwater Dagmeisje gevraagd Tweede knecht gevr. een meisje ONS FEUILLETON. door XVIII. De Heer en Mevrouw Bruynzee! - Schurink zeggen hartelijk dank voor de ontvangen nieuwjaarswensen en bieden wederkerig de hunne aan. Wissekerke, Januari 1948. Met wederkerige heilwens zeg gen de Heer en Mevrouw Markus- se - Capelle hartelijk dank voor de ontvangen nieuwjaarswensen. Leiden, Januari 1948. De Heer en Mevrouw Pilaar - Kakebeeke betuigen hun hartelijken dank voor de ondervonden belang stelling op 1 dezer en bieden we- derkeerig hun beste wenschen voor 1948 aan. Goes, 7 Januari 1948. De heer en mevrouw Klop- Smit danken hartelijk voor de ont vangen nieuwjaarswensen en bie den wederkerig de hunne aan. Kortgene, Jan. 1948. Dokter en Mevrouw Metselaar danken voor de ontvangen nieuw jaarswensen en bieden wederkerig de hunne aan. Voor de wensen in verband met de jaarwisseling ontvangen, betui gen wij hiermede onze hartelijke dank en bieden wederkerig de on ze aan. P. J. Bom. P. Bom - van Oeveren. Kolijnsplaat, Januari 1948. Bij ons vertrek naar Frankrijk wensen wij familie, vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar en roepen hen een hartelijk vaarwel toe. G. de Regt A. J. de Regt- Augustijn en kinderen. Monts. Ferme la Craie. Indré et Loire (France). Een gelukkig nieuwjaar. Mejuffr. Bruinooge. Middelburg. Hotel Familie van Maldegem. p£ Korporaal J. Korshuize Regiment jagers Leg. No 27.10.21.110 Batavia P£ Op 5 Januari werd geboren ons dochtertje en zusje, dat wij noemden Margaret Grace. Margrietje. J. J. de Haze. W. N. de Haze- Vroonland. Adri. Rietje. Geersdijk, C 40. Op 2 januari overleed te Wolphaartsdijk onze geliefde oom Jan Zwermer in de ouderdom van ruim 82 jaar. Uit aller naam, D. Fortuin. Wissekerke. Heden overleed plotseling onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader Hubert van der Maas in de leeftijd van ruim 71 jaar. Kortgene J. A. van der Maas- Hage. Kruiningen C. J. de Rijke - van der Maas. L. J. de Rijke. Kats J. L. J. van der Maas. M. H. van der Maas - Vogelaar. Bella de Rijke. Loek de Rijke. Huib -van der Maas. Kortgene, 2 Januari 1948. Voor de vele blijken van belang stelling voor en bij ons huwelijk ondervonden zeggen wij, mede na mens wederzijdse familie, hartelijk dank. A. D. Fortuin. J. K. Fortuin - Boone. Wissekerke, januari 1948. Ondergetekende betuigt, mede namens de familie, haar hartelijke dank voor de vele blijken van be langstelling op haar 80ste verjaar dag ondervonden. H. C. Bak - Maat. Kats, Januari 1948. Onze hartelijke dank voor de vele belangstelling met onze 50-jarige echtvereniging op 29 December ont vangen. Th. Verburg. L. P. Verburg - van der Maas. Kamperland, januari 1948. Voor do vele blijken van belang stelling, ondervonden ter gelegen heid van onze 25-jarige echtver eniging, zeggen wij hartelijk dank. P. C. Boone. E. D. Boone - van der Weele. Kolijnsplaat, Januari 1948. Voorstraat A 120. Bestelt thans nog De hoogst bereikbare opbrengst. Harde, duurzame ui. Grote opbrengst. Meer geschikt voor lichtere grond, daar deze ui langer vasthoudt. Veerweg B 47a. Kamperland. Telefoon 348. Al onze cliënten een gelukkig 1948! Wij hebben nog aan te bieden, prima hennen en eenden alles broed '47 en volop aan de leg. W. Legh. f 8.50 p. st. R. Isl. reds en Barn, f 9.— p. st. Khaki Campb. eenden f 6.50 p. st. Wit Ind. loopeenden, flesmodel f 8.50 p. st. Kippen en eenden br. '46 uitver kocht. Vanaf 12 gratis thuisbezorgd. Aanbevelend, Hoenderpark „De Sierkip99. Hoogelande W.Z. 60, Utrecht. Nog maar enkele maanden na dit gebeuren ontving hij een beroep naar de gemeente Heenvliet welk beroep hij dan ook aannam en wat aan zijn zuster, die tot aan haar huwelijk zijn huishouding waarnam, aanleiding gaf hem te herinneren aan zijn belofte een vrouw te zul len zoeken. Voor deze belangrijke stap in zijn leven rekende hij op hogere leiding en zag hij die in het feit dat sedert die ongezochte ontmoeting het Freulehuis voor hem open stond. In zijn hart had hij zijn keus reeds gedaan maar hij Met Maart een flinke gevraagd. K. A. VAN LANGERAAD, Kam perland. Met Maart een GEBR. LUIJK, Kamperland. Met Maart een GEBR. VOGELAAR, Prinsendijk, Kortgene. T© koop 1. DE REGT Ed.z., Kamperland. U kunt a.s. Maandag 12 Januari uw te Kortgene bij van der Hage, van 1 tot 3 uur; te Kamperland op Vrijdag 16 Janu ari bij Wirtz, van 10—11 uur; te Wissekerke op Vrijdag 16 Janu ari bij de Moor, van 1—2 uur; te Geersdijk op Vrijdag 16 Januari- bij Lanse, van 3 tot 4 uur; te Kolijnsplaat op Maandag 12 Ja nuari van 1—3 uur bij mej. A. van der Weele. En vervolgens om de 14 dagen te zelfder tijd en uur. De verzamelaars. Van der Weele. Noordhoek. Zeer belangrijke openbare op Maandag 12 Januari a.s. om 7.30 uur, in het gemeentegebouw. Enig agendapunt: Aankoop verenigingsgebouw. Dringend verzoek aan alle gezins hoofden om aanwezig te zijn. Namens het bestuur, I. Ligthart Schenk, secretaris. was er nog niet toe kunnen komen zich uit te spreken. Hij was nu eenmaal niet zo romantisch aange legd en zag tegen de verklaring op, hoewel hij aan de houding van moeder en dochter wel had menen op te merken en gevoeld dat ook van die zijde de genegenheid groei ende was en een aanzoek niet hoog hartig zou worden afgeslagen. (Wordt vervolgd). Wij hebben weer P.A. Meulenberg, Kamperland. Telefoon 274. Wij hebben op het ogenblik vol doende voorraad om voor U 100, 250, 500 of 1000 enveloppen met naam en adres te bedrukken. Prima enveloppen en prima gegomd. Ook in prima schrijfpapier hebben we voldoende om U aan een be hoorlijk aantal, met naam en adres bedrukt, te helpen. U kunt uw bestellingen steeds op geven aan de bekende agenten of rechtstreeks aan DRUKKERIJ MARKUSSE. Alle medewerksters voor de Bazar ten batte van „Ons Ge noegen99 te Kamperland, wor den vriendelijk verzocht a.s. Dinsdagavond 7 uur in het ge meentegebouw tegenwoordig te willen zijn. HET BESTUUR. bij P. G. A. DE LANGE, „Molen- zicht", Wissekerke. bij J. H. ZUIJDWEG, „Steenhove", Wissekerke. Gevraagd in gezin te Utrecht voor dag en nacht, leeftijd 16 a 17 jaar. Gelieve zich aan te melden bij SCHUIL, Voorstraat A 6, Wisse kerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 2