J Inspectie „Eerste Merlandsclie" In café „Havenzicht" Muziek Boekhoudbureau voor Noord-Beveland Alters een gelukkig nieuwjaar L. DE WAAL. - KOLIJNSPLAAT. Bakkerij de Wilde P. Dordmond C. Priester met Nieuwjaarsdag Vrij dansers. Vrij entree» Naar de jongens in Nederlands Indië De beste wensen aan alle mensen voor 1 948 Fruit-, vis en eierhandel. Beleefd aanbevelend. Thomas de Looff en familie Kolijnsplaat Bij het begin van 1948 wenst het N. Houterman, Nieuweweg A la, Kolijnsplaat aan U allen een gelukkig en voorspoedig jaar. Café, Dans-, Vergader- en Bruiloftszalen „Dorpzicht" Kolijnsplaat Onze beste wensen in het nieuwe jaar. Steeds gaarne tot Uw dienst. SUURMOND. u oor het nieuw begonnen jaar wensen wij U allen Gods onmisbare zegen toe. J. M. Contant. M. E. Contant - van Gilst. Brood- en Banketbakkerij, Kolijnsplaat. Wij wensen Voor bloemen, planten, bouquetten, kransen het beste adres. Ook in fruit zeer voordelig. Goudreinetten, handperen, stoofperen, zoete en zure appels in alle prijzen. Telefoon 239 De ondergetekende wenst al zijn geachte cliëntèle een gelukkig en voorspoedig 1948. Ook voor 1948 houden wij ons gaarne aanbevolen voor alle voorkomende verzeke ringen. J. HOOGERHEIDE Zaagmolenstraat 37 GOES Vertegenwoordiger Eerste Nederlandsche Wij wensen familie, vrienden, bekenden en cliëntele een gelukkig en voorspoedig 1 948 toe. Kolijnsplaat C. ML van der Vlies Oud-Vossemeer p.f. Allen een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar I Textielhandel Middelburg Allen een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar Textielhandel, Middelburg Aanbevelend, M. de Looff, Kortgene. verzenden wij voor vele ouders wekelijks ons blad. Het wordt in gesloten enveloppe als brief per lucht post verzonden, zodat zij het in de kortst mogelijke tijd in hun bezit hebben. Moetfen wij er voor U ook voor zorgen Geeft ons hun adres en het komt in orde. Drukkerij Markusse.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 5