II. Landbouwers n veehouders. „BRABANDIA" -Douwe Cgberts „BE LELIE" Bij het begin van 1948 komt de Kleine Bazar te Wissekerke met Complete Meubilering Degelijke Vloerbedekking een moose sortering spiegels. bezoekt a.s. Dinsdag hst eiland. „Oi LELIE" Algemene Assurantie voor paarden en rundvee. S. Boone, Opril Beestenmarkt la, Goes. D. A. Fortuin, Wissekerke, A 208. Keuken-, slaapkamer- en mooie grote kamerspiegels. Kapstokken met en zonder spiegel. Kapstokken met en zonder hoedenrek. Mooie tafelkleden, schoorsteenlopers, overgordijnstof, kinderwagenvachten. Garnituren stoelen, met leren zitting. Kleinmeubelen als bloemtafels, linnenbankjes enz. Stomen en verven van alle heren-, dames- en kinderkleding, in alle moderne kleuren, ook op staal. Verder verven wij dekens, tafelkleden, schoor steenlopers, schoenen, tassen, leren jassen, man tels, kinderwagenkappen enz. enz. Speciaal ingericht voor het reinigen van tapijten. Ze worden weer als nieuw. Schrijf ons even een kaartje. Alles wordt afge haald en thuisbezord. Dus geen transportkosten. Voor beter werk alleen DAM 28rood, MIDDELBURG. Uitknippen eis hewaress. Verzekert Uw paarden en rundvee tegen het risico van WERPEN en Uw te verwachten veulens tegen dood gebaren worden cf sterven binnen de eerste zes maanden, bij Bergen op Zoom, Antwerpsestraatweg 218. Ook voor een doorlopende verzekering op Uw paarden en rundvee is bij deze Assurantie aan te bevelen. H.H. Landarbeiders. Uw varkens verzekeren bij vorengenoem de Assurantie bezorgt U bij schadegevallen voordelen. Vraagt allen vrijblijvend inlichtingen: Hoofd-inspecteur voor Zeeland: Agent voor Noord-Beveland: Waar niet vertegenwoordigd, actieve agenten gevraagd. Koffie en Thee Moge 't U gegeven zijn, Uw van Douwe Egberts koffie,even- kopje D.E. koffie en D.E. thee in als van de goudkleurige, rijke vrede en voorspoed te genieten. schenk van Douwe Egberts thee. Want genieten doet U van de Twee kwaliteitsproducten voor zeldzaam volle, pittige smaak fijnproevers. Dochters, die in helderheid niet willen onderdoen voor Moeder, vragen altijd als er een zeepbon uit is - om Klokzeep. Dat was voor de oorlog (en nog veel vroeger) zulke beste zeep en nu... is ze weer zo heerlijk en goed'. Ontzettend spijtig toch, dat Klokzeep nog zo schaars is en dat de winkelier daar ook niets aan kan doen. Maar... vraag je erom, dan hèb je een kans! hopen wij allen een stapje verder te komenr op de weg, die leidt naar een nieuwe op bloei van ons vaderland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1948 | | pagina 10