Laura. Zanguitvoering Een verrassing Distributiedienst Wissekerke op 2e en 3e Kerstdag en Nieuwjaarsdag in hotel Zeelandia te Kolijnsplaat Chr. Zangvereniging „Hosanna" Kloetingse Hervormd Kerkkoor op Donderdag 25 December 1947 Komt allen! Jong en oud! Het zal U niet spijten! maar glimlachend bleef hij staren in het dansende licht van de kaarsen. In de volhe:d van zijn jubelen de kracht wierp het orgel zijn so nore tonen in de winterhemel, toen de eerste kerkgangers met devoot gezicht hel Godshuis verlieten. Met meewaren werd hij gevon den. Verstijfd reeds, maar met een gelukkige glimlach rond de smalle ingevallen mond. En het orgel ju belde: Vrede op aarde, aan alle mensen van goede wil. S£. voor elke vrouwen- en meisjeshand, vooral in herfst en winter, is een tube Hamea Gelei (Mijnhardt) pr. 75 ct. Inlevering detaillisten. In de week van 21 t.e.m. 27 Dec. as. Vlees, vleeswaren, brood, bo ter, margarine/vet, kaas. Inleverings- uren: Wissekerke, Geersdijk en de slagers normaal. Kolijnsplaat Dins dag van 9—12 uur. Kats Dinsdag van 2.303.30 uur. In de week van 28 Dec. t.e.m. 3 Jan. Brood, suiker/versnaperingen, koffie, thee, melk huishoudzeep en tabak. Alle bovenstaande artikelen (uitgezonderd tabak) worden inge leverd zonder voorschotherziening, dus inleveren op tientallen (brood 680 rantsoenen). Van bovenstaande artikelen (uitgezonderd tabak) mag bij de eerstvolgende inlevering nog een restant van maximaal 9 rts. van de nu in te leveren bonnen wor den ingeleverd. Te Kamperland moet in die week op Vrijdag 2 Jan. worden ingeleverd. Brandstoffen- handelaren kunnen de bonnen 75 BV uiterlijk Woensdag 24 Dec. nog inleveren. Sluiting agentschappen. Op de agentschappen zal in de week van 21 t.e.m. 27 Dec. door de reizend agent geen zitting wor den gehouden. Het kringkantoor te Geersdijk zal uitsluitend geopend zijn op 22, 23 en 24 Dec. telkens van 24 uur. Uitreiking bonkaarten voedingsmiddelen en schoenenbonnen. Kamperland, Maandag 22 Dec. v.m. de huisno's B 1 t.e.m. B 90, n.m. de no's B 91 t.e.m. B 180. Dinsdag 23 Dec. v.m. de no's B 181 t.e.m. B 270, n.m. de no's B 271 t.e.m. B 360. Woensdag 24 Dec. v.m. de no's B 361 en hoger. Medebrengenstamkaarten met inlegvellen en inwisselingsbon 713. Zittingsuren van 9.30-12 en van 1- 3.30 uur. Het eerstvolgend nummer van dit blad verschijnt Donderdag 1 Januari 1948. Evenals vorige jaren wordt ook thans weer de gelegenheid gegeven om in dat blad zijn nieuwjaarsadvertentie te plaatsen voor de prijs van 75 cent per advertentie tot en met 15 millime ter. Elke millimeter méér kost 5 cent. Advertenties voor het Nieuwjaarsnummer worden ingewacht tot des Dinsdags 30 December, 's morgens 10 uur. In verband met de nog steeds zeer grote drukte op de druk kerij, wordt het publiek beleefd verzocht zijn advertentie tussen 22 en 29 December a.s. op te geven bij de bekende agenten of bij de uitgever. DANSEN met medewerking van „The Swingers". De Bio-Onderneming Zeeland i.o. presenteert U Gene Durney, Dana Andrews en Clifton Webb in Een scherpzinnige geschiedenis van moord en liefde. Voorstelling te Kolijnsplaat in zaal „de Patrijs" op 27 December (3e Kerstdag) om 6 en 9 uur. Toegang 14 jaar. Moeders, die nog weten hoe wit de was werd voor de oorlog, vertellen nu haar dochters, dat zij Klok- zeep moeten vragen. Die heerlijke ouderwets- goede zeep is er geluk kig weer. Natuurlijk nog schaars, maar.... mis schien kan Uw winkelier U een plezier doen. In èlk geval: vraag erom! ZEEPFABRIEK „DE KLOK" HEER DE door de en het beide onder leiding van de bekende dirigent en organist Gommert de Kok (1 ste Kerstdag) in de Ned. Herv. Kerk te Wissekerke. Aanvang half acht. Deuren open 7 uur 15. Programma's, tevens bewijs van toe gang, verkrijgbaar aan de ingang f 0.50. O.a. zal worden uitgevoerd Ps 104 (van J. van Westen) met sopraan-, alt- en bassoli en orgel. Opening door Ds Meijer. Sluiting door Ds Visser. Brengt Uw kerkboekje mede t.b.v. het gemeenschappelijk zingen, terwijl U daarmede tevens de uitvoering van Psalm 104 beter zult kunnen volgen.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 5