II Landbouwers en veehouders. „BRABANBIA" „Ketty jokt nooit" J. A. WOLSE KORTGENE Wij hebben in fruit Wij hebben in groenten Wij hebben in bloemen L. de Waal, Tel. 239, Kolijnsplaat. Uitknippen en bewaren. Algemene Assurantie voor paarden en rundvee. S. Boone, Opril Beestenmarkt la, Goes. D. A. Fortuin, Wissekerke, A 206. Bekendmaking. Abr. Buijze te Kamperland. A. REIZIGER. G. M. Augustijn te Kortgene de Volkswagen Garage Augustijn. - Kortgene. „De Stadswijnkelder" Kortgene Na afloop bal. Bestel nu Uw fruitbomen. Zaadteelt en Zaadhandel „El.Za". Jonathans 35 en 75 cent. Goudreinetten 40 cent. Bellefleurs 35 cent. Zoete appels vanaf 20 cent. Stoofperen 30 cent. Handpe ren 30 en 60 cent. Kleiperen 30 cent. Alles per kg. Sinaasappels 25 cent per stuk. Witlof, rode-, savoye- en bloemkool, spruit- kool, prei, uien en zuurkool en spinazie in blik. Cyclamen, primula's, azalia's en nog mooie snijbloemen (chrysanten). Verzekert Uw paarden en rundvee tegen het risico van WERPEN en Uw te verwachten veulens tegen dood geboren worden of sterven binnen de eerste zes maanden, bij Bergen op Zoom, Antwerpsestraatweg 218. Ook voor een doorlopende verzekering op Uw paarden en rundvee is bij deze Assurantie aan te bevelen. H.H. Landarbeiders. Uw varkens verzekeren bij vorengenoem de Assurantie bezorgt U bij schadegevallen voordelen. Vraagt ailen vrijblijvend inlichtingen: Hoofd-lnspecteur voor Zeeland: Agent voor Noord-Beveland: Waar niet vertegenwoordigd, actieve agenten gevraagd. De wereldbekende vee genees- en verzorgingsmiddelen voor alle soorten vee en huisdieren, zijn verkrijgbaar in de drogisterij van de firma Het beste uit het beste is pas goed genoeg voor uw die ren. Onze merken voldoen aan de hoogste eisen. Chem. Pharm. Fabriek, Groningen. Voor verkoop of reizigersbezoek Agent, en Comm. Handel „Zeelandia",. Groenewoud 76, Vlissingen. kan U leveren op R.V.I. vergunning prijs f 2875.— Betrouwbaar in tropische hitte en Siberische koude. Automatische verwarming van carosserie in de winter en luchtverversing in de zomer. Lage belastingklasse. Zuinig benzine gebruik. Voor alle gewenste inlichtingen: Telefoon 251 Agent voor Noord-Beveland. Hedenavond 6 December. Aanvang 7 uur. T.I.G. uit Kolijnsplaat brengt U het toneelstuk Klucht in 3 bedrijven. Entree f 1.25, belasting inbegrepen. Kaartverkoop vanaf heden aan de zaal. Met Kerstdag en Nieuwjaarsdag speciaal program ma in ,,de Stadswijnkelder", waaraan medewerken „de Haagse toneel-combinatie" en een cabaret-ge zelschap bekend van de radio. WIJNEN GEBAK LIKEUREN GEDISTILLEERD Tuin-, bloem- en landbouwzaden. Erkend selectiebedrijf. Populieren, heesters, rozen en alle vaste planten. Ook Uw klaver-, gras-, uien- en voederbietenzaden. Beleefd aanbevelend, Kamperfoeliestraat 56, Goes. Vertegenwoordiger en depothouder: J. W. Alebregtse, Nieuweweg B 4, Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 4