3-delig „SE LELIE". - Dam 28rood. - HIDflELBHi. W. J. KOSTER. - K0RTGENE. scheurkalenders voor 1948 Voor Sint Nicolaas Heren vsi Niord-ieveland. Wat zal het zijn Dokter BruynzesI is verhinderd Hii Oientelsrs. Originele „Galathee" uienzaad. Originele „Bola" uienzaad. M. WILDEROM. Boekhandel Markusse. Wissekerke. voor I 195.-. L. de Waal. - KQÜjnsplaat. Bakkerij G. de Wilde. Sint Nicolaas, die goede man, Koopt steeds het fijnste wat hij kan. Voor boterletters, peperbollen, die dan de kamer binnenrollen, Gaat hij naar 't oud vertrouwd adres van Heuseveldt, die bakt voor zes. Bestelt dus niet te laat dit jaar, want anders komen wij niet klaar. Een boter- of banketletter? Spritsletters Grote stukken specujaas? Een lekker stukje klein speculaas? Wij leveren het U alles in prima kwaliteit en afwerking. Het is nog op inlevering, maar voordelig. Bestelt U s.v.p. vooral tijdig? Ziet voor Uw extra bon onze etalage BAKKERIJ CONTANT, KOLIJNSPLAAT. Telefoon 297. frySt en groenten bloemen en planten L. DE WAAL. ËViaand?.g spreekuur te hsuderi Verzekert U vroegtijdig van le klas geselecteerd uienzaad. Verkrijgbaar op bestelling: Hoge productie. Lang houdbaar. Vroeg rijp. Grote ronde ui. Grote opbrengst. Iets'later rijp als „Galathee". Veerwag B 47a, Kamperland. Telefoon K 1107 - 348. Pluimveehouders. Voor prima, kerngezonde hennen wende men zieh tot onderstaand adres. W. Legh, 7 maanden oud, meest aan de leg f 7.50 p. st. R. Isl. Reds, Barn., Acona's en Patrijs Legh. 8 maanden oud f 8.50 p. st. Kippen br. '46 W. Legh. f 4.50, andere soor ten f 5.50 p. st. Khaki Carnpb. een den 7'/2 mnd. f 6.p. stuk. Aanbevelend, Hoenderpark „DE SIERKIP", Hoogelande 60 W.Z., U- trecht. Deze week de volgende ontvangen: Chr. Gereformeerde kalender Filippus kalender Godsdienstige Volkskalender Honigdroppels Immanuel kalender Kruimkens van 's Heeren tafel Maranatha kalender Martha kalender Neerbosch kalender Olijftak kalender Uit de fonteinen des Heils Voorhoeve kalender De Waarheidsvriend Ons land (geïllustreerde weekkalender) Wilt ge verzekerd zijn van een kalender voor 1 948, koopt, dan spoedig een kalender. Wij weten niet of er nog bij besteld kunnen worden. Koopt nu een met koperen binnenvering, zonder vergunning U behoeft nooit meer bij te vullen en bovendien onverslijtbaar. Telefoon K 1199 - 239. Mooie chocolade figuren en chocolade letters. Ook tegen inlevering van suiker. Bestel tijdig uw sprits en boterletters. Proef eens ons fijne speculaas. Telefoon 204. Kolijnsplaat. Hebt U Uw costuum of regenjas al eens laten stomen bij De Lelie? Laat het eens door ons opknappen. Ze komen als nieuw terug. Stuurt ons een kaartje en wij komen het afhalen. Hoogachtend, D Zwart zijden kousen (maat 972-10). H Zelfbinders vanaf f 1.38. H Bretels, geheel elastiek f 2.15. Wollen sokken (in bruin, blauw, grijs en zwart). H Lederen handschoenen vanaf f 4 68. H Petten met rubberklep vanaf f 3.50. SCaaistraat 12. Telefoon 291. Voor naar Telefoon 239. Kolijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 4