NCORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD J een uitvoering. „De Lelie" No. 2347 Zaterdag 15 November 1947 51e Jaargang Y de dag te herdenken, dat zij Y voor 25 jaar in de echt wer- den verbonden. „Van zuinigheid en wijsheid". Na afloop bal. -•« -6® Verven wintermantel. boodschappentas Bascule zijn bakkerij de bakkerij ziiv. schakelarmband DRUK m UIT6AVE A. G. M. MARKUSSE TE WSSSENKERKE TELEFOON No. 308 - GIRO Mo. 32622 Abonnementsprijs f 1.50 per jaar. Franco per post f 3.00. 2240 betalende abonné's. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr D. Metselaar. Mattheüs510 1 Koningen 21 14 Openbaringen 6:11 Met dankbaarheid en blijdschap geven wij U kennis van de geboor te van ons dochtertje Wilhelmina Gerdina (Willy). S v. d. Houten. W. A. v. d. Houten- Streep. Kolijnsplaat, 11 November 1947. In plaats van kaarten. Verloofd: Wim de Vos en Marie van Driel Wissekerke, C 80c, Zaamslag, B 14, 1 November 1947. P. G. van der Weele en M. A. S. Dekker geven hierbij kennis van hun voor genomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 19 November #.s. te 2.30 uur op het Raadhuis te Sleeu- wijk. Huwelijksbevestiging te 3 uur in de Ned. Herv. Kerk te Sleeuwijk I door de Weleerw. Heer ds A. de Bruijn, Ned. Herv. predikant te Werkendam. Nieuwerkerk a.d. IJssel, Kerklaan 74. Sleeuwijk, Rijksweg 8. November 1947. Gelegenheid tot feliciteren, na afloop van de huwelijksbevestiging, van 5—6 uur in ,,'t Wapen van Sleeuwijk". Toekomstig adresOosthaven 59, Gouda. Maandag 17 Nov. a.s. hopen A wij, met onze ouders A J. C. Kesteloo t} en A A D. Kesteloo-van Oeveren A Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons mo ge sparen. Hun dankbare kinderen, Jet, Henk A en Koos. Bruinisse, November 1947. Bij mijn vertrek naar Indië groet ik alle vrienden en bekenden. J. Korshuize Jzn. Torendijk 310, Kortgene. Op 6 Nov. j.l. overleed in het Ziekenhuis St. Joanna te Goes, na een lijden van slechts enkele dagen, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Jozina Lena Deurwaarder - Verburg, in de'ouderdom van ruim 58 jaar. Namens de familie Verburg, N. Verburg. Kamperland. Hiermede vervullen wij de droeve plicht U in kennis te stellen met het overlijden van onze innig geliefde vader, be huwd- groot- en overgroot vader, de heer Abraham Jacobus Louwers, weduwnaar van Maria Johanna Kappers, in de gezegende ouderdom van 87 jaar. Schiedam, A. C. Louwers. Rotterdam, L. J. Louwers. G. Louwers- Kappers. A. J. Louwers. J. Louwers- Goos. Floranne. J. L. Louwers. A. Louwers - de Neef. Flora. Wim. Schiedam, 8 November 1947. Warande 208. Voor de vele blijken van belang stelling bij onze 25-jarige echtver eniging ontvangen, onze hartelijke dank. C. Geldof. W. P. Geldof- de Wit. Geersdijk, November 1947. Voor de grote belangstelling die wij bij onze 55-jarige echtver eniging mochten ontvangen zeggen wij onze hartelijke dank. H. A. Kramer. M. Kramer- de Looff. Kortgene. Voor de vele blijken van be langstelling, zowel van hier als elders, ontvangen ter gelegenheid mijner 70e geboortedag, betuig ik, ook namens kinderen en kleinkin deren, mijn hartelijke dank. Wed. P. Verton- van Westenbrugge. Geerdijk, November 1947. Op Zaterdag 22 November geeft de Zangvereniging „Zang Veredelt" te Kortgene in „De Stadswijnkelder" Ie Optreden van 't zangkoor onder leiding van dir. Smit. 2e Toneel. Blijspel in twee bedrijven. Toegangsprijs f 1.25, belasting inbegrepen. Plaatsbespreken en kaartverkoop dagelijks aan de zaal. Aanvang precies 7 uur. Voor de vele blijken van be langstelling, zowel van hier als elders ondervonden bij de ziekte en na het overlijden van onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader W. Dingemanse betuigen wij onze hartelijke dank. Fam. Dingemanse. Kortgene. Bij deze bericht ik het publiek van Kamperland en omgeving dat mijn adres niet meer is Veerweg B 145a maar B 277. Voor waarschuwing bij nacht drukt men op de bel bij de voor deur. H. BOUTERSE, lijkdienaar, Nieu we Achterweg, Kamperland. van japonnen en mantels, alle kleuren Dam 28rood Middelburg. Wie kan er voor mij ruim 2 kilogram schapenwol spin nen, voor de helft? C. Korshuize, C 3, Geersdijk. Te koop een goede Leeftijd 13 a 14 jaar. Veerweg B 261, Kamperland. Als er iemand is, die in het laatst van Augustus een zwart lederen gevonden heeft, wordt vriendelijk verzocht die tegen beloning terug te bezorgen bij de uitgever dezes. te koop. Draagvermogen 150 k.g. Met gewichten. Agent van dit blad, Kortgene. Ondergetekende bericht hiermede het geachte publiek van Wisseker ke dat hij annex kruidenierswaren heeft overgedaan aan J. J. Bebe- laar. Dankende voor het zovele jaren genoten vertrouwen, beveelt hij zijn opvolger beleefd in ieders gunst aan. D. VAN STRIEN. Mij aansluitende aan bovenstaan de bericht ik hiermede annex kruidenierswaren te hebben overgenomen van D. van Strien. Hopende door een vlugge en net te bediening zich ieders vertrou wen waardig te mogen maken. Beleefd aanbevelend, J. J. BEBELAAR. Ontvangen mappen papier kinderpost bloes papier kasboeken enz. enz. KAMPERLAND. Verloren op 8 Nov., tussen Achterweg Kort gene en steiger. T.b.t.b. bij L. MEULENBERG, Voorstraat21, Kats.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 1