11 November vlas-bookmachine. verende bedsteden L. BE WAAL. Telefoon 239. HUJiSPLAAT. J. VAN 6ILST. B103. KOLIJNSPLAAT. v. DELFT's Til-op Wapenstilstandsdag Dag van het oorlogsgral Een beeldige japon? zelf gemaakt. Mej. C. de Smit-Clement. SPECULAAS 1 ons speculaas Bakkerij Heuseveldt zonder vergunning, onverslijtbaar, prijs f 195.-. Klompen Klompen Olmen en witte klompen. mef 'n van Delfi's Til-Op beni U meteen klaar! J. A. Schuit Gedenkt de collecte van het oorlogsgraven- comité. Koopt een klaproos op de klaproosdag. Pracht bloembollenaanbieding voor kamer en tuin. 10 mooie hyacinten, 10 vroege tulpen, 10 grootbt. late tulpen, lOdarwin tulpen, 10 dubb. tulpen, 10 2-kl. triumphtulpen, 20 narcissen, ^gemeng de crocussen, 15 bos-hyacinten, 15 bi. druifjes, löscillaseberica, 25 iris sen geel en blauw. Al deze bloemb. van le kw. apart op soort verpakt, met gr. plantaanw. v. slechts f 4.75. Betaling bij ontv. of postwissel. Van der Voet Boot. - Bloembollenbedrijf. - Hiilegom. Bestelt U reeds speciaal samengestelde Gladfoolpakketten voor het Buitenland. Te koop aangeboden: een in prima staat verkerende FA DE WED. A. SCHIPPERS, KAMPERLAND. ja, en het aardige is Ook U kunt dit bereiken door onze prettige kniplessen te volgen. Wij leren U direct uit de platen te tekenen, dus geen overbodig schrijfwerk. Dit betekent tijd en geldbesparing. Volgt daarom een goede knipcursus. Aanmelden van leerlingen tot en met 11 Nov. Lesuren nader te bepalen. (Liefst meisjes boven de 17 jaar). Gediplomeerd coupeuse. B 28. Kolijnspiaat. zonder inlevering. Bij elke koffiebon verkrijgbaar Wissekerke Wij hebben ontvangen: Weer uit voorraad leverbaar Alle maten. Prima afwerking. Beleefd aanbevelend, Zij zijn reeds in hun nop jes, want hun moeilijkhe^ den, met het uitzoeken van geschenken voor hun Hol landse vrienden, zijn van de baan, omdat zij de boe kenschat gezien hebben van Boekhandel Markusse te Wissekerke. Hun keus is niet moeilijk meer! uitneembaar !De TIL-OP kunt U gebruiken als reiswieg, als kinder vragen en als wandelwagen (voor 1 ol 2 kinderen) net zoals U verkiest! Ideale combinatie. Opvouwbaar frame, uitneembare bak. Solide en sierlijk. Compl. meubilering Kolijnspiaat, Tel. 318

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 4