Kerstdag 1947 Wereldatlas. PREDIKBEURTEN. Distributiedienst Wissekerke. knecht ge¥raagd 7 genieten Lucerne Klaver. Bankbiljet. Leopold's „'T ZOEKLICHT" Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. G. Gelderman en Dr D. Metselaar. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Zondag a.s. 10.30 uur Ds Boerlijst en 2.30 uur Ds Versteeg, bediening H. Doop. Oud Geref. Kerk Kamperland. Dinsdag 23 Sept. 7 uur Ds van Kramp van Grafhorst. Matheus 5 1 t.e.m. 3. Handelingen 16 30. 1 Koningen 3 7b. Gerard van Hekken en Geertruida C. van Langeveld hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 1 Oc tober a.s., des namiddags om 2 uur. Kerkelijke bevestiging door de Weleerw. Heer Ds P. de Bruijn, in de Geref. Kerk te Krabbendijke, des namiddags om 2.30 uur. Wissekerke, Kerkstraat A 66 Krabbendijke, Julianastr. A 294 17 September 1947. Toekomstig adres: A 146 q, Wissekerke. Gelegenheid tot feliciteren van 5 tot 6 uur op 1 Oct. a.s. Op Dinsdag 23 September a.s. hoopt onze lieve opoe J. Maarsman-de Fouw, haar 60e verjaardag te vieren. Dat zij nog lang gespaard mag blijven is de wens van haar kleinkinderen Gilles. Kaatje. Adri. Jan. Jannie. Kortgene, September 1947. Het behaagde de Heere van ons weg te nemen, in het Aca demisch Ziekenhuis te Leiden, onze innig geliefde man en der kinderen zorgzame vader, de heer Cornells Bouterse, in de ouderdom van bijna 51 jaar. De Heere sterke ons in dit zo zware verlies. Zijn diepbedroefde vrouw en kinderen, J. M. Bouterse - van der Moere. Piet, (N.O.I.). Saar. Izaak. Mientje. Kamperland, 15 Sept. 1947. Nog af te geven: prima W. Legh. en Rh. Isl. Reds 4 mnd. f 7.50 p. st. 4'/2 mnd. f 8. p. st. Br. '46 W. Legh. t. d. leg f 4.50 p. st. Rh. Isl., Barnev., Pa trijs en Excheq. Legh. f 5.50 p. st. Prima Khaki Campbell Eenden f4. p. st. HOENDERBEDRI|F, Mulders laan 12, VEENENDAAL. De leider van de Distributiedienst Wissekerke maakt bekend: Inlevering van rijwielbanden formulieren. Alle personen, die in de afgelo pen week een formulier MD 333- 30 afgehaald hebben, kunnen dit formulier a.s. week weer inleveren, op onderstaande plaatsen en uren. Wissekerke, Maandag 22 Sept. van 9—12 uur. Kolijnsplaat, Dinsdag 23 Sept. van 9.30—12 uur. Kortgene, Woesdag 24 Sept. 9. 12 uur. Kamperland, Donderdag 25 Sept. van 9.30—12 uur. Kats, Vrijdag 26 Sept. van 9.30- 12 uur. Geersdijk, Vrijdag 26 Sept. van 2.30—4 uur. De na-inlevering zal eveneens plaats hebben op Vrijdag 26 Sept. van 2.30—4 uur te Geersdijk. De T.D. van betrokkene moet worden medegebracht. Onvol ledig ingevulde formulieren worden niet in behandeling ge nomen. Na 26 September a.s. worden geen formulieren meer in behandeling genomen. Na-inlevering van naamlijsten voor zware en vuile arbeid. De werkgevers welke deze week verzuimd hebben hun naamlijsten in te leveren, kunnen dit alsnog doen a.s. Dinsdagmiddag van 2.30 4 uur uitsluitend op het kring kantoor te Geersdijk. KNIPCURSUS Wij openen voor de abonne's van dit blad een Schriftelijke Knip- en Naaicursus. Lesg. f 2. p. mnd., porti inbegr., 2 lessen p. week. Inschrijving tot 1 Oct. onder motto „knippen", bureau v. d. blad. Wegens ziekte terstond een bij J. LEENDERTSE, „Welgelegen", Kamperland. Te huur gevraagd voor 1948 Aanbiedingen aan bureau van dit blad. Gevonden Inlichtingen bij M. VAN DER MAAS, Voorstraat 43, Kortgene. Weer verkrijgbaar: Een grote moderne atlas met 100 kaarten en bijkaarten en een alfa betisch register dat op 100 bladz. meer dan 50.000 namen bevat. Prijs f 15.-. Boekhandel (W. de Jong) Middelburg. Neen, zover is het nog niet. Maar toch beginnen de dagen weer te korten en straks zult U Uw voorbereidingen gaan treffen om met Uw gezin gezellige kerstdagen te hebben. En als het dan zover is en Uw gezin zit geschaard rondom de warme haard en de lichtende Kerst boom, dan zullen Uw gedachten ook gaan naar onze Hollandse jongens in Indië, die het zulke dagen bijzonder moeilijk kunnen hebben. En dan zult U denken: „Konden we maar iets voor hun doen, om het hen de ze dagen zo gemakkelijk mogelijk te maken, om hen te tonen, dat wij aan hen denken." Maar als het Kerstdag is, dan valt niets meer te doen, dan vormen de duizende kilometers een volkomen scheiding. En toch kunt U iets voor hen doen om de jongens met Kerstdag te laten gevoelen, dat vrienden en kennissen en het hele Nederlandse volk meeleeft met de jongens overzee. Maar dan wordt het nu tijd. De NIW1N stelt U in de gelegenheid om aan een Hollandse jongen in Indië een Kerstpakket te zenden. Wanneer aan iedere militair in Indië een Kerstpakket gezonden wordt, zijn er 155.000 pakketten nodig. Het N1WIN comité voor de gemeente Kortgene heeft gemeend, dat ook U gaarne aan deze Kerstpakketten-actie zult deelnemen. Wie heeft er geen fami lie of vrienden overzee? En wie zou hen niet gaarne met Kerstdag een verrassing willen bezorgen? Wat kunt U doen om de Kerstpakketten-actie in de gemeente Kort gene tot een succes te maken? Een ieder kan meehelpen. Op Zaterdag 27 September a.s. zal er een buscollecte gehouden worden in alle drie dorpen van deze gemeente. Het bedrag van Uw gave wordt na+uurlijk geheel aan U overgelaten. De kleinste gave is welkom, maar een ieder die de collectant toont, dat hij een gave geeft van f 5.of meer heeft de bevoegdheid zijn naam en adres aan de collectant op te geven, dat dan wordt vermeld op één der pakketten. Op de rest der pakketten, die van de opbrengt der collecte zullen worden gekocht, zal als afzen der worden vermeld: „Inwoners van het dorp Kortgene", „Inwoners van het dorp Kolijnsplaat" of „Inwoners van het dorp Kats". De opbrengst der collecte in de verschillende dorpen zal dus streng gescheiden wor den gehouden. Bovenbedoelde collecte behoeven wij niet verder bij U aan te beve len. Een ieder zal zijn plicht doen en met Kerstdag zullen een paar honderd militairen in de tropen zeggen„Ook de inwoners van de dor pen Kortgene, Kolijnsplaat en Kats leven mee met de jongens overzee." Het plaatselijk NIWlN-comité te Kortgene, A. A. Schuit, Kortgene. P. J. Bom, Kolijnsplaat. J. M. Contant, Kolijnsplaat. P. Janse, Kolijnsplaat. Ds D. Morreau, Kats. Ds W. A. Versteeg, Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2