Klaverruiters Footaardappelen Boekhandel iarkusse PREDIKBEURTEN. Bestrijding Coloradokever. Bestrijding Coloradokever. Distributiedienst Wissekerke. G. de Bak, Kats. te koop. G. de Bak. Kats. Marinus Begthel en Ali Houtman geven U, mede namens wederzijd se ouders, kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats hebben op Donderdag 7 Augustus a.s. Kerkelijke inzegening des1 voor middags 11.30 uur in de Gerf. Kerk te Heerde, door de WelEerw. Heer Ds J. Ribberink te Heerde. Kamperland, Kadedijk B 101a, Heerde, Kanaalstraat A 189, 10 Juli 1947. Toek. adres: B 113, Kamperland. G. Schrier en Pieternella J. Wabeke hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben D.V. Woensdag 30 Juli a.s. nam. 2 uur. Kerkelijke inzegening in de Ned. Herv. Kerk te Kolijnsplaat door de WelEerw. Heer Ds J. H. Kluiver van 's-Gravenpolder, nam. 2.30 uur. Baarle-Nassau, Singel A 13, Kolijnsplaat, O.-Achterweg A 219, 18 Juli 1947. Heden overleed in volle vre de, na langdurig gedragen lij den onze geliefde vrouw, zorg zame moeder, dochter-, zuster en behuwdzuster Johanna Cornelia van Gilst, in de ouderdom van ruim 34 jaar. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Uit aller naam, haar diep bedroefde man en kinderen, „Sonnevank" Verburg. Kolijnsplaat Tonnie. Hanneke. „Sonnevanck", 10 Juli 1947. H De teraardebestelling heeft n plaats gehad Maandag 14 Juli g op de begraafplaats van het 9 San. „Sonnevanck" te Harder- Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde man, va der, behuwd-, groot- en over grootvader, de heer Willem Brouwer, in de ouderdom van 89 jaar en 3 maanden. Wed. W. Brouwer - Verhulst en familie. Kolijnsplaat, 16 Juli 1947. Getroffen door de vele blijken van medeleven tijdens de korte ziekte en het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame, on vergetelijke moeder, behuwd- en grootmoeder, zeggen wij U allen onze oprechte dank. Inzonderheid dokter Bruynzeel en zuster West- strate voor hun lieve hulp onze.zië- ke bewezen. Uit aller naam, K. Steur. Kamperland, Juli 1947. De receptie van C. J. Hoek Dierenarts en M. J. Franke wordt gehouden op 21 Juli van 4 tot 5.30 uur in hotel „Graaf van Buren" te Kortgene. Voor de vele bewijzen van be langstelling, ontvangen van 't ge meentebestuur, ouders, oud-leerlin gen, leerlingen en personeel der 0.L. School te Kortgene bij 't af scheid der school, mijn hartelijke dank. Mej. L. J. Poerstamper. Kortgene, Juli 1947. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Maandag 21 Juli 7 uur Ds van Stuyvenberg. De burgemeester van Wissekerke Gelet op artikel 4 van het Colo- radokeverbesluit 1941 Overwegende, dat naar het oor deel van het hoofd van de Plan- tenziektenkundigedienst gevaar be staat voor vestiging van de Colo radokever in deze gemeente; Gezien de mededeling van het hoofd van de Plantenziektenkundi- gedienst van de maatregelen, die moeten worden getroffen; Beveelt: het aardappelgewas op alle in deze gemeente gelegen percelen te bespuiten met water, waaraan op 100 liter 500 gram calciumarsenaat is toegevoegd met de bepaling dat: 1. de bespuiting moet plaatsheb ben in de periode van 21 Juli tot en met 30 Juli 1947; 2. de vjoeistof in een hoeveelheid van ongeveer 800 liter per hec tare over het gewas moet wor den verdeeld; 3. de bespuiting zodanig moet worden uitgevoerd, dat alle bla den van de aardappelplanten met de vloeistof bevochtigd worden en bij zodanige weers gesteldheid, dat zij dezelfde dag nog kunnen opdrogen. Wissekerke, 16 Juli 1947. De burgemeester voornoemd, J. J. van der Maas. De burgemeester van Kortgene; gelet op artikel 4 yan het Colo- radokeverbesluit 1947; overwegende, dat naar het oor deel van het hoofd van de Plan- tenziektenkundigedienst gevaar be staat voor vestiging van de Colo radokever in deze gemeente; gezien de mededeling van het hoofd van de Plantenziektenkundi- gedienst van de maatregelen, die moeten worden getroffen; Beveelt: het aardappelgewas op alle in deze gemeente gelegen percelen te bespuiten met water, waaraan op 100 liter 500 gram calciumarsenaat is toegevoegd met de bepaling, daf: 1. de bespuiting moet plaatsheb ben in de periode van 21 juli tot en met 30 Juli 1947; 2. de vloeistof in een hoeveelheid van ongeveer 800 liter per hec tare over het gewas moet wor den verdeeld; 3. de bespuiting zodanig moet worden uitgevoerd, dat alle bladeren van de aardappelplan ten met de vloeistof bevochtigd worden en op zodanig uur en bij zodanige weersgesteldheid, dat zij dezelfde dag nog kun nen opdrogen. Kortgene, 16 Juli 1947. De burgemeester voornoemd, A. A. Schuit. De leider van de distributiedienst Wissekerke maakt bekend: Aanvragen, brandstoffen. Ten behoeve van deverwarming van gebouwen, werkplaatsen, win kels, spreekkamers van doktoren e.d. gedurende de a.s. winter, moe ten, voor zover zulks nog niet geschiedde, vóór 26 Juli a.s. aan vraagformulieren MD 393-06 wor den ingediend. Van 26 juli a.s. af zullen geen aanvraagformulieren meer worden uitgereikt of ingeno men. Belanghebbenden dienen hier mede rekening te houden, aange zien zij bij nalatigheid moeilijkhe den zullen ondervinden bij hun voor ziening met brandstoffen in de ko mende winter. De formulieren kun nen volgende week op de bekende plaatsen en uren worden afgehaald en ingediend. Inlevering naamlijsten bijzondere arbeid. Werkgevers, denkt U er om dat volgende week de naamlijsten voor zware en vuile arbeid ingeleverd moeten worden? Slagers en mel kers moeten hun formulieren MD 233-51 inleveren. De datum van in levering staat op de naamlijsten vermeld. De copie-naamlijst moet pas worden ingeleverd bij het af halen van de toeslagkaarten of rant soenbonnen. Uitreiking schoenenbonnen bij verjaring. Aan de kinderen die geboren zijn in de maand Juli van een der ja ren 1932 tot en met 1945, alsmede aan de kinderen die geboren zijn in de maand September 1946, en die in het bezit zijn van een inleg vel waaraan zich de bon 604 be vindt, zal een schoenenbon worden verstrekt, echter niet naar keuze. De uitreiking zal plaats hebben volgende week op de bekende plaat sen en uren. Medegebracht moet worden de T.D. met het bijbehorende inlegvel. Afhalen formulieren voor rijwielbanden. Zij die de beschikking hebben over een rijwiel en sinds 1 Januari 1945 nog nooit in het bezit zijn gesteld van bonnen voor rijwiel banden, kunnen in de loop van vol gende week een aanvraagformulier MD 333-30 afhalen op de bekende plaatsen en uren. Dit geldt ook voor degenen die thans wel een aanvraag lopende hebben, maar nog nooit geen bonnen voor rijwielbanden hebben ont vangen. Bij het afhalen van de formulie ren moet de T.D. van betrokkene worden medegebracht. Omtrent het indienen van deze formulieren zal nog een nadere publicatie verschij nen. Volgende week zal ook des mid dags op de bekende plaatsen en uren zitting worden gehouden. Inlevering detaillisten Kolijnsplaat. Detaillisten van Kolijnsplaat moe ten volgende week, in plaats van Dinsdag, a.s. Vrijdag hun bonnen inleveren op de bekende uren. uit voorraad leverbaar. Met de N.C.R.V. naar d@ Hellendoornsche berg. Nog 12 plaatsen van de 36 beschik baar. Dus 24 gaan er al mee. Talm niet langer. Joh. Verburg, Kamperland. Coöp. Vereniging Weegbrug „De Eendracht" G.A. te Kamperland. Buitengewone ledenvergadering te houden op Maandag 21 Juli 1947 's avonds 7 uur in het café bij J. C. van de Vreugde te Kamperland. Agenda Bespreking aankoop loskraan. Voorkomende zaken. Sluiting. HET BESTUUR. Bintjes B Koopmansblauwe A Zeeuwse blauwe A. Zeeuwse bonte B Bevelanders A enz. Aanbevelend, Telefoon K 1109 - 208. Tekenhaken Rood en blauw merkkrijt Kinderpost Speelkaarten Plakband Brievenwegers Kleurkrijt Tekendozen Etiketten Vulpotloden Gom Gradenbogen Perforateurs Hechimachines Nietjes Stempelkussens Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 3