KI auto-, motor- en tractorbezitters I Eet nu vis prima jonge hennen Loten. Loten. „HILMIJ" loten Garage van den Berg. Attentie. VLECHTWERK Openluchtsamenkomst Wij staan allen voor U klaar Er staat voor U klaar bewaam en vakkundig personeel vlug, goed en voordelig De Kleine Bazar te Wissekerke. Huwelijk. Joh. Eggebeen. Wolfaartsdijk. haar repetities aanvangen. H. H. Pluimveehouders, Bekendmaking. een knecht gevraagd. 6000 spruitkool- en rodekoolplanten. Lotisico-loten Kastranden Komkommerschaven Eau de Cologne Hallo. Hallo. Afscheid Mej. Poerstamper. Linialen tot 50 cm. en Driehoeken. Spruitkoolplanten te koop. van het Leger des Heils a.s. Woensdag 9 Juli in de kom van de gemeente Kortgene en a.s. Zaterdag 12 Juli in de kom van de gemeente Wissekerke. Zang - Muziek - Getuigenissen - Toespraken. Komt U ook luisteren? Aanvang HALF ACHT. Bel een der onderstaande nummers opvoor binnen- en buitenlandse reizen met verschillende nieuwe 6-persoons auto's. Het veer Kortgene Wolfaartsdijk wordt niet in rekening gebracht. Kortgene, M. de Looff Telefoon K 1108 - 326 Kamperland, Iz. Lamain Telefoon K 1107 - 302 Kamperland, M. van Halst Telefoon K 1107 - 234 Kolijnsplaat, Gebr. v. d. Weele Telefoon K 1199 - 324 Kolijnsplaat, Jac. Schuit Telefoon K 1199 - 318 Wissekerke, Iz. de Moor Telefoon K 1107 - 210 Wissekerke, P. van Damme Telefoon K 1107 - 224 De gezamenlijke taxiehouders van Noord-Beveland. Wij zijn geslaagd in onze bekende werkplaats ter beschikking te krijgen, zodat wij thans aan de zeer vele verzoeken kunnen vol doen om ook Uw defecte machine te repareren of te reviseren. Bandenreparatie, levering olie en benzine. Ook voor prima laswerk naar Telefoon 201Achterweg Kolijnsplaat. en voor huishoudelijke artikelen gaan we naar Meisjes en vrouwen van de wer kende en boerenstand. Weet U dat Nederlands Grootste Huwelijksbe middelingsorganisatie, geheel onder vrouwelijke directie, voor U zeer veel serieuze relaties heeft en di recte kennismaking is gegarandeerd? Vraagt direct inlichtingen. „EXCELSIOR" Hoofdkantoor Mi nisterpark 18a, Hilversum Kantoor te Vlissingen, Coosje Buskenstraat 40. Geopend 25 uur. ook Zat. en Zond. 's Maandags gesloten. Drogeifis Stokvis Nieuwe haring Zoutevis vanaf 85 cent per kilo. P. A. Meulenberg, Kamperland. Maandagavond half acht zal de zangvereniging „Sursum Cor- da" te Geersdijk, in de consistorie der Geref. Kerk Nieuwe leden van harte welkom. Wij leveren u weer van 6 en' 8 weken oud. Aanbevelend, J. van Gilst - Kolijnsplaat Alle kippenhouders, die eieren willen leveren, kunnen deze afge ven: te Kamperland, Maandag 30 Juni bij Joh. Verburg, zitting van 12.30 tot 2 uur; te Wissekerke, Maandag 30 luni bij J. Dourleijn, zitting van 4 tot 5 uur; te Kats, .Kortgene en Geersdijk wordt aan de bedrijven afgehaald; te Kolijnsplaat Zaterdagmiddag na 3 uur bij de verzamelaar Thomas de Looff. Wegens dienstplicht terstond GEBR. VAN DE LINDE, Prinsen- dijk, Kortgene. Te koop Direct leverbaar. C. VAN GILST, B 69, Kolijnsplaat. Werknemers in de bouwbedrijven en wegenbouw enz. kunnen hun restant vacantiebonnen inleveren van 28 Juni tot uiterlijk 2 Juli. Schildersbonnen bij hun organi satie. Let op de datum. M.J. CONTANT, KOLIJNSPLAAT. Correspondent Bouwbedrijven. trekkende op de Staatsloterij a f 2.50 voor ','20 zenden wij U na ontvangst van het geld per omgaande toe. SUURMOND. KOLIJNSPLAAT. Gevraagd leerjongen voor bankwerkerij en garage. D. A. VAN DEN BERG, Garage, Kolijnsplaat. Zo juist ontvangen: vanaf 50 cent tot 385 cent per flacon. P.A. Meulenberg, Kamperland. Wij hebben weer Bestel spoedig, de voorraad is beperkt. Aanbevelend, J. van Gilst, A12, Kolijnsplaat. trekkende op de Staatsloterij worden U onder geheimhou ding bezorgd. Agent voor Noord-Beveland, SUURMOND. KOLIJNSPLAAT. Verloren tussen zeedijk Vliete- polder en Kortgene veer een zil veren hanger met steen. Tegen beloning terug te bezor gen bij uitgever dezes. Op 1 Juli a s. zal mej. Poerstam per, onderwijzeres aan de O.L. school te Kortgene, het onderwijs gaan verlaten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, na gedurende meer dan 35 jaar haar beste krachten daar aan te hebben gegeven. De leerlingen en oud-leerlingen der school hebben gemeend hun dankbaarheid voor het vele goede, dat de scheidende onderwijzeres hun op hun levensweg heeft mede gegeven, haar te moeten tonen door het organiseren van een afscheids avond, waarbij tevens het gemeen tebestuur vertegenwoordigd zal zijn. Alle oud-leerlingen en bekenden worden hierbij uitgenodigd op Woensdag 3 juli om 8 uur in de school aanwezig te zijn. Het comité. H U W E L IJ K. Katholieken van Nederland. Sinds 1938 hebben talrijke Dames en He ren via onze discrete bemiddeling elkaar gevonden. Wij bemiddelen enkel en alleen voor Katholieken. Verdere inlichtingen geheel vrijblij vend. Bemiddelingsbureau voor Ka tholieken „INTERNOS", Zuiderweg 119, Hilversum. Telefoon 6180. Boekhandel Markusse, Wissekerke. G. DE REGT, Kamperland. een nieuwe 6-persoons Chevrolet-auto 1947, voor bin nen- en buitenlandse reizen. Bel op: K 1198 - 295. Wij staan zo aan de boot. Tevens ruime gelegenheid om benzine en olie te tanken. Beleefd aanbevelend, Telefoon 295 (K 1198).

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 3