Douwe Egberts j werk- kleding? lederwaren Eierleveranciers. De Kleine Bazar. THEE Er staat voor U klaar Wilt u Een DrMEENK's poeder. Joh. Eggebeen. Wolfaartsdijk. A. van der Weele. M. Noordhoek. In het vervolg om de 14- dagen Demonstratie De Zevende Sluier. Timmerlieden Metselaars of aankomende R. SLOTEMA vi NI. H. Onze voorraad hebben we weer belangrijk kunnen uitbreiden. Zie etalage. Zie etalage. T 55 spoedige levering op Uw bonnen voor Zendt ze dan naar OPGERICHT 1675 Een beetje water. is alles.wotUnoodig hebt om de hevigste hoofdpijn kwijt te raken. Prijs per poeder 5 cent. Ook In practlsch zakétul van 6 poeders. Alléén echt met den driehoek N.V. PHARM. CHEM. FABRIEK 7h E.M.BRASKAMP-HOLLAND een nieuwe 6-persoons Chevrolet-auto 1947, voor bin nen- en buitenlandse reizen. Bel op: K 1198 - 295. Wij staan zo aan de boot. Tevens ruime gelegenheid om benzine en olie te tanken. Beleefd aanbevelend, Telefoon 295 (K 1198). U kunt a.s. Maandag 16 Juni Uw eieren inleveren te: Kamperland van 9 tot 11 uur in café Wirtz. Wissekerke van 1 tot 3 uur bij de Moor. Geersdijk van 4 tot 5 uur bij Lanse. Op a.s. Vrijdag 20 Juni te: Kortgene van 9 tot 11 uur bij Verhage. Kats van 4 tot 5 uur bij Meulenberg. Kolijnspiaat van 2 tot 3 uur. Verzamelaars, Landelijke Rijvereniging „Noord-Beveland". op Zaterdag 21 Juni op het gemeentelijk sportterrein te Kolijnspiaat. Aanvang half 3. Toegangsprijs 75 cent. Kinderen 25 cent. Donateurs vrije toegang op vertoon van hun kwitantie. Oe Bio-Onderneming presenteert: Een triomf der -Engelse filmkunst. Zaterdag 14 Juni te Kolijnspiaat in zaal de Patrijs om 6.30 en 9 uur. Plaatsbespreking van 4—S uur. Toegang 14 jaar. Wij vragen voor wederopbouwwerk. Nieuwe modellen van meisjes- en dames hand- en schoudertassen, portemonnaies voor kinderen, meisjes, dames, jongens en heren, portefeuilles voor kinderen, meisjes, dames, jongens en heren, lederen kam- en foto-etuitjes, lederen boodschaptassen.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 4