het woonhuis het woonhuis de tuin een een balavond 5 luni a.s. Boekhandel Markusse. PREDIKBEURTEN. een damesfiets. Pluimveehouders! NIEUWE BURG publiek verkopen: en erf met erfp. grond ingekuild bietenblad Verloren worden en op zodanig uur en bij zodanige weersgesteldheid, dat zij dezelfde dag nog kun nen opdrogen. Kortgene, 27 Mei 1947. De burgemeester voornoemd, A. A. SCHUIT. Jacobus 54-5-9b Genesis 31 7 t.e.m. 13 2 Koningen 525-26 HUIDVERZORGING Tegen zonnebrand, stuklopen, door zitten, schrijnen, smetten, en ter verbetering der huid: Purol of Pu- rolin. Door 't crême-karakter is Pu- rolin geliefd door de vrouw voor zichzelf en de baby. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. G. Gelderman en Dr D. Metselaar. Huismoeders opgepast Minderwaardig wolbieekmiddel. Een goed wolbleekmiddel behoort voor het allergrootste deel te be staan uit natrium-hydrosulfiet. Han dige knoeiers echter brengen de laatste tijd een „wolbleekmiddel" in de handel, waarin dit product door veel goedkopere grondstof is vervangen. Soms is het keukenzout, soms glauberzout, en het gevolg is, dat het wolbleekmiddel niet bleekt. Toch wordt dit goedje aan het pu bliek verkocht tegen een prijs, die de waarde vele malen overtreft. Zo worden busjes voor 25 cent aangeboden, waarvan de inhoud een waarde heeft van nog geen anderhalve cent en bovendien on voldoende is om een behoorlijk kledingstuk te bleken. De prijscontrole heeft tegen vier handelsondernemingen te Strijen, Amsterdam, Maassluis en Schiedam proces-verbaal opgemaakt. Muziekconcours Wemeldinge. Op het j.l. 2e Pinksterdag gehou den muziekconcours te Wemeldin ge waren de prestaties van de deel nemende Noordbevelandse muziek gezelschappen als volgt „Ons Genoegen", Kamperland, in de afd. Uitmuntendheid Fanfare, 151 punten, 2e prijs. „Eendracht maakt macht", Kort gene, 149 punten, 2e prijs. „Wilhelmina", Kolijnsplaat, 160 punten, 2e prijs. Beide gezelschappen speelden in de afd Uitmuntendheid Harmonie. „Apollo", Wissekerke, in de Su per afd. Harmonie, 171 punten, le prijs. Huiswerkboekjes Linialen 50 cm Schetsboeken voor patroon-tekenen Plakband Sisal-touw Tekendozen Kamperland. Zondag a.s. 3 keer Ds de Reuver van Terneuzen. Met groot blijdskap en dank aan die gewer deel ons aan vrinde en bekendes mee dat ons een lief doch- tertjie is gebore. Jacoba Marijke. H. C. Keuris. N. P. Keuris - de Waal. Bloemfontein, 20 Mei 1947. Met grote blijdschap en dank baarheid aan God geven wij U ken nis van de geboorte van onze zoon Reinier. A. J. van der Welle. C. M. van der Welle- Sturm. Middelburg, 24 Mei 1947. Kanaalweg 16w. 1931 31 Mei 1947 Enige vrienden uit Noord- V Beveland feliciteren Marie Zwemer Ad. te Kamperland hartelijk met haar jaardag. Nog veel gezelligheid Marie. Op 3 Juni hoopt onze vriend Jan Munter uit „Rustoord" zijn Y 55ste verjaardag te herdenken. Enige vrienden. 1892 1947 i» De 3de Juni hoopt V J. Munter y zijn 55ste verjaardag te vieren. Dat hij nog lang bij ons mag A blijven is de wens van A zijn vrienden. A Kolijnsplaat, „Rustoord". Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droef heid, na een langdurig, smar telijk, doch geduldig gedragen lijden, onze innig geliefde moe der, behuwd- en grootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Lena Johanna de Lange (weduwe van I. de Looff), in de ouderdom van ruim 66 jaar. Krabbendijke H. de Looff. G. Cath. de Looff - van der Moere. Le en Jan. Kamperland: L. M. de Visser- de Looff. N. de Visser. Kees, Le en Iman. Goes, ziekenh. Oostwal Maatje L. de Looff en verdere familie. Kamperland, 29 Mei 1947. Te koop L. ABRAHAMSE, A 237, Wisse kerke. Heden nam de Heere uit ons midden weg, onze geliefde va der, grootvader en overgroot vader, de heer Bastiaan Bastiaanse, in de gezegende ouderdom van ruim 92 jaar. Fam. Douw. Fam. Van Gilst. Kolijnsplaat, 23 Mei 1947. Bij ons vertrek naar Doetinchem, Koningstraat 4, roepen wij vrienden en bekenden op Noord-Beveland een hartelijk vaarwel toe en zeggen hierbij alle lidmaatschappen op. Fam. Dalhuisen. Kortgene. Voor de vele blijken van deel neming betoond bij het overlijden van onze geliefde tante Neeltje Verhulst-Wattel, betuigen wij onze hartelijke dank. Fam. Eversdijk. Fam. Verhulst. Wissekerke, Mei 1947. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen na het overlij den van onze. geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder A. van der Kreeke-Geelhoed, betuigen wij onze hartelijke dank. Fam. A. van der Kreeke. Kamperland, Mei 1947. Voor de vele hartelijke bewijzen van deelneming en medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder Lena Flipse - Eikenhout, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, Iz. Flipse. Kats, Mei 1947. Voor de vele belangstelling, ons op 15 Mei j.l. betoond, zeggen wij allen onze hartelijke dank. C. Tazelaar. M. Tazelaar - Noordhoek. Kats, Mei 1947. HIEUWE BURG 35 - 37 MIDDELBURG V_ U kunt a.s. Maandag 2 juni Uw eieren inleveren te: Kamperland van 9—11 uur bij de heer Wirtz. Wissekerke van 1—3 uur bij de heer de Moor, bode. Geersdijk van 4—5 uur bij de heer Lanse, wagenmaker. Kortgene op Vrijdag 6 juni van 911 uur bij de heer Verhage, winkelier. Kats op Vrijdag 6 Juni van 2—3 uur bij de heer Meulenberg, café. Kolijnsplaat op Vrijdag 6 juni van 45 uur bij mej. A. van der Weele. De verzamelaars, A. van der Weele. M. Noordhoek. kantoor- machines MIODEIBURG Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op in café „de Kroon" te Wissekerke A. nam. 7 uur ten verzoeke van de Diaconie der Ned. Herv. Ge meente te Wissekerke: (Armhuis) aan de Dorpsdijk te Wis sekerke, groot 2.20 are. Aanvaarding in genot van de huur vanaf de betaling van de koopsom, uiterlijk 5 Juli a.s. B. nam. 7.30 uur ten verzoeke van de heer J. Meulenberg te Wisse kerke 1. aan de Dorpsdijk A 211 te Wisse kerke, groot 1.20 are. 2. te Wissekerke in de Torenpolder, groot E58 are. Aanvaarding en betaling uiterlijk 5 Juli a.s. Bezichtiging Dinsdag en Woens dag van 7 tot 8 uur nam. Te koop en de le en 2de snede van pint. 1,5 gemet Lucerneklaver. JAC. DIELEMAN, Onrustpolder, Kamperland. Ter herdenking van haar 15-jarig bestaan geeft de Korfbalvereniging S.S.S. te Kolijnsplaat op Woensdag 4 Juni a.s. en na afloop in hotel „Zeelandia". Aanvang wedstrijd 7 uur. Het bal is alleen toegankelijk voor leden, donateurs en genodigden. op 2de Pinksterdag in de Kamper- iandse duinen een bril met licht hoornen montuur. Tegen beloning terug te bezorgen bij JAC. DE WAARD, B 308, Kam perland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 3