MANSE. PREDIKBEURTEN NIEUWE BURG MUZIEKLERAAR KOLIJNSPLAAT herencostuum, der jaren 1932 tot en met 1945, alsmede aan de kinderen, die ge boren zijn in de maand Juli van het jaar 1946. Aan deze kinderen zal geen bon naar keuze worden verstrekt. Uitreiking op cijfer-aan- wijzing zal deze maand niet plaats vinden. Medegebracht moet worden de T.D. met bijbehorend inlegvel. Kolijnsplaat op Dinsdag 27 Mei van 9 tot 11 uur. Kortgene op Woensdag 28 Mei van 9 tot 10.30 uur. Kats op Woensdag 28 Mei van 9.30 tot 10.30 uur. Wissekerke op Woensdag 28 Mei van 1.30 tot 3 uur. Kamperland op Donderdag 29 Mei van 9.30 tot 11.30 uur. Geersdijk op Vrijdag 30 Mei van 2.30 tot 4 uur. Sluiting kantoor en agentschappen. Volgende week zullen de agent schappen de hele week gesloten zijn. Het kringkantoor te Geersdijk zal uitsluitend volgende week ge opend zijn Woensdagmiddag, Don derdagmiddag en Vrijdagmiddag, telkens van 2.30 tot 4 uur. Inlevering detaillisten i.v.m. Pinksteren. Detaillisten van Wissekerke, Geersdijk en de Slagers moeten a.s. Dinsdag inleveren. Detaillisten van Kolijnsplaat a.s. Vrijdag. Nahum 1 7 begin Psalm 118:4 Genesis 3318 t.e.m. 20 Geref. Gem. Kortgene. Zondag a.s. 10, 2.30 en 6.30 uur de heer Hegeman van Slikkerveer. Geref. Gem. Kolijnsplaat. Maandagmorgen 10 uur de heer Hegeman. Kolijnsplaat. Dinsdag a.s. 2.30 en 6.30 uur Ds van der Poel van Giesendam. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr J. L. J. Bruynzeel te Wissekerke en Dr L. P. Maas te Kolijnsplaat. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Gommert. J. P. van Maldegem. J. W. van Maldegem - Markusse. Willy. Kortgene, 16 Mei 1947. Heden werden wij grotelijks ver blijd met de geboorte van een doch tertje. Wij noemden haar Bastiana Jacoba. I. P. Schippers. J. Schippers- Franke. Kolijnsplaat, 16 Mei 1947. Met grote blijdschap geven wij U kennis- van de geboorte van ons dochtertje Klazina Cornelia. J. P. Augustijn. K. Augustijn- de Looff. Wissekerke, 18 Mei 1947. God schonk ons tot grote blijd schap een dochtertje en zusje, dat wij Geertruida Cornelia noemden. K. C. Versluis. C. J. Versluis de Smit. Piet. Maris. Cornells. Gerard. Wim. Wissekerke, 19 Mei 1947. In plaats van kaarten. Verloofd: Elly van den Berg en 'J. J. Breunisse. „Vlietenburg", Wissenkerke, „Rust en Vrede", Oosterhout (GId), Pinksteren 1947. 29 Mei hopen onze geliefde ouders, behuwd- en groot- ouders Willem Bosselaar en a Jacomina Cornelia Strijd a de dag te herdenken waarop zij voor 35 jaar in het huwe lijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Geersdijk, Mei 1947. Zo de Heere wil en zij le- ven, hopen onze lieve opa en opoe te Geersdijk Willem Bosselaar en Jacomina Cornelia Strijd op Donderdag 29 Mei hun 35-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun kleinkinderen Wim. Adrie. Kootje. Kamperland, Mei 1947. Heden heeft God tot Zich genomen onze lieve man en vader Jacob Bartholomeus Wisse, in de ouderdom van 68 jaar. Fijnaart, 20 Mei 1947. Wilhelminastr. 247. P. M. Wisse- van Oost. Nieuwe Pekela: J. C. Wisse. A. Wisse - Verhorst. Voorburg C. J. Wisse. A. D. A. Wisse- Levinsohn. Fijnaart D. M. Straasheym - Wisse. J. A. Straasheym. De begrafenis heeft Vrijdag, 23 Mei te Fijnaart plaats ge had. Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig gedul dig gedragen lijden, onze lie ve zorgzame moeder Lena Eikenhout (wed. van Abr. Flipse), in de ouderdom van 68 jaar en 8 maanden. Kats Iz. Flipse. M. Flipse - Meulenberg. Lena en Bram. Kortgene G. Flipse. M. Flipse - Broekhoven. Lena en verloofde. Wissekerke: P. Schrier - Flipse. H. A. Schrier. Kolijnsplaat L. van der Weele - Flipse. L. van der Weele." Kats: Flipse. Eindhoven: J. Flipse. S. Flipse - Sanders. Brammie eri Ineke. Kolijnsplaat G. Flipse-Geelhoed. G. Geelhoed. Gilles en Leny. Kats: A. Flipse. P. Flipse - Clement. Leny. Eikenhout - Flipse. I. Eikenhout. Eindhoven: M. Flipse en verloofde. Kats, 18 Mei 1947. Op 18 Mei ging van ons heen onze lieve opoe Lena Flipse - Eikenhout. De kleinkinderen, Kortgene Lena. Kats: Lena en Bram. Kolijnsplaat: Gilles en Leni. Eindhoven Brammie en Ineke. Kats: Leni. Voor de vele en zeer hartelijke blijken van belangstelling, ter ge legenheid van Qnze 60-jarige echt vereniging ontvangen, zeggen wij, mede namens onze kinderen, be huwd-, klein- en achterkleinkinde ren, onze hartelijke dank. Inzonder heid aan het bestuur van het Wa terschap Oud en Nieuw Noord- Beveland en aan de Buurtvereni ging. W. Brouwer. H. Brouwer - Verhulst. Kolijnsplaat, Mei 1947. Voor. de vele, zeer vele blijken van belangstelling, welke wij bij ons 30-jarig huwelijk ondervonden, betuigen wij onze hartelijke dank. J. Eversen. M. A. Eversen - Overbeeke. Goes, Wijngaardsfraat 34. Voor de zo vele belangstelling, ons op 17 Mei j.l. betoond, zeggen wij allen onze hartelijke dank. J. de Fouw. G. de Fouw- Kramer. Kolijnsplaat, Mei 1947. Voor de op 18 dezer ontvangen blijken van belangstelling zeg ik hartelijk dank. Deurwaarder Heijboer. Koj^gene, Mei 1947. Voor de vele belangstelling, ons op 12 Mei j.l. betoond, zeggen wij allen onze hartelijke dank. Ds en Mev. van Aller. Geersdijk, Mei 1947. Voor de vele hartelijke bewijzen van deelneming en medeleven, ons betoond na het overlijden van onze innig geliefde vrouw en moeder, mejuffr. L. D. Boutsrse - Kempe, betuigen wij onze hartelijke dank. P. Bouterse. Kamperland, Mei 1947. Voor de vele bewijzen van be langstelling, ons op 4 Mei betoond, zeggen wij aan allen onze hartelij ke dank. G. Goudswaard. C. Goudswaard - de Smit. Wissekerke, Mei 1947. Hiermede betuigen wij onze har telijke dank voor de vele geluk wensen op 10 Mei j.l. ontvangen. P. D. Vroonland. M. M. Vroonland - Huige. Kolijnsplaat, Mei 1947. MIDDELBURG kan weer enkele nieuwe leer lingen aannemen. Het bestuur van de Onderlinge Varkensverzekering „Draagt Elkan ders Lasten" te Kamperland maakt bekend, dat degenen die nog als lid tot de vereniging wensen toe te treden, zich voor 1 juni a.s. ge lieven op te geven bij de secretaris, aangezien in de maanden Juni^ot en met September geen nieuwe le den worden aangenomen. Namens het bestuur voornoemd, J. LEENDERTSE, Secretaris. Kamperland, 20 Mei 1947. Te koop een nieuw zwart forse maat, zonder punten, billijke prijs. Brieven letter AG bureau dit blad.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2