PftEDSKBEÖÜÏEÜ Geref. Kerk Wissekerke. Dankbetuiging. spreekuur Dlstributiedienst Wissekerke. de no 291 en hoger. Kamperland. Op Donderdag 22 Mei des v.m. de no B 1 t.e.m. B 50 en des n.m. de no B 51 t.e.m. B 90. Op Vrijdag 23 Mei des v.m. de no B 91 t.e.m. B 140 en des n.m. de no B 141 t.e.m. B 180. De zittingsuren voor Wissekerke zijn des v.m. van 9—12 uur en des n.m. van 13.30 uur. Voor Kamperland des v.m. van 9.30—12 uur en des nam. van 1—3 uur. Medegebracht moet worden: 1. T.D. met inlegvel. 2. Bonkaart 705. 3. Het volledig ingevulde formu lier MD 323-15 voor brandstof fen. 4. Oude brandstoffenkaart T 606. Bovengenoemde bescheiden moe ten per gezin worden aangeboden. Losse inwisselingsbonnen worden in geen geval aange nomen. Uitreiking toeslagkaarten voor a.s. en jonge moeders. Alle a.s. en jonge moeders, wel ke in het bezit zijn van een inleg vel C.M. 703, kunnen a.s. week op de bekende plaatsen en uren hun toeslagkaart afhalen. Medegebracht moet worden de distributiestamkaart met het inleg vel C.M. 703 en de jonge moeders tevens de stamkaart van de jong geborene. Kortgene. Op 18 Mei a.s. is het 35 jaar geleden dat de heer G. Heijboer alhier tot Deurwaarder werd benoemd. Naar wij van bevoegde zijde vernamen zal getracht worden om met Kolijnsplaatse kermis windhon- denrennen te organiseren. VOETBAL. Wemeldinge - Wissekerke 2-1. Door het niet opkomen van de aangewezen scheidsrechter wordt door beide ploegen goed gevonden dat iemand van Wemeldinge de lei ding in handen zal nemen. Het spel is nauwelijks 5 minuten oud of Wemeldinge neemt de lei ding met een voor de Wissekerkse doelman onhoudbaar schot (1—0). Wissekerke bouwt hierna mooie aanvallen op maar weten ze niet in doelpunten om te zetten. Zo nu en dan wordt door Wemeldinge een beetje ruw aangevallen, doch de scheidsrechter laat doorspelen. Dit heeft de spelers van Wissekerke ook wel een beetje van de kook gebracht. Nadat de rust met de stand 10 was ingegaan, hervatte Wemeldinge de tweede helft weer het offensief en kreeg Wissekerke aanval op aan val te verduren, doch konden ook nu nog niet de stand verhogen. Na 30 minuten spelen kreeg de rechts binnen van Wemeldinge de bal goed toegespeeld en joeg hem voor de tweede keer in de touwen (20). Na nog wat op en neer golven van de strijd kreeg 3 minuten voor het einde van Halst nog een kans en deze werd dan ook goed benut (2—1). Hierop blaast de scheids rechter het einde en heeft Wisse kerke haar laatste competitiewed strijd verloren. Jesaja 398a Psalm 51 6a9b Richteren 1622 Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. G. Gelderman en Dr D. Metselaar. Zondag a.s. 10 en 2.30 uur de heer A. Vingerling uit Goes. Heden werden wij verblijd met de geboorte van een dochter, die wij noemden Anna Alida. De Heer en Mevrouw D. Morreau-van Eist. Ned. Herv. Pastorie Kats. 5 Mei 1947. Met grote blijdschap geven we kennis van de geboorte van ons dochtertje Lena. M. Breas. T. Breas - Filius. Kats, 14 Mei 1947. Ondertrouwd G. Kistemaker en J. van Maldegem. De huwelijksvoltrekking is be paald op 28 Mei a.s. Huwelijksinzegening door de Wel- eerw. Heer Ds W. A. Versteeg, des nam. 3 uur in de Ned. Herv. Kerk te Kortgene. Receptie na de huwelijksvoltrek king van 57 uur in „de Stads- wijnkelder" te Kortgene. Middenmeer, Oudelanderweg C 40, Kortgene, Prov. straatweg 410, Mei 1947. Vandaag 17 Mei vieren J. de Fouw en G. de Fouw-Kramer hun 25-jarig huwelijksfeest. Dat zij nog lang gespaard A mogen blijven is de wens van familie Kramer. Kolijnsplaat, Mei 1947. 20 Mei hopen onze geliefde ouders, behuwd-, groot- en overgrootouders W. Brouwer en H. Verhulst de dag te herdenken waaroo i zij voor 60 jaar in het huwe- Y lijk traden. Y Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen. Kolijnsplaat, Mei 1947. Zo de Heere wil en zij le ven, hopen mijn lieve opa en opoe Jan de Looff en Klaziena Noordhoek op Donderdag 22 Mei hun 45-jarige echtvereniging Y te herdenken. Y Dat zij nog lang gespaard V mogen blijven is de wens van hun kleindochtertje y Jannie. Kolijnsplaat, Mei 1947. Heden behaagde het de Heere, na een kortstondig lij den uit ons midden weg te nemen, onze geliefde groot moeder, behuwd- en overgroot moeder Adriana van de Kreeke - Geelhoed, in de gezegende ouderdom van ruim 88 jaar. P. Geelhoed. A. P. Geelhoed- de Looff. Henk. Rina. Kortgene, 9 Mei 1947. Heden behaagde het de Heere, na een kortstondig lij den uit ons midden weg te nemen, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Adriana van de Kreeke- Geelhoed, in de gezegende ouderdom van ruim 88 jaar. Kamperland: M. van de Kreeke. N. van de Kreeke de Lange. J. Kempe - van de Kreeke. M. Kempe. Geersdijk C. de Looff - van de Kreeke. Abr. de Looff. Kamperland: H. van de Kreeke. M. van de Kreeke- Geelhoed. Wissekerke: J. van de Kreeke. L. van de Kreeke- van der Maas. Kamperland: Wed. T. v.d. Kreeke- Goudswaard. Kortgene P. de Looff. Klein- en achterkleinkinderen. Kamperland, 9 Mei 1947. P. J. van der Moere en M. C. van der Moere - Verhulst zeggen, mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank voor uw be langstelling, voor en bij hun huwe lijk ondervonden. Kamperland, Mei 1947. De familie Beije, café '„Wielers- rust" te Wissekerke, betuigt bij deze haar hartelijke dank voor de op 3 Mei 1.1. betoonde belangstelling. Onze welgemeende dank voor de vele bewijzen van belangstelling op 2 Mei j.l. Familie J. L. Versprille. Kortgene, 13 Mei 1947. Voor de zo vele belangstelling, ons op 9 Mei j.l. betoond, zeggen wij allen onze hartelijke dank, ook namens kinderen en kleinkinderen. J. Flipse. P. Flipse - Wolse. Kortgene, Mei 1947. Voor de vele blijken van belang stelling voor en tijdens ons huwe lijk ondervonden, zeggen wij, mede namens onze ouders, hartelijk dank. J. A. Pouwer. N. Pouwer - Brevet. Kolijnsplaat, Mei 1947. Voor de op 4 Mei ontvangen fe licitaties betuigen wij aan allen on ze hartelijke dank. J. A. van Pagee. M. J. van Pagee - van Damme. Wissekerke, Mei 1947. Allen, die blijk gaven van hun belangstelling op 4 Mei j.l., danken wij daarvoor zeer hartelijk. J. C. Noordhoek. S. Noordhoek - Leendertse. Kamperland, Mei 1947. Voor de zeer veie blijken van belangstelling, voor en bij ons hu welijk ontvangen, betuigen wij, mede namens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank. J. C. de Wilde. A. E. de Wilde- Haartsen. Kolijnsplaat, Mei 1947. Voorstraat A 138. Hiermede betuigen wij onze har telijke dank voor de vele geluk wensen op 8 Mei j.l. ontvangen. C. A. Filius. J. Filius - Filius. Kortgene, Mei 1947. Voor de vele bewijzen van be langstelling, ontvangen op onze 30- jarige echtvereniging, zeggen wij, namens onze kinderen, behuwd- en kleinkinderen, hartelijk dank. H. Flipse en T. de Lange. C. Goudswaard en A. de Lange. Geersdijk, Mei 1947. De burgemeester van Wissekerke is voornemens op Kamperland te houden op Dinsdag 20 Mei a.s. des nam. van 2 tot 3 uur in het gemeentelokaal. De burgemeester voornoemd, J. J. van der Maas. De leider van de distributiedienst Wissekerke maakt bekend: Aanvrage rijwielbanden. In het tijdvak van 19 tot en met 23 Mei a.s. zal gelegenheid worden gegeven tot het indienen van aan vraagformulieren voor 1 buitenband

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2