GEZELLIGE AVOND BERTUS. Bloemen tentoonstelling. excursie-plannen. melkontromer, een dito karn, 4 P.K. benzinemoter enig naaiwerk aannemen Kippenhouders. een secretaire 5-jarig vos ruinpaard. haar zaak een nieuw bankstel, Anth. Verburg Jr. Nieuweweg A 2, Kolijnsplaat. prima nieuwe zoute vis. P. A. MEULENBERG. P. H. ISRAËL. racefiets zonrlerbanden De Kleine Bazar Op 15 Mei a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders Cornelia Tazelaar en Maria Tazelaar-Noordhoek hun 45-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kats, Mei 1947. Langeviele 108. Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen, na een langdurig en zwaar lijden, onze innig geliefde en zeer zorgzame vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder Lena Rouzel geb. Flipse, in de leeftijd van ruim 67 jaar. Haar diepbedroefde, man, kinderen, behuwd- en kleinkind, j. Rouzel. M. Rouzel. C. Rouzel-Daane. Joh. Rouzel en verloofde. M. Rouzel - janse. C. janse. Jaapje. Kats, 5 Mei 1947. Dijkweg 84a. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig en smartelijk lijden, on ze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder Catharina Hendrika van Gilst (wed. van A. P. Schrier), in de ouderdom van 77 jaar en 6 maanden. Uit aller naam, Familie Schrier. Kortgene, 7 Mei 1947. Jesaja 1 1219 Hebreeuwen 4:1316 Hooglied 5:916 Namens wederzijdse ouders zeg gen wij hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden. 1. Houtzager. Tr. Houtzager- Meerman. Kortgene, Mei 1947. Voor de vele belangstelling en felicitaties op mijn 60ste verjaar dag ontvangen, mijn hartelijke dank. A. Eikenhout- de Smit. Kortgene, Mei 1947. Voor de op 4 Mei ontvangen bewijzen van belangstelling, betui gen wij aan allen onze hartelijke dank. P. H. Israël. P. Israël - van Hoorn. Kortgene, Mei 1947. Voor de vele blijken van belang stelling op mijn 65ste verjaardag ontvangen, hartelijk dank. Wed. E. Flipse - van Haver en kinderen. Wissekerke, Mei 1947. In het begin van September zal te Kortgene een bloemententoon stelling worden gehouden. Elke Noordbevelandse bloemenliefheb- ber(ster) wordt hiertoe uitgenodigd daar aan mee te doen en er thans reeds met het zaaien en kweken rekening mee te houden. Zij zal worden georganiseerd door de afd. Noord-Beveland van de Bond van Plattelandsvrouwen, in samenwer king met die van de Nederlandse Fruittelers Organisatie. Mevr. Klop. j. A. van Oeveren. HET NIEUWE BOEK door Dr C. Arkens: Vruchtb. en onvruchtb. dagen bij de vrouw is onmisbaar voor iedereen. Prijs f 2.50. Betaling bij ontv. De Verzendboekhandel Postbus 417 Den Haag Nederlandse Fruittelers Organisatie Afdeling Noord-Beveland. Het bestuur maakt hierbij de le den bekend met de hieronder ver melde 1. 3-daagse excursie naar fruit- bedrijven in Zuid-Limburg, te houden eind Juni. Garantiebe drag f 40.— per persoon. 2. 1-dags excursie naar fruitteelt- bedrijf in West-Brabant, Hero- fabriek te Breda en eventueel Wouwsche plantage, te houden begin Augustus. Garantiebedrag f 10.— per persoon. Wie gaat er mee? Wegens voorbereidende maatre gelen is het noodzakelijk zich op te geven voor of op Zaterdag 17 Mei, bij de secretaris J. VAN DE LINDE, Kortgene 425a. Garantiebedragen te storten bij de penningmeester M. DE LOOFF, Westpolder, Kortgene, giro 405238. Te koop een zo goed als nieuwe (kop gescheurd). Te bevragen bij J. LANSEN, Wa genmakerij, Geersdijk. Naaister kan nog (geen verstelwerk). Zich op te geven bij L. MUNTER. Molenweg B 53. Kolijnsplaat. Zitting voor te ontvangen eieren: te Kortgene Zaterdag 10 en 17 Mei voorm. van 8.30 tot 10 uur; te Kolijnsplaat Zaterdag 10 en 17 Mei nam. na 3 uur; te Geersdijk, Kamperland en Wis sekerke Maandag 12 en 19 Mei op de gewone tijd. De verzamelaar, DE LOOFF. Te koop voor f 75. Te bevragen agent van dit blad te Kortgene. Te koop L. C. Koster, Kamperland. De Wed. M. C. Verburg - de Fouw, café „Havenzicht" te Kam perland, deelt hierbij mede dat zij met ingang van 1 Mei 1947 heeft overgedragen aan haar schoonzoon J. C. van de Vreugde, en dankt al len voor het in haar gestelde ver trouwen. Kamperland, 30 April 1947. In aansluit.ng op bovenstaande beveelt J. C. van de Vreugde zich beleefd in ieders gunst aan. Kamperland, 30 April 1947. Verloren: koperen afsluitdop (schroef) van patentas. Tegen be loning terug te bezorgen bij W. VERHULST Az., B 190, Kamper land. Te koop bestaande uit bank, 2 stoelen en tafel. Te bevragen bij M. VERBURG, A 146D, Wissekerke. Adreswijziging oud adres B 101, nieuw adres Gevraagd meisje voor dag en nacht, genegen Augs. mee met vacantie te gaan. MASSON, Berglustlaan 69, Telef. 44099, Hilligersberg, Rotterdam. Zo juist ontvangen: Ook in kaas zijn wij ruim gesorteerd. KAMPERLAND. Staat ter dekking de goed gekeurde stier Aanbevelend, Prinsland. Kortgene. Te koop een in goede staat zijnde ook te ruil voor damesfiets zonder banden. AdresM. HEYSTEK, C 28, Geers dijk. van de Phiiips-van-Borssele-groep op Zaterdag 10 Mei, 's avonds half acht, in „de Stadswijnkelder" te Kortgene. Alleen toegang voor de bestuursle den van de Padvinders en Padvind- sters, de Kabouters en Padvindsters met haar leidsters en de donateurs en ouders van Welpen en Padvin ders. heeft voor u Lederen handtassen Lederen schoudertassen Lederen dames portemonnaies Lederen dames portefeuilles Lederen heren portemonnaies Lederen heren portefeuilles Handtassen van plastic Schoudertassen van plastic Boekensteunen Kammenbakken met spiegel Bloemtafels Parfumerieën in alle soorten

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 3