C r~ HIJHHa&L Competitiewedstrijd TTiJJT TENT10NSTELLENG BERNARD. BLOEMEN. Zaterdag 3 Mei Wissekerke I - Kapélle I. een secretaire. i.g.st.z. kinderwagen. Portret IES LAMAIN c&nte. vocfi UuïAuid. Kamperland. Jaarboekjes Gereformeerde kerken 10.000 kg groenkraag voederbieten. Groot keukenfornuis Landbouwers. zitting houdt C. J. HOEK verhuisd naar Voorstraat 68. H.H. Landbouwers. Klaverruiters en Weidepalen L. DE WAAL. worden gegeven om zich tegen diphterie te laten inenten. Voor het inenten wordt een volkomen on schuldige stof gebruikt. De inenting geschiedt kosteloos. Aanmelding kan geschieden op 6 Mei 1947 te Kortgene van 9 tot 17 uur ten gemeentehuize, te Kolijns- plaat bij de gemeentebode en te Kats van 9 tot 10 uur op de ge meentekamer. Na de aanmelding zult u zo spoedig mogelijk bericht ontvangen, wanneer de inenting zal plaats vinden. Kortgene, 30 April 1947. De burgemeester voornoemd, A. A. SCHUIT. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr D. Metselaar. Wij zijn dankbaar en blij U ken nis te kunnen geven van de ge boorte van ons dochtertje Adriana Ellen Heieen. J. Slabbekoorn. T. J. J. Slabbekoorn - Steur. IJsselmonde, 27 April 1947. Koninginneweg 11. D.V. Zondag 4 Mei a.s. ho- pen onze geliefde ouders G. Goudswaard en C. Goudswaard - de Smit de dag te herdenken, dat zij voor 25 jaar in het huwelijk traden. Dat zij nog lang in ons mid den mogen zijn is de wens van hun dankbare kinderen. Wissekerke, April 1947. Donderdag 8 Mei a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders Cornelia Adriaan Filius en Jacomina Filius - Filius hun 35-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kortgene, April 1947. Zo de Heere wil, hopen on- ze geliefde ouders, behuwd- en grootouders J. Flipse en P. Flipse-Wolsa op 9 Mei a.s. hun 45-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kortgene, Torendijk 367. Terstond een dienstbode gevraagd bij J. J. VAN DER WEELE, A 180, Kolijnsplaat. Zo de Heere wil en hij leeft, hoopt onze geliefde vader, be- A huwd-, groot- en overgroot- A vader Anthonie Willem Munter A op 4 Mei a.s. zijn X 90ste geboortedag X te herdenken. Y Dat hij nog lang gespaard Y mag blijven is de wens van Y zijn dankbare y kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen. Uit aller naam. I. C. Munter. Kats, April 1947. Onze hartelijke dank aan onze wederzijdse familie, vrienden en bekenden, voor hun belangstelling bij ons huwelijk betoond. C. van den Band en vrouw. Kamperland, April 1947. Voor uw belangstelling voor en bij ons huwelijk betoond, zeggen wij u, mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank. jac. Mol. j. P. Mol - de Regt. Kamperland, April 1947. P. de Smit en C. de Smit-Clement zeggen, mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kolijnsplaat, C 28. Voor de vele belangstelling en de vele felicitaties, zo van hier als elders ontvangen op 27 April, zeg gen wij onze welgemeende dank. A. A. Kramer. J. Kramer- de Graaf en kinderen. Kortgene, April 1947. Voor de vele blijken van mede leven, ontvangen bij het overlijden van onze lieve zoon, kleinzoon en neef Koos, betuigen wij onze hartelijke dank. Winkel C. Onderdijk. A. M. Onderdijk. Luring. Kolijnsplaat: J. M. Onderdijk. A. Onderdijk. - Heyboer. G. M. N. Onderdijk. Beatrix. Winkel, 28 April 1947. Voor de vele blijken van belang stelling, op mijn 70ste jaardag ont vangen, hartelijk dank. W. van den Berge en familie. Wissekerke, April 1947. bij hoofdpijn-kiespijn Geldcredieten f 800, 5 pCt. zonder borgen voor elk doel. Vrijbl. voorw. SCHRIJFT ALLEN, Br. porto antw. Spaarcred. Inst. Mathen. weg 110, Rotterdam-W. Aanvang half 4. Terrein Boomdijk. Te koop Te bevragen agent van dit blad te Kortgene. Te koop Te bevragen agent van dit blad te Kortgene. Voor een goed een vakfotograaf. Foto-atelier Noordweg 76 Middelburg. Hedenmiddag 3 Mei van zelfgemaakte scheepjes in café Havenzicht, Kortgene. Vergadering der A.R. Jongeren Studieclub op Donderdag 8 Mei a.s. in het ge meentegebouw. Aanvang 7.30 uur. Onderwerp: Dr Abr. Kuijper. Staat ter dekking de t.b.c.-vrije stier Dekgeid f 10.— per koe, bij eigenaar Chr. Dees te Kortgene. Nog enkele voorhanden. Joh. Verburg. Kamperland. NIEUWE BURG 35 - 37 MIDDELBURG —P Te koop [AC. ZWEMER, Kamperlandsedijk B 417, Kamperland. te koop, geschikt voor café. M. LEENPOEL, smid, Veerweg, Kamperland. Wenst u dit seizoen uw boomgaard te sproeien? Dit kan indien u even een berichtje doet aan ondergetekende. We doen dit met de meeste zorg en de beste middelen over geheel Noord-Beveland. M. B. VAN GOUDSWAARD. Loonsproei- en snoeibedrijf. KORTGENE. Vrijdag 9 Mei a.s. moeten alle vacantiebonnen ingeleverd worden die men tot 26 April heeft ontvan gen van het landbouwbedrijf, bij de afd.-penn. A. I. Burgel. Aan belanghebbenden wordt be kend gemaakt, dat met 1 Mei de vacantiebonnenwaarde verhoogd is tot drie maal het uurloon. Het bestuur van de Landarbeidersbond. Ondergetekende maakt bekend dat hij tot tekening der rijwiel- en ban- denaanvragen op 5 Mei a.s. 's avonds van 79 uur. Tevens kunnen zij, die in aan merking wensen te komen voor een overall, zich aanmelden op 5 Mei a.s., 's avonds van 79 uur. P.S. Voortaan iedere 5de van de maand zitting tot tekening der rij wiel- en bandenaanvragen. J. BOUTERSE, Secr. Sociale Comm. Achterweg B 198, Kamperland. Dierenarts, Kortgene Telefoon 308 van Voorstraat 65 Wij leveren u le kwaliteit van geschild dennenhout, in alle dikten en lengten. Beleefd aanbevelend, J. van Gilst, A12, Kolijnsplaat. Iedere dag verse tulpen. Voorts op bestelling alle soorten potplanten, bloemenmanden, kransen enz. KOLIJNSPLAAT.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 3