2.69.50 ha Bouwland Maandag 14 April 1941 vuwecgï harmonicagaas. publiek verkopen: SCHOUWEN. SCHOUWING Weer het oude. gezellige theeuurtje... Inlevering detaillisten van Kolijnsplaat, Wissekerke en Geersdijk. Detaillisten van Wissekerke en Geersdijk moeten in verband met de 2de Paasdag hun bonnen inle veren op Vrijdag 11 Maart a.s. uit sluitend van 9 tot 11 uur. Geersdijk van 2 tot 3 uur. Detaillisten van Kolijnsplaat kun nen normaal a.s. Dinsdag inleveren, echter uitsluitend van 9 tot 11 uur. Men wordt verzocht van het bovenstaande goede nota te nemen. De notaris j. J. W. KLOP te Kortgene zal op des nam. 2 uur in café „Havenzicht" te Kamperland, ten verzoeke van den faillissementscurator over den heer H. Schilder te Heemstede in de Jacobapolder, nabij de Mid denweg (in pacht geweest bij de Gebr. Heijboer). Aanvaarding dadelijk in gebruik en genot. Betaling uiterlijk 8 Mei a.s. Nadere inlichtingen bij den no taris. AVsLv&'fii0 met enkele jaren praktijkervaring zoekt voor direct plaatsing op een geschikt akkerbouwbedrijf, waar te vens gelegenheid is om tractor te leren rijden (intern) gedurende de voorjaars- en zomerpraktijktijd. Met alle werkzaamheden op de hoogte. Brieven onder No 27 bureau van dit blad. door de verschillende polderbestu ren in de gemeente Kortgene op Wosnstiag 16 April 1947. Namens de besturen. Kortgene, 1 April 1947. Te huur 550 roeden Bruine Klavers Roosendaals. L. VAN L1ERE. Wissekerke. Douwe Egberts Thee is nu weer de oude, verkwikkende drank, het mid delpunt van een echt genoeglijk thee-uurtje. Elk pakje D-E.-thee bevat een melange van geurige theesoortenI Daar vroeg eens een vrouwtje in Colijn „Wie bakt hier die koekjes toch zo fijn?" Ze wist het weldra. Doet U het haar na Bij Bakker Contant, daar moet U zijn. Wij hebben nog enkele rollen J. van Gilst. Lepelstraat A 1 2. Kolijnsplaat. Wist U dat we beklede wiegen leverden zonder inlevering van vergunning of punten KLEINE BAZAR, WISSEKERKE.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2