Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad PREDIKBEURTEN loonzaaien en maaien. 3e gemeentewerkman Distributiedienst Wissekerke. T Zaterdag 5 April 1947 No. 2315 50e Jaargang Druk en Uitgave: A. G. H. Markusse te Wissekerke. Abonnementsprijs f 1.50 per jaar. Advertentieprijs 5 cent per mm. Zondagdienst artsen. Paasdagen doen dienst Dr D. Met selaar en Dr L. G. Gelderman. 1 Petrus 1:7 en 13 Evangelie Johannes 17:15 Psalm 128: 5 en 6 Ger. Gem. Kortgene. Zaterdag 5 April 6 uur Dhr Diele- man van Rotterdam. Maandag 7 April 10 uur Ds A. van Stuijvenberg van Ierseke. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Zbndag a.s. drie keer de heer Die- leman van Rotterdam. Geboren Dingenis Pieter (Dickie) waarvan met blijdschap kennis ge ven W. P. Verhulst L. K. Verhulst - Verburg en Piet. Kamperland, 29 Maart 1947. Heerjanszpolder B 389. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje Helena Cornelia. M. H. Vogelaar. C. J. Vogelaar - Kole. Kolijnsplaat, 1 April 1947. Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Anneke Gerda. W. J. Koster. J. Koster-Rebel. Rinie. Kortgene, 2 April 1947. In plaats van kaarten. Pieter de Bruine en Cathalina J. van den Bosse hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 16 A- pril a.s. Kerkelijke huwelijksinzegening des nam. 2.30 uur in de Oud Ger. Kerk te Kamperland, door den Weleerw. Heer Ds De Reuver. Kamperland, B 230a. Kapelle, Postweg B 32. Toekomstig adres: St. Laurens, Noordweg A 112. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze geliefde moeder, behuwd- en groot moeder, mevrouw Maria van Iwaarden (wed. van M. F. Zuijdweg), in de ouderdom van 72 jaar. Oostburg: C. M. Zuijdweg. N. Zuijdweg- van Eenennaam. Wissekerke: M. C. Zuijdweg. P. L. Zuijdweg- van der Maas. J. H. Zuijdweg. N. G. Zuijdweg- Luijk en Kleinkinderen. Kortgene, 29 Maart 1947. Ondergetekende biedt zich be leefd aan voor het De bestellingen worden aangenomen bij A. Marinisse. J. G. FORTUIN Wissekerke. Arie Hakkert en Martina Gerardina de Neef geven U kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 7 Mei a.s. Huwelijksinzegening om 3.30 uur in de Geref. Kerk te Geersdijk door den Weleerw. Heer Ds Van Aller. Wissekerke, C 83, 2 April 1947. Burgemeester en wethouders van Wissekerke roepen sollicitanten op voor de betrekking van in vaste dienst voor de kommen Wissekerke, Kamperland en Geers dijk, per 1 Mei 1947. Jaarwedde voor gehuwden f 1860 en voor ongehuwden f 1740. Kindertoelage volgens rijksrege ling. Enige kennis van straatmaken en het leggen van rioleringen enz. strekt tot aanbeveling. Sollicitaties op zegel van 30 ets moeten worden ingediend voor of op 19 April 1947 ten gemeentehuize, alwaar door den burgemeester nog nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt. Wissekerke, 2 April 1947. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. J. van der Maas, burgemeester. N. D. van der Heijde, secretaris. De leider van de distributiedienst Wissekerke maakt bekend: Sluiting Kringkantoor te Geersdijk. In verband met Pasen en drukke werkzaamheden zal het Kringkan toor op a.s. Dinsdag en Woensdag voor het publiek gesloten zijn. De zittingen van de reizende a- genten te Kolijnsplaat op Dinsdag morgen en te Kats op Dinsdagmid dag a.s. zullen normaal doorgang vinden. De inwoners van Wissekerke zul len voor het afhalen van waarde- materiaal een oproep ontvangen voor Woensdagmiddag a.s.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 1