MiDDËHSTANDSCURSUS -o- KAMPERLAND Feest-avond Dokter Gelderman te Kortgene is afwezig vooroorlogse sponsen plm. 5.69.50 ha bouwland onder Wissekerke. Het Groene Kruis te Kortgene. 26 Maart 1907 t.e.m. 26 Maart 1947. op Woensdag 26 Maart 1947 in „de Stadswijnkelder". Aanvang 7 uur. Ji Meldt U voor de voor Noord-Beveiand (duur ongeveer een jaar) uitgaande van het Zeeuws Instituut voor Handelsonderwijs. Tevens wordt ingesteld een cur sus voor het (dubbel boekhouden). Aanmelding en inlichtingen in hotel „da Korenbeurs", Kaai- straat Kortgene, a.s. Donder dag 27 IVlsart van 4—9 uur. DE DIRECTIE. van Zaterdagmorgen tot Maandag namiddag. De Landbouwvereniging „Vooruitgang" te Wissekerke stelt de leden in de gelegen heid grind en macadam te besteilen vóór Woensdag a.s. 11 uur. Losplaats Geersdijk haven. Op te geven bij den secretaris D. K. EVERWIJN. Spreuken 423 1 Samuël 17:32 Job 4115 Wij hebben ze weer in verschillende prijzen. P. A. MEULENBERG KAMPERLAND Wegens ziekte te verpachten voor 1 jaar Gegadigden gelieven zich te wenden tot Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene, alwaar na dere inlichtingen te verkrijgen zijn. 1 Bij voldoende deelname zal er gelegenheid zijn zich te bekwamen voor het Middenstandsdiploma. Aanvang half April. Inlichtingen en aanmeldingen bij K. van Sparrentak. Veerweg 11. Kamperland. a. b. Agenda: Opening der vergadering. Film te geven door de Algemeene Nederl. Vereeniging „Het Groene Kruis". Onderwerp „Roeping" en wat meer zal gegeven worden op het gebied van het Groene Kruis. Tot dekking der kosten is door het bestuur beschikbaar gesteld in boekvorm de geschiedenis onzer Vereeniging vanaf de oprichting 26 Maart 1907 t.e.m. 26 Maart 1947. De prijs bedraagt f 1.50 en is vanaf heden verkrijgbaar bij den secretaris, Voorstraat No 31 te Kortgene, bij den heer I. Heystek, Voorstraat te Kortgene en bij Mej. Jo Blok, Van Cittersstraat No 250. Het bestuur rekent er op, dat ieder lid der Vereeniging een boekje koopt om den feest-avond te doen slagen. Iedereen, die buiten de werkkring der Vereeniging woont, kan boekjes kopen. Ieder lid mag één huisgenoot meebrengen naar de ver gadering. Besturen van Zuster-Vereenigingen hebben vrijen toe gang tot de vergadering. Namens het bestuur, V De secretaris. MEVROUW VENTE, Zilvermeeuwlaan 27 te Eind hoven, zoekt voor spoedige indiensttreding not itteise. Werkster aanwezig, was buitenshuis. Goed salaris. Goede behandeling.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 5