Distributiedienst Wissekerke. SCHORTEBONT. 2 gebr. keukenkachels z.g.a.n. kookfornuisje. De voorzitter zegt dat de betreffen de aanvraag bij de P.Z.E.M. in be handeling is genomen. Verder informeert de heer Bus- traan of het niet mogelijk is de draai op de hoek bij Buijze enigs zins af te ronden of een eindje te bestraten. De voorzitter zegt on derzoek toe. Hierna sluiting. Examens. Vanwege de Algem. Ned. Bond terverspr. van het stenografiestelsel Pitman, werd op 12 Maart 1947 te Goes in de Pitmanschool een exa men gehouden. Aan het examen na men deel 38 candidaten, waarvan de navolgende Noordbevelanders slaagden: Dhr M. J. de Regt, Kort- gene, mej. K. Eversdijk en mej. C. de Fouw, beiden te Kolijnsplaat. Aan 10 candidaten kon geen di ploma worden uitgereikt. De can didaten waren allen leerlingen van de Pitmanschool te Goes. De leider van de fjistributiedienst maakt bekend: Uitreiking bonkaarten 5e en 6e periode 1947 benevens textielkaar- ten VA 705 en formulieren MD 323-15 voor brandstoffen. Geeredijk zelfverzorgers. Maandag 24 Maart van 9—12 uur, wier familienaam begint met de letters A t.e.m. N en van 1 2.30 uur de letters O t.e.m. Z. Niet-zelfverzorgers Maandag 24 Maart van 2.30— 3.30 uur de letters A t.e.m. Z. Kamperland zelfverzorgers. Dinsdag 25 Maart van 9.30— 12 uur de letters A t.e.m. E, en van 1—3.30 uur de letters F t.e.m. I. Woensdag 26 Maart van 9.30— 12 uur de letters J t.e.m. N. Vrijdag 28 Maart van 9.30—12 uur de letters O t.e.m. S en van 1 3.30 uur de letters T t.e.m. Z. Wissekerke niet-zelfverzorgers. Woensdag 26 Maart van 1.30— 4 uur de letters A t.e.m. Z. Kortgene niet-zelfverzorgers. Donderdag 27 Maart van 9—12 uur de letters A t.e.m. N en van 13 uur de letters O t.e.m. Z. Medegebracht moet worden de tweede distridutiestamkaar- ten zonder inlegvel, benevens de thans geldige bonkaarten 703. Losse inwisselbonnen worden in geen enkel geval aangenomen. Uitreiking schoenenbonnen Aan iedereen wiens T.D. num mer eindigt op een 1, 8, 4, of 0 en die in het bezit zijn van een inlegvel, waaraan zich de bonnen 6)4 en 612 bevinden, zal een schoe nenbon naar keuze worden uitge reikt. Tevens zal aan kinderen die ge boren zijn in de maand Maart van de jaren 1932 t.e.m. 1946, als me de aan de kinderen die geboren zijn in de maand Mei 1946 en die in het bezit zijn van een inlegvel waaraan zich de bon 604 bevindt, een schoenenbon worden verstrekt, echter niet naar keuze. Medegebracht moeten worden de T.D.'s met het bijbehorend inleg vel. De uitreiking zal plaats hebben van Maandag 24 Maart tot en met Vrijdag 28 Maart a.s. op de beken de plaatsen en uren. Dit is dus op alle dorpen 's morgens, met uitzon dering van Geersdijk, dit is daar 's middags, indienen van naamlijsten MD 223-83 voor bijzondere arbeid door werkgevers. In het tijdvak van 24 tot en met 28 Maart a.s. moeten alle werkge vers de bij de laatste uitreiking van toeslag ontvangen naamlijsten, vol ledig ingevuld en ondertekend, op de bekende plaatsen en uren in leveren. De namen van de werk nemers moeten op de achterzijde van de naamlijst in alfabetisch lexi cografische volgorde geplaatst wor den. Tevens moet hierbij ingeleverd worden de originele aanvraagformu lieren MD 223-81, waarop de laat ste keer toeslag is ontvangen. Dit laatste geldt alleen voor die per sonen welke de vorige keer weder om voor de eerste maal toeslag hebben ontvangen. Niet volledig ingevulde of ondertekende naamlijsten wor den niet aangenomen. Zondagdianst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr D. Metselaar. Zij, die het hun indertijd ver strekte bewijsje betreffende het dra gen van de Zeeuwse klederdracht nog niet hebben ingeleverd bij hun winkelier, worden verzocht dit HEDEN nog te doen, terwijl de textielhandelaren worden verzocht, het aantal alsnog ingeleverde be- wijsjes op Maandag 24 Maart a.s. op te geven ter gemeentesecretarie of bij den gemeentebode. Met op gaven die na 24 Maart binnenko men kan geen rekening meer wor den gehouden. Kortgene, 22 Maart 1947. De burgemeester van Kortgene, A. A. SCHUIT. A. J. B. Risseeuw F. A. W. Risseeuw - Hartog geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Johannis Adriaan (Hans). Schoondijke, 17 Maart 1947. jento-Hoeve. Tijdelijk: Ziekenhuis Oostburg. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlij den van onze zorgzame vrouw, moeder, behuwd- en ^ootmoeder Prientje Israël, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, G. Geelhoed, kinderen en kleinkinderen. Kolijnsplaat, Maart 1947. Voor de hartelijke bewijzen van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze moeder, be huwd- en grootmoeder, mejuffr. Paulina de Waal-Verburg, betuigen wij onze oprechte dank. Familie de Waal. Kolijnsplaat, Maart 1947. Te koop E. J. VAN DE LINDE, Smederij, Kortgene. Telefoon 216.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1947 | | pagina 2